Експертно мнение за една Popup реклама

Tedi_84

Active Member
Колеги може ли едно експертно мнение

Привет, извинявам се ако темата не е за тук.

Имам сайт който плаща за гледания на вградени клипове от Youtube. Във всяко клипче от сайта излиза тази реклама:

http://www.mov.bg/view.php?id=1164

Притеснява ме % на логналите се спрямо клика на банера. Трафика е от ФБ.

за няколко дни кликовете на банера са малко под 700, а логналите се едва 10 - 15 :shock:

Това е средния таргет на аудиторията:

http://fbfanadd.com/images/img512765843.PNG

Въпроса ми е този % на логналите, се нормален ли е спрямо % на кликовете на банера, или аз бъркам нещо?? Какво трябва да се промени?

Също ми прави впечатление, че предимно тези които се логват са над 35 години ....

Ще се радвам да чуя няколко проф. мнения.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Съжалявам за спама, но видях на този сайт добавяне на фенове - на мен ми трябват, но са доста скъпи пакетите. Има ли преференции за форума?
Благодаря и пак се извинявам.
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Можеше да драснеш едно ЛС примерно. :)
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Няма ли рекламни експерти тук :rolleyes:
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Не съм експерт, но според мен проблема е в това, че не задържаш интереса на тези които са кликнали.
Ти ги отвеждаш на някаква много грозна страница на която пише същото което е писало и на банера! (А се предполага, че всички кликнали имат интерес... и искат да получат повече информация (за това колко се плаща и т.н.), но в страницата те не научават нищо ново - или ще получат след рег което е голяма грешка).
При кликване на банера, трябва да ги оведеш в страница в която да ги зарибиш - след това накрая на страницата може да има бутон за регистрация.

Страницата която описва схемата трябва да бъде добре направена и за предпочитане - с повече картинки (нещо като блок схема чрез която да покажеш някаква сметка - примерно: качваш 15 клипа -> споделяш ги -> всеки се гледа по 100 пъти -> печелиш Х лв.
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Знаех си, че нещо не е наред в самата страница за лог. То по принцип там е описано всичко но много на кратко...

Кликовете са вече над 1 000 на банера а логналите се около 20, от които само логване нито споделяне нито качване на клипове....
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Да събудя малко темата,

променихме логин страницата, вече има друг вид:

http://www.mov.bg/login.php

има лек ръст на % на логналите се, но мисля, че може и още. За последните 1 000 клика на рекламите около 30 логнали се.

Всички съвети са добре дошли, ако има някой който може да даде идея как да се повиши този % на логнали се, сме готови да си платим разбира се.
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Абе що толквоа пошла начална страница, верно?
Все едно се логвам в порнхъб, а не в сайт за споделяне на видеа... Много лошо впечатление прави. Разнирам, че искате от подобни клипове да повдигате интереса, но по този начин никога няма да стигнете не Ютуб ами и Вибокса ще продължи да е на светлинни години от вас.

8225053V.png
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

Ами това гледат хорицата неги редим ние тези клипове в началната страница. Май тази секция най - популярно трябва да се разкара от там.
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

отделно, освен, че трябда се цъкне няколко пъти за да тръгне клипа. След неговия край има препоръчани - цъкнеш ли някое от тях, отново оставаш на същата страница, а не ти отваря новия клип на неговата си страница. Това е малко странно и объркващо.
 
От: Експертно мнение за една Popup реклама

отделно, освен, че трябда се цъкне няколко пъти за да тръгне клипа. След неговия край има препоръчани - цъкнеш ли някое от тях, отново оставаш на същата страница, а не ти отваря новия клип на неговата си страница. Това е малко странно и объркващо.

Да защото това е плеър на Ютуб. Не цъкайте за старт на клипчетата.
 

Горе