Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

От: ETARGET не плащат! :)

Много отдавна ги разкарах! Не съм доволен нито от etarget, нито easy(ads|trader)

Ще чакаме по-добри времена... за цена на клик и разнообразие на рекламодатели и платформи.

:shock:
 
От: ETARGET не плащат! :)

Няма спор, че са кореткни. Но още не са се разплатили на хората за по предния месец.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Аз съм работил с Etarget и мога да кажа, че са кортектни.
Работя с тях около година и мога да кажа - бяха коректни. До сега не съм имал такова забавяне на плащането и нещата не вървят на добре.

П.П. Тя и с гаргата така почнаха нещата...
 
Последно редактирано:
От: ETARGET не плащат! :)

Защо някой не звънне и да попита кога ще изплатят сумите и да пипе във форума. А вече три пъти съм им звънял преди месец и сега пак да званя ми е неудобно.
 
От: ETARGET не плащат! :)

Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.
 
От: Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

аз работя с тях като юридическо лице, платили са сумата, но не ми пращат данните за фактура (както е при другите бг фирми)
поддръжката не отговаря.

Къде съм им фирмените им данни
 
От: Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

аз работя с тях като юридическо лице, платили са сумата, но не ми пращат данните за фактура (както е при другите бг фирми)
поддръжката не отговаря.

Къде съм им фирмените им данни
Аз точно заради това преди време се отказах от тях. Бях решил да пускам рекламите им на доста сайтове и понеже съм свикнал да работя с фактури им писах да ми дадат данните и да им пращам фактури като ми плащат. Те изобщо не ми отговориха, а като пиша на някой и не ми отговори ми става ясно колко е сериозен. Httpool са същите, пак им писах и пак не ми отговориха.
 
От: Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

намерих им данните
http://www.etarget.bg/kontakt

но имат странни работни условия
дргите бг фирми ти пращат когато има плащане точните суми, данни , направо копие на фактурата. То сега ако им напиша на тез една фактура какво се получава
 
след като си изтри първите постове мисля че вече не е твоя темата... ако си дърбеше на темата нямаше да си изтриеш постовете... и освен това не четеш какво пишат останалите да направиш... а посления писал които си чакаше парите си ги получи ....

ама как да ти се сърдя че постъпваш лейм като някои моного по лейм от теб постъпват например Christopher Mallick собственика на епаспорт

и аз вярвах до последно че ще се оправят този Крис снима филм д мидъл мен а си прецаква бизнес който е най големия мидъл мен при афилиейт програмите:mad: това е меко казано лузарско и несериозно...

иначе да първо се попълва форма и се съгласяваш с таксата... после чакаш 7-10 работни дни да получиш парите и от както се пише на новия имейл ни мък ни гък
 
От: Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

намерих им данните
http://www.etarget.bg/kontakt

но имат странни работни условия
дргите бг фирми ти пращат когато има плащане точните суми, данни , направо копие на фактурата. То сега ако им напиша на тез една фактура какво се получава

Оказва се, че фирмата е с адрес в Gibraltar, а за както са българските фирмени данни ? малко странна работа
 
От: Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

аве те верно не са платили още бре аз погледнах сега ...
последно 8 ми месец плащали :)
що тъй друг път не са се бавили :)
 
От: Етаргет се разплатиха. Тъкмо погледнах профила си и видях, че са платили.

Етаргет платиха за месец Септември на 28 Октомври.
 

Горе