Ергенско парти

9876

Active Member
В Сащ са много популярни ергенските партита. Привлякоха ми интереса с филма Hangover. Познавате ли приятел, който е организирал такова парти преди сватбата?
Как е протекло? Аз не познавам такъв човек и не съм присъствал на такова парти досега.
 
От: Ергенско парти

И аз съм има ергенско парти, но не точно такова.... И не вярвай на всичко видяно в хамериканските филми...
 
Аз пък не съм бил на сватба (на много близки), ако преди това не е имало ергенско. Даже и аз така ще го направя. ;)

ОТ ергенско до ергенско има адски голяма разлика. Бил съм на ергенско, което беше само коч компания и яко пиене, бил съм на такова, което само хапнахме на бързо и към стриптийз бара. Както и междинните състояния - дискотеки, стриптизьорки в заведения.

Мисля, че е много важна част от доброто протичане е кума и компанията. Мястото винаги се измисля. Както по-конкретно те интересува? Ако въпроса ти е дали протича добре, отговора е ДА, особено в късните часове. ;)
 
От: Re: Ергенско парти

Аз пък не съм бил на сватба (на много близки), ако преди това не е имало ергенско. Даже и аз така ще го направя. ;)

ОТ ергенско до ергенско има адски голяма разлика. Бил съм на ергенско, което беше само коч компания и яко пиене, бил съм на такова, което само хапнахме на бързо и към стриптийз бара. Както и междинните състояния - дискотеки, стриптизьорки в заведения.

Мисля, че е много важна част от доброто протичане е кума и компанията. Мястото винаги се измисля. Както по-конкретно те интересува? Ако въпроса ти е дали протича добре, отговора е ДА, особено в късните часове. ;)

Интересно ми е колко пари отиват.
 
От: Ергенско парти

Ергенско пари само ако ще имаш сериозен семеен живот ;)
 
Re: От: Re: Ергенско парти

Интересно ми е колко пари отиват.
По принцип това е подарък от компанията и кума. Ако искаш нещо допълнително - подарък + организацията на патите, тогава сядате да ги изговорите. Но зависи изцяло от броя души, която си поканил на партито. На последното, на което бяхме, подарихме подарък (нещо за спомен на младоженеца), цялата компания си разделихме сметката в заведението, и после събрахме всеки по 40-50 лева като куверт за 3-4 сепарета в едно заведение. Нали знаеш - алкохол + безалкохолни. И това е. Всичко вече, които каквото иска си го поръчва отделно. Към последното (сепаретата) се полага и един прайвет дейнс от момиче, което си избере, в случай, че сте в стриптийз бар. Ако не, може да се викне но цента става друга.

Много зависи какъв ще е формата на ергенското парти, но това горе е класически тип - заведение и после стриптийз бар. Няма какво да му мислите, избери си хората, които искаш да дойдат, набележете заведенията и това е. Ако кума ти е достатъчно отракат ще получиш и закачлив подарък. :) Но това няма да го разбереш, защото по принцип е изненада. Мога цяла лекция да изнеса. :)
 
От: Ергенско парти

Моето парти беше в този тон, седнах ме в едно заведение, леко пииййнах ме, хапнах ме и към след това в едно заведение две стриптизьорки на масата и на следващия ден, даже не мога да позная жената като станах..
 
От: Ергенско парти

Едно излизане с приятели колко ти излиза?
Зависи какво ще правите, къде и с какво и какви :lol:
 

Горе