[Екип] Търся екип за сайт за запознанства

diablo21

New Member
Здравейте,
Първо знам че може би е в грешна секция темата, ако може модератора да я премести в правилния раздел ще съм благодарен.

Искам да сформирам екип, кодери модератори и да направим един сайт за запознанства.
Какво ще има в него,
СМС, ВИП, Екстри, Игри, Някакви занимания, Рожденици , Някакви състезания за двойки, намерете си двойка и такива.

ВИП-а ще има следните неща:
- Скриване на снимките да ви ги виждат, (ще искат разрешение от вас за да им се покажат снимките) (като отворят профила да е размазана снимката)
- Преглед, кой ви е гледал профила
- ВИП статус върху акаунта ви
- Състояние (емотиконки и текст върху аканта ви)
- Разширение , кой може да ви търси в търсачката (според това дали сте избрали Брак,Връзка,Среща,Флирт или друго)
- Добавяне на видео клипчета в профила ви
- Изпращане на подаръци на потребители

Ако има хора , които биха помогнали да направим такава система , да пишат.. от много време се каня да пусна такава система
Хостинг и домейн са най-лесните за мен.
Имах един познат, който беше се захванал да редактира системата на плевенчани за запознанства но, явно си реши сам да си я прави като негова.
Надявам се тук ще намеря хора , с които да направим съвместна работа, разбира се тези които имат познание на php,mysql,html,css,java ще си вземат парите за работата и изработката на сайта, аз няма да взимам нищо от печалбата до момента в който не се изплати всичко на тях. Също така те ще си решат дали искат да са част от сайта за напред и да го развиваме, а не за да крадат информация или да правят нещо друго, бих желал само сериозни хора да се включат в проекта , които са над 23 години, защото знам че те ще са сигурни и ще си държат на думата.
Ако има заинтересовани се надявам да направим общ проект.
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

latest
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Това вторнишката късна развлекателна тема ли е :)
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Хостинг и домейн са най-лесните за мен.

И за мен :D Много ме радва как търсиш хора да ти направят сайт за без пари, пък ако потръгне ще си ги вземат.
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

това какво предлагам мисля че си е реално, мен това не ме касае, ако го направят и си кажат направо цената какво искат за направата на сайта, и не искат да бъдат част от екипа , пак е вариант, да си платя на ръка
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Ранната петъчна тема.
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Ти на колко години си на 21?
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

някой да го застреля, за да не се мъчи още дълги години....
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

5 000 лв и ще ти го направя.
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

5 000 лв и ще ти го направя.

Не може ли да му го направиш пък после ще си земеш тия пари от печалбата? :D
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Не може ли да му го направиш пък после ще си земеш тия пари от печалбата? :D

Ако има кола, ми я дава и ще му направя пак. В последно време бартерната търговия във форума върви
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Само глупави коментари виждам и подигравки. Колко ли е трудно да се напише коментар със съвет на пича да не се занимава и да инвестира другаде?
Моят съвет е да се насочиш другаде, зависи и от бюджета който си подготвил. Ама че прости хора в тоя форум!
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

С каквото и да се захванеш , гледай да си сам без партньори. Че после ако случайно вземе и се развие ще се скарате за пари или нещо друго. Та лека по лека сам си работи и си намери доходоносна ниша.
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Само глупави коментари виждам и подигравки. Колко ли е трудно да се напише коментар със съвет на пича да не се занимава и да инвестира другаде?
Моят съвет е да се насочиш другаде, зависи и от бюджета който си подготвил. Ама че прости хора в тоя форум!
Умника дай съвет де?
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Само глупави коментари виждам и подигравки. Колко ли е трудно да се напише коментар със съвет на пича да не се занимава и да инвестира другаде?
Моят съвет е да се насочиш другаде, зависи и от бюджета който си подготвил. Ама че прости хора в тоя форум!

Социалните мрежи изместиха сайтовете за запознанства. Ако влезеш в някой сайт за запознанства и отидеш на опцията където пише онлайн хората в момента ще видиш, че не са много а има регистрирани. Аз съм на мнение, че човека може да направи сайт за сериозни запознанства. За да се регистрират мъжете да плащат 5 лева на месец. Да няма реклами а регистрирането на жените да е безплатно, като всеки профил да има и снимка заснета на момента при натискане на бутон от сайта с камерата на лаптопа на потребителите.
 
От: [Екип] Търся екип за сайт за запознанства

Това със сайта за запознанства е страхотна идея :) Цък>>>> сега сме 2015-та година, да не си изпуснал последните 10 :)
 

Горе