Ей, а къде да се представя???

Здравей,

приятно прекарване във форума.

Не се отчайвай, аз се занимавам от 3 години. От начало не се печелеше много, но в момента не се оплаквам. Само не се отказвай.
 
Да така е в началото е доста трудно но това е РАБОТА :)
 
Е в БГ много малко хора печелят он-лайн... знаеш ли причината?
мислят че това е измама че някой ще им вземе парите и така нататак.
 
Добре дошъл и от мен. Радвам се че не се отказваш и съм сигурен, че скоро ще почнеш да печелиш добре. Не се срамувай да питаш и не се страхувай да соделяш... все пак за това сме се събрали тука.
 
Здравей и добре дошъл!

По какъв начин изкарваш пари от интернет? Доволен ли си от резултатите на твоите усилия? Ще се радвам да разберем малко повече за твоето "професионално" прекарване по интернет :)

Поздрави,
Димитър Николов
Креативен.ком
 
Здрасти и добре си ни дошъл тук, и ние тук имаме еднакви с твойте интереси, да поизкарваме по нещо от интернет рекламиране и популяризиране. :) Радвам се че си с нас и ти пожелавам приятно изкарване във форума. :) Успехи. :wink:
 
Здрасти, emililiev! :)
Добре дошъл във истинския форум за онлайн маркетинг и търговия.

И аз съм нов като теб тук.
И в последствие да се представя -
Казвам се Явор, на 18 години съм. В началото на 2007ма започнах фирма за търговия с компютри. Вдъхновен от простотата и алчността на хората в моя бранш, постепенно започнах да насочвам инвестициите си към онлайн маркетинга и търговията. Така се роди търговската марка Мрежи Традео. От около месец се занимавам с тези неща. Г/д до никъде не сам я докарал, защото ми се наложи сам да си направя сайтовете(които все още доразвивам). Но стига толкова глупости от мене, накратко - радвам се, че съм тук и наистина - не съм очаквал, че някога ще говоря с българи за такива неща.

Както беше казал някой - "Характерно за българина е да предпочете цепенето на дърва, защото веднага вижда резултата от труда си."

Поздрави! :wink:
 
Start UP 2007 - Научте как да стартирате собствен бизнес!!!

Здравейте!

Аз съм Елена и съм на 20г., от близо 2 години аз и мои колеги - студенти от УНСС, НБУ, НАТФИЗ, International University, работим по реализирането на конференця за развитие на предприемаческия дух - Start Up.

Start UP 2007 - серия обучения, за стартиране и развитие на собствен бизнес.
Успели български предприемачи и мениджъри ще ви кажат как да превърнете своите идеи в успешен бизнес.

Start UP 2007 ще се проведе в два поредни уикенда - на 3. и 4., 10. и 11. ноември в УНСС.
Вход СВОБОДЕН!

Цялата информация е на www.startup-bg.org

Ще ви чакаме:)
 
Re: Start UP 2007 - Научте как да стартирате собствен бизне

elenamitova каза:
Здравейте!

Аз съм Елена и съм на 20г., от близо 2 години аз и мои колеги - студенти от УНСС, НБУ, НАТФИЗ, International University, работим по реализирането на конференця за развитие на предприемаческия дух - Start Up.

Start UP 2007 - серия обучения, за стартиране и развитие на собствен бизнес.
Успели български предприемачи и мениджъри ще ви кажат как да превърнете своите идеи в успешен бизнес.

Start UP 2007 ще се проведе в два поредни уикенда - на 3. и 4., 10. и 11. ноември в УНСС.
Вход СВОБОДЕН!

Цялата информация е на www.startup-bg.org

Ще ви чакаме:)
щ
Ако има нещо в Пловдив и човек който е под 18 години може да присъства ме бройте :)
 
Здрасти и добре си ни дошла тук. Мисля си че си попаднала на точното място за проекта ви. Радвам се че има такива организации в БГ. Пожелава ти приятен престой тук и всичко най най. Ако имаш въпроси - ние сме отворени за тях. Чао и успехи. :) :wink:
 

Горе