Еротичен блог

Moko

Well-Known Member
Имам идея за еротичен блог - ще го хакна на собствен хост, обаче засега има само един фрий, който е.. Ще има ли някакъв проблем да сложа голи каки на безплатен хост? Мисля че нямаше нищо такова в ToA ...
Въпроса ми е, дали ще кълват на еротичен блог с голи каки, на английски или на български да го направя и как да го монетизирам ? =]
Чакам отговори!

П.С все още нямам 18 така че няма да мога да се запиша в тия adult friend finder-ите ...
 
Ми според мен с адсенс ще е най - добре... имам наблюдения, че потребителите на подобен род сайтове са склонни към цъкане, отколкото към купуване... На английски ще е много по - лесно в перспектива развитието на подобен род сайтове :)
 
Да, но имаш винаги опция за афилиейт програми. И много от секцийте му ще отварят останалите на определени продукти. Приметно МН имаха дискове и книжки за това как се прави добър секс или нещо подобно беше. Нямам такъв тематичн блог иначе щях да ги адна някъде.:)

Този трафик винаги се намира как да се раркеши.:) Успехи с новото начинание и бих сменил линкове с такъв блог.
 
ами смятам да го почна скоро, ама да видим кога ще бъде т'ва ... може би май месец чак .... Смятам лятото ако не намеря работа някъде , сериозно да развия няколко блога :)
То е верно че Генбъкс и Моренише продават такива работи... Абе ще видим ;-) Освен снимките трябва и статии да потърся някакви може би.. Ще го измислим :)
 
Имам откъде да ги взимам... Мисля че всички снимки там са безплатни и свободни за разпространение. Някои даже са "показно" от сайтове на някви мацки - сещаш се, виж за какво става въпрос, преди да си дадеш парите...
 
Идеята за безплатен хостинг е лоша.
Ако сайтът стане популярен (==> хаби bandwidth) ще го спрат без да им мигне окото.
И всичките ти усилия да промотираш и трупаш линкове ще бъдат напразно.
и като го спрат неможе да го премести веднага на друг /платен/ хостинг ли?? :p
И повечето режат не за трафик а за процесорно време ...
 
Теоретично може. На практика ще загуби трафик и backlinks.
е защо да загуби backlinks като те сочат към домейна а не хоста??
И как така теоритично? Можеш да си местиш хоста колкото пъти си искаш ...
 
може но не се отразява много добре на СЕО-то ...
 
е защо да загуби backlinks като те сочат към домейна а не хоста??
И как така теоритично? Можеш да си местиш хоста колкото пъти си искаш ...
Като имаш един хубав seo.my32.net домейн и хостинг... безплатни... и един ден на my32 като им скимне, че им правиш много трафик или не им харесват вече голи каки, или просто си сменят бизнеса... и оставаш на сухо. А сменяй тогава, да те видим. За какво спориш изобщо? Моля ти се, не ми отговаряй.
 
хаах тоя нетсърфър само си търси за кво да се заяде мухахахах баси пича
 
Теоретично може. На практика ще загуби трафик и backlinks.

специално тоя хостинг има едно симпатично бутонче "upgrade" и срещу 7$ на месец получавам 600гб трафик и 200гб място или нещо такова :)
 
Хоста е готов, чакам домейна да се актуализира, wordpress engine-a е качен... Остава само да си намеря темплейт... Питах гугъл, ама в момента не ми се търси, а офертата е била с 600gb storage space и 6500 GB bandwidth :)
Някакъв подходящ темплейт имате ли подръка?
 
Като имаш един хубав seo.my32.net домейн и хостинг... безплатни... и един ден на my32 като им скимне, че им правиш много трафик или не им харесват вече голи каки, или просто си сменят бизнеса... и оставаш на сухо. А сменяй тогава, да те видим. За какво спориш изобщо? Моля ти се, не ми отговаряй.
КЪДЕ ВИДЯ ДА СЕ ГОВОРИ ЗА БЕЗПЛАТЕН ДОМЕЙН БЕ ПИЧ, СТАВА ВЪПРОС ЗА ХОСТИНГ В ТЕМАТА, КВО ДА ТИ ОТГОВАРЯМ КАТО СИ ЗАБЛУДЕН :p не всички сме газари като тебе и да не дадем $1,20 за собствен домейн ... много пара е ...
може но не се отразява много добре на СЕО-то ...
МОЖЕ Й ДА ПОМОГНЕ НА СЕО-ТО, МОНЕТАТА ИМА 2 СТРАНИ :mad:
хаах тоя нетсърфър само си търси за кво да се заяде мухахахах баси пича
ПРОБЛЕМ?
да съм написал нещо невярно??? :p
 
http://www.wordpress-themes.topeve.com/
я кажете коят тема ви харесва най-много от тука? аз смятам да сложа розовата :) дето е една блондинка отпред... май ще пасва най-много лол .. или пък оная черната..
между тези двете се чудя:) дайте мнение, моля! :)
 

Горе