Еконт модул за онлайн магазини

Имат безплатен модул за woocommerce . Пиши им на съпорта и ще ти го пратят, но не очаквай нещо кой знае какво.
По добре ли е за клиентите този модул? или да ги накарам просто да напишат името на офиса и града в който трябва да се изрпрати? Или личен адрес.. че знам ли как ще търсят с този модул хората.. и примерно да сложа фиксирана цена за доставката 5.00 лв
 
Това май отдавна не се поддържа, освен ако не са рестартирали пак партньорството с разработчика междувременно.
 
  • Like
Реакции: GsDs
По добре ли е за клиентите този модул? или да ги накарам просто да напишат името на офиса и града в който трябва да се изрпрати? Или личен адрес.. че знам ли как ще търсят с този модул хората.. и примерно да сложа фиксирана цена за доставката 5.00 лв

Аз го махнах. Става прекалено сложно с него, а като знам колко са на ти с технологиите 90 % от клиентите...По-добре си остави две полета и фиксирана доставка. Сложи една удивителна, че цената се калкулира спрямо тарифите на куриерската фирма и готов...
 
Наскро инсталирах безплатния на Еконт, малко усложнява, но не виждам чак токова да пречи на чек оута. Готиното на плъгина е, че автоматично ти подготвя товарителницата в e.econt и само носиш пратката с номера. Това е голяма екстра за мързеливите като мен или тези с мн заявки.
 

Горе