Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

azsum

Active Member
Здравейте колеги

някой сблъсквал ли се с такъв проблем, не иска да се показва Редактора в WP, може само html да се поставя, ето какво се показва

screen-17.12.40[30.03.2016].jpg


някой имал ли такъв проблем и как го е решил, да сподели
 
От: Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

Провери в настройките дали не е изключен редактора.
 
От: Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

Провери в настройките дали не е изключен редактора.

Еми не е проверих, вече както ли не пробвах изкючвах всички плъгини, ъпдейтнах wp то и темата и т.н

дали е възможено да е нещо сървърно :)
 
От: Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

Хм, имах такъв проблем и той е супер елементарен. Ще ти стане смешно като разбереш колко просто е било.

Влезни в - потребители, редакция на твоя акаунт, най- отгоре има отметка- изключване на редактора - натиснал си го. Айде инще почерпиш една биричка. Цял ден съм търсил този проблем и никъде никой не бе писал за него :)
 
От: Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

Хм, имах такъв проблем и той е супер елементарен. Ще ти стане смешно като разбереш колко просто е било.

Влезни в - потребители, редакция на твоя акаунт, най- отгоре има отметка- изключване на редактора - натиснал си го. Айде инще почерпиш една биричка. Цял ден съм търсил този проблем и никъде никой не бе писал за него

разбира се че ще почерпя, но и това не е проблема за съжаление, не иска и не иска да се добавя този редактор, няколко теми сменяхме, преинсталирахме го wp то, но сигурно проблема е то сървъра нещо, проверяваме сега и там :)
 
От: Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

Еее, на 100% бях сигурен, че това е проблема... Провери ли дали е пак така с друг акаунт?
 
От: Експертно Mнение -Не иска да се показва Редактора в WP

Колега възможно ли е наскоро да си инсталирал някой нов плъгин?

Ако да - disable и виж да ли се оправя, другият вариант е да дадеш disable на всички плъгини и ако се оправи, почваш да включваш един по един и ще видиш от къде идва проблема (ако е от плъгин) .
 

Горе