Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

От: ETARGET не плащат! :)

Плащат. Грешно ти е мнението. Явно има някакво забавяне, както и при мен в случея.
При etarget няма заявяване. Мине ли 20то число, сумата изкарана от предходния месец, минава в статус "очакваща плащане". До преди няколко месеца плащаха в рамките на няколко дни, но за съжаление явно и тях ги е хванала кризата и се бавят с разплащанията.
Ето малка част от историята:

Сеп - 2010 ***** лв.
open.png
Неплатено. Неприключен месец
Авг - 2010 ***** лв.
open.png
Неплатено. Приготвено за плащане
Юли - 2010 ***** лв.
success.png
Платено на 8.9.2010
Юни - 2010 ***** лв.
success.png
Платено на 2.8.2010
Май - 2010 ***** лв.
success.png
Платено на 16.6.2010
Апр - 2010 ***** лв.
success.png
Платено на 31.5.2010
 
От: ETARGET не плащат! :)

Дано платят...че напоследък всички бг сайтове - рекламни посредници са много зле.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Еми аз като гледам...си събрал парите през септември ...тоест плащане чак октомври или ноември.
0.83лв...
А съм събрал общо 53 лв.
Абе.. нямам думи ;)
 
От: ETARGET не плащат! :)

0.83лв...
А съм събрал общо 53 лв.
Абе.. нямам думи ;)

Според мен си събрал сумата от 50 лева, поискал си плащане и за новия месец - септември имаш 0.83 лева.
Тоест, тази сума от 0.83 лв не влиза в плащането и се натрупва за следващо.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Прочети общите условия в които пише, че натрупаната сума се изплаща на следващият месец след 20то число или иначе казано на разбираем твой език.
След като си преминал границата от 50 лева през месец Септември, то натрупаната сума ще ти бъде изплатена след 20ти Октомври.
Мислех да ти дам положителна репутация с оглед на предната ти тема, но доставяне (показване) на невярна информация, която е произлязла от твоята некомпетентност и мързел си заслужава червена точка.
 
От: ETARGET не плащат! :)

От това което се вижда в скрийншота не си достигнал минималния праг за плащане.
Пропуснал си и факта, че някой кликове се преразглеждат и ако се счетат за невалидни не се изплащат (поне такова е моето наблюдение).
Така ако считам от таблицата за сума, трябва да съм взел със 100 лева повече за последните 2-3 месеца.
Репутацията си я получи зареди прекалено силното и сериозно твърдение, което не можеш да докажеш.
Радвай се, че в момента е само репутация, а не е заведено дело за клевета.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Не мисля, че е възможно фирма която работи с клиенти в България да излъже, особено в такъв тежък икономически период. В най - добрия случай прочети още веднъж Общите условия както те посъветваха колегите, след това изчакай до 20 октомври и напиши коментара си в тази тема отново "Плащат, Не плащат" Тогава ще му мислим какво да ги правим.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Etarget си плащат до при натрупана сума до края на следващия месец. Засега имам 1 плащане от тях и дори ми се обадиха, че не съм въвел номер на сметка за да ми преведат парите. Ако до края на месеца не платят се свържи с тях, но ме съмнява.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Знам, че на някои хора са платили още във сряда. На мен все още не са платили. Явно ще е другата седмица. Стана ми неудобно да званя пак. Вече на два пъти им званя.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Абе няма спор, че са коректни. Който има някакви въпроси звъннете на хората ще ви отговорят най-любезно каквото ви интересува. На мен ми е неудобно да звъня пак.
Вижте само ми е чудно щом имат рекламодатели и то постоянно. Те са едни, може рекламната мрежа с най-много рекламодатели като изключим ADSENSE. Имат към 15-20 реклами. Постоянно нови и нови реклами при тях има. Само ми е интересно как и защо се налага това забавяне на плащанията към нас издателите? Те взимат половината от сумата за тях от рекламодателя а останалата е за тях. Е извинявайте но, наистина ми е странно как пък ще ги ударила кризата за това да бавят парите.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Бавят, за да имат повече оборотни пари :)
 

Горе