Ей, Тулупи, протестирате ли?

Разбрах, подкрепяш грубото нарушаване на няколко закона и още не знам колко международни конвенции. Нормален ли си?


Шпигел е един ляв порцал, а българския клон на дойче веле не знам от кой се финансира, но е на нивото на пик и блиц, само че в левия сектор. Като цяло DW е дясна медия но от 30 години налива пропаганда против България, без значение от правителствота които я управляват.

Иначе, принципно, колкото в по-добри отношения сме с Ердо, толкова по-добре на този етап.

За теб не знам, ама аз си спомням центъра на София черен от бежанци. Хиляди Араби въоражени с ножове, готови на всичко, за да се отправяткъм Германия, Франция и т.н. Даже мангалите от женския пазар бяха настръхнали тогава...

Информирай се какво прави същата тая паплач в Германия и как вместо да ги бият и експулсират, германците ги търпят и толерират зверствата им. Изнасилвания/грабежи/мизерия. Редовна гледка във всеки голям немски град. Това са “бежанците” от арабските страни. Аз не ги искам на българска територия, ти искаш ли ги?
 
boiko%20fitness%2053543.jpg
 
Като цяло DW е дясна медия но от 30 години налива пропаганда против България, без значение от правителствота които я управляват.

Много налива, бате, може и на теб да сипе.


Щом и DW го хейтва, където е върхЪТ на отвръщението, значи Тиквата е ранен 'та кръв капИ.
 
Иво Христов е НЕГОДНИК. Ако ей тоя тип прочетете някоя друга книга ще е стане почти като ивчо. Как бяха там - новите господари, куфар без дръжка, финансовият капитал, глобалистите, много е просто, ще цитирам един автор, както е казал един автор, много е просто, точка по въпроса, както казваше дядо ми, ердоган е много хитър, беларус има 5 пъти по-висок стандарт от БГ, макрон меркел, политическата върхушка, сменя на режима и другите там как бяха.

0365618001443772767_0.jpg
 
Само на мен ли ми се прииска да отида да се хвърля от Аспарухов Мост, след като изгледах последното видео от жипката?

Вземам един коментар от фейсбук назаем, че човека го е написал наистина много добре.


До Началник-джипа на държавата
Уважаеми Boyko,
Не съм писал толкова много писма от ученическите си години. Не знам защо не ми отговаряш, при условие, че се опитвам да ти вляза в тона и да ме разбереш, колкото и да е трудно това
Не съм вярвал, че ще се обръщам на Ти към един министър-председател. Ама не мога - чувствам те близък, свой, не ми се обръща езика да ти говоря на Вие. Все едно да говоря на Вие със задника си - няма как. Той си е мой, знам му всички проблеми, мръсотии и кусури.
Бойко, позволявам ти да ме наричаш както искаш. Тулуп, маргинал, стадо, маймуна, както решиш. Няма да се засягам, честна дума. Обаче днес те чух да се подиграваш с едни много по-кротки и очукани от живота хора, при това зад гърба им. Докато си караше джипката из родопските села изръси това:
“Глей, Швейцария... кравички пасят, мляко дават...”
Не знам как да го кажа по-внимателно, затова от тук нататък ще карам като теб - както ми иде отвътре.
Виж какво, охранено човече, ти може и да се чувстваш като на сафари, обикаляйки с бронирания джип из места, забравени от всички богове. Сигурно тръпката е голяма, но КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да се гавриш и да сравняваш с Швейцария едни родни селца, в които:
- хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, колкото да вържат насъщния
- и те като теб не са съвем образовани, но не защото така им харесва, а защото няма излишно време за учене, когато има кравешки лайна за чистене
- децата им, между другото, бягат да чистят лайната на испански и английски крави, вместо на тия, дето видя през джипа. Правят го, за да пращат пари на възрастните си родители, които да не умрат от липса на лекарства, а от мъка и самота.
- в тия села път няма, но и да им направиш път, по него няма как да дойде линейка, щото такива няма достатъчно и за близкия град
- цял живот прекарват в почти довършена къща, която са дигнали с две ръце, ама е за децата им, от които не биха се отказали така лесно като теб
- и те като теб кътат пари по шкафчета и дюшеци ама на цената на противни лишения, за които нямаш достатъчно въображение. През целия си живот успяват да скатаят сумата, равна на две-три от ония твоите банкноти и ги завещават на децата си все едно им оставят имане.


Кой си ти бе, полуграмотнико, че да отиваш там като в резерват и заради две крави от другата страна на бронираното си стъкло да наричаш това място Швейцария?


Иначе държавата, която управляваш от джипа, наистина е като швейцарско сирене - на дупки, мирише и ни струва скъпо.


С никакво уважение:
Радослав Бимбалов, обикновен маргинал
 
Сега герберутките ще се юрнат да го хулят и да му вадят кирливи ризи, неспособни да изложат дори 1/4 арумент защо казаното от ген. Атанасов не е вярно. Как само обаче ги боли, четейки казаното... Ако изобщо си направят труда да го прочетат. Герберутките мразят да четат. Те са прости и ТОЙ прост, затова се разбират.
На останалите, ВОАЛА:

 
Ааа, без пораженческо мислене, моля! Въпросът не е дали ще има оставка, а кога? Нека минат заседанията в ЕП следващия месец и като спрат финансите заради корупция, баце ще си бие камшика, понеже няма да има за дебелия мазен търбух. ;)
 
Очаквам през следващите няколко месеца да се случат доста хубави неща, които нямаше да се случат ако бяха подали оставка своевременно.

Единствен минус е евентуалното подправяне на изборните резултати (ще им е доста по-трудно този път).
 
Очаквам през следващите няколко месеца да се случат доста хубави неща, които нямаше да се случат ако бяха подали оставка своевременно.

Единствен минус е евентуалното подправяне на изборните резултати (ще им е доста по-трудно този път).

Така е, да, ще се случат хубави неща, магистралата към варна се строи УДАРНО, които е огромен плюс за бизнеса, строи се магистралата към Сърбия, строят се газопороводи и най-накрая сме независими от руския газ, отпускат се средства за образованието, онзи ден минах покрай Пирогов - тече основен ремонт, има грижа и за здравеопазването. Кризата с коронавируса почти не се усеща.

Всичко това нямаше да е факт, ако беше подадена оставка.
 
подправяне на изборните резултати (ще им е доста по-трудно този път).
Да, Цвъко го няма, но със сигурност е завещал Know-how-то. Не трябва да се позволява да избутат до редовните избори. Трябва да бъдат изгонени, па ако ще и ден преди края на мандата им.
 
Страхотен виц, много е смешен :) Браво!

Така е, да, ще се случат хубави неща, магистралата към варна се строи УДАРНО, които е огромен плюс за бизнеса, строи се магистралата към Сърбия, строят се газопороводи и най-накрая сме независими от руския газ, отпускат се средства за образованието, онзи ден минах покрай Пирогов - тече основен ремонт, има грижа и за здравеопазването. Кризата с коронавируса почти не се усеща.

Всичко това нямаше да е факт, ако беше подадена оставка.
 
Страхотен виц, много е смешен :) Браво!
По-голям виц от протеста няма. Трудно е да го преглътнеш, но е факт. Вече никой не се вълнува, останаха само платените и крайно ограничените. Даже и тука замря темата, което е показателно.

със здраве до март месец.
 

Горе