Експеримент за ранкинг

Абе не си спомням с точност, но преди 2 месеца пробвах нещо такова за думичка с 19 К търсения, и се добрах до 5 позиция за 5 дена опит.. но не съм сигурен дали беше заради това или някакъв друг фактор, след което пък сайта изчезна към 5 страница, сега се намира на 2 страница..

Просто да подържаме идеята за 2-3 дена като имате време за 1-2 и да видим след 1 седмица примерно как ще се отрази това.. не забравяйте да си изчиствате историята на браузъра или пък да пробвате с някакъв друг браузър.
 
Ето незнам дали е следствие на експеримента за 1 ден или пък е съвпадение , но момента виждам сайта си на 2 позиция....

https://imgur.com/TmtwTVP

Какво ще кажете да направим още един тест? Друг сайт + друга ключова дума.

Нека се включат всички мераклии и да потвърдим че системата си работи..

url: https://www.sportingbet.link
ключова дума: спортингбет
Сайта се намира на 9 позиция поне при мен.. нека да цъкнем в гугъл думичката и да намерим сайта.. прекарайте около 2 минути.

Дано и този път се получи да знаем че системата си работи.. Мисля че експеримента ще е полезен на всички.. затова нека се включат повече колеги.. Успех
TmtwTVP

TmtwTVP
 
Последно редактирано:
Колега, това не е експеримент. Това е доказана техника, която работи от няколко години. Не заблуждавай хората, че УЖ правиш експеримент, и да ги караш да участват.
Много по-добре ще е да им обясниш за какво става въпрос, и да ги помолиш, който желае да ти помогне.
 
Колега, това не е експеримент. Това е доказана техника, която работи от няколко години. Не заблуждавай хората, че УЖ правиш експеримент, и да ги караш да участват.
Много по-добре ще е да им обясниш за какво става въпрос, и да ги помолиш, който желае да ти помогне.
Нямам преки наблюдения затова се опитвам да да направя всичко ПУБЛИЧНО .. не карам никой на сило.. просто това е полезно нещо за всички.. затова съм избрал думички не толкова трудни и с потенциял.. просто за да се види дали наистина работи.. А ти ако знаеш за такава ДОКАЗАНА технника.. ЗАЩО НЕ СИ СПОДЕЛИЛ с хората.. Щеше да е заблуда ако не беше публичен експеримента...
 
Ама много добре знаем за какво става въпрос, няма нужда някой да ни обяснява. Като гледам кои са участвали, смятам че и на тях няма нужда да се обяснява. Техниката си работи, както и се очакваше. Виждам сайта на втора позиция, което ясно показва, че има ефект....

Колега, това не е експеримент. Това е доказана техника, която работи от няколко години. Не заблуждавай хората, че УЖ правиш експеримент, и да ги караш да участват.
Много по-добре ще е да им обясниш за какво става въпрос, и да ги помолиш, който желае да ти помогне.
 
Доказахме каквото искаше, от тук на татък авантата смятам свърши. :)

Ето незнам дали е следствие на експеримента за 1 ден или пък е съвпадение , но момента виждам сайта си на 2 позиция....

https://imgur.com/TmtwTVP

Какво ще кажете да направим още един тест? Друг сайт + друга ключова дума.

Нека се включат всички мераклии и да потвърдим че системата си работи..

url: https://www.sportingbet.link
ключова дума: спортингбет
Сайта се намира на 9 позиция поне при мен.. нека да цъкнем в гугъл думичката и да намерим сайта.. прекарайте около 2 минути.

Дано и този път се получи да знаем че системата си работи.. Мисля че експеримента ще е полезен на всички.. затова нека се включат повече колеги.. Успех
TmtwTVP

TmtwTVP
 
Невероятен експеримент :D
И сега се почва едно бясно търсене на free proxy-та с БГ IP адреси, за да се имитира browser activity .
 
Добре, нали по тая логика ако се направи така, че да влизат реални посетители няма ли да има траен ефект. Така ако влизаме за 1 месец ще имаш ефект и после никакъв. Смисъл каква ти е идеята на целия експеримент. То, ако влизат хора натурално ще се увеличи ранкинга.
 
8 място
 
И сега се почва едно бясно търсене на free proxy-та с БГ IP адреси, за да се имитира browser activity .
Е то хората и ботове продават за тая дейност... видях един уникален от към функции ама 1600 $ да си спамя страниците.. знае ли човек може и това да е начина.
 
Сега пак погледнах - 7-мо място...
 
Е то хората и ботове продават за тая дейност... видях един уникален от към функции ама 1600 $ да си спамя страниците.. знае ли човек може и това да е начина.
за толкова само бота, а инфраструктурата през която ще спами още толкова и го има решението до няколко часа :)
 
за толкова само бота, а инфраструктурата през която ще спами още толкова и го има решението до няколко часа :)

е все пак не подценявайте компания където над 1/2 от персонала е PhD.
 
Е то хората и ботове продават за тая дейност... видях един уникален от към функции ама 1600 $ да си спамя страниците.. знае ли човек може и това да е начина.
Един от начините, който в комбинация с други върши работа.
 

Горе