Ето го и PR ъпдейта

От: Ето го и PR ъпдейта

При мен има два сайта от PR5 на 9, а един се качи до 8. Не е кой знае какво, но не съм очаквал друго.
 
Re: От: Ето го и PR ъпдейта

Има бъг в гъгъла, може да си добавите баклинковете, предполагам ще го оправят но е добре да дигнем ПР-а до следващия ъпдейт, правите го на собствена отговорност:

Отивате в УМТ, и при верификацията избирате чрез файл, копирате името
В гоогле търсите
името_на_саита -<името на файла>
избирате Подобни
отивате на последната страница с резултати
ако има За да ви покажем най-важните резултати, пропуснахм... го цаката и пак отивате на последната
отваряте кеширанта версия
добавяте нов параметър в урл-то: &ptrsrgep=1
зареждате новото УРЛ
проверявате дали имате бисквитка akslirpaovrap ако има значи работи, ако не жалко... изтривате я и повтаряте наново всичко даже влизането в УМТ

така ако сте имали 100 линка, ще имате 200, като от 100до200 са като от 0-100
ако го направите още един пат ще имате 300 линка и т.н.
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Аз имам един домейн, който е паднал от PR15 на PR13. Незнам каква е причината, може ли някой да ми обясни?
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Не си платил ПР данъка - влезе от днес. Всяка единица ПР се облага с 22% ДДС - просто са ти ги приспаднали от ПР-а и до края на деня ще ти пратят фактурата
 
От: Ето го и PR ъпдейта

3 мои сайта чукнаха 10 ка и 2 - 9 ка :)

Честит първи Април.

Между другото в първия момент се фанах :D
 
От: Ето го и PR ъпдейта

При мен няма промени.
 
Re: От: Ето го и PR ъпдейта

И при мен няма промени, но докато се усетя каква е работата проверих 6-7 сайта.
Честит първи април :)
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Не си платил ПР данъка - влезе от днес. Всяка единица ПР се облага с 22% ДДС - просто са ти ги приспаднали от ПР-а и до края на деня ще ти пратят фактурата

Този данък ще е само за луксозни домейни с PR6 и нагоре.
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Абе при мен на сайтовете ми на нискотарифни авиолинии в Чайна има промяна от пр10->пр100, явно партията там е казала на бай гугъл да вдигне малко "самолетите" ми :D
Добре че са моите еърбъс-и там да превозват целокупния китайски народ, че иначе щеше да загине китайския бизнес :lol:
 
От: Ето го и PR ъпдейта

да не отварям нова тема че може да се бъркам !

сега сериозно: PR ъпдейта мина ли ? ако не - кога ще е г/д :) ///
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Пичове, вие от първоаприлската шега предизвикахте наистина PR Update. Днес, 3 Април 2010 г. този ъпдейт е факт! Проверете си резултатите! Все още не са категорични, просто се изменят постоянно, но PR update има!

Писал съм тук повече по случая
 
Факт, ПР ъпдейт има. Гугъл напоследък все по празници ни радва :)
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Хаххахахаха ... наистина от майтап стана реалност - ъпдейта е факт при мен
 
От: Ето го и PR ъпдейта

Мина си ПР ъпдейта :)
 

Горе