Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

eshk0

Member
Ето убедете се сами :)

o9pj14.jpg


5eimc3.jpg


Не говоря за продажбите, просто погледнете свалянията и $$$ :D

Ако някой иска да се регне като мой реф, може от тук да се регне.
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

Eshko

Скам Хотфайла вече е представен в този форум както и Турбобита.

Като ти умре статистиката на Хотфайла нощеска да не преревеш, пък и да ти се размине ако разбереш какви пари правят на твой гръб от продажбата на премиум акаунти със сигурност ще пририташ на умряло.

Весто да се чудиш как да привилчаш реферали за да ти изкарват пари и да спамиш по форумите помисли как сам да ги направиш, на реферали не може да се разчита те са до време !!!!!

Чудя се как още не си изял банана от дижитал пойнт с тези реферални линкове който пускаш и темите ти за турбобита(тя май улетя) и хотфайла

Нищо лично колега но това което правиш буди единствено и само насмешка !!!!!!!!!
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

хаха никс не ставай смешен, ако ти печелиш пари само от матрикса не са задължени и другите да те следят... второ не си ти който ще ми кажеш къде да пускам теми( не спамя никъде) и в темата за хотфайла няма линк за регистрация ако си погледнал както трябва... това че съм ти реф в матрикса не означава, че трябва да изкарвам пари само оттам!

Спести си излишните коментари!
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

Пусни още по една тема за Матрикса, Хотфайл и Турбобит и няма да се смея повече обещавам.:lol:
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

Квото искам тва ще пускам, теб кво те засяга?
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

Квото искам тва ще пускам, теб кво те засяга?

Ще пускаш каквото си искаш , ама това не ти е форума за точки , има 100 теми за шибания ти хотфайл , ти реши да изсереш ново лайно за сайта . Един път да съм на едно мнение с Никс .


едит : недей да ми отговаряш , за да не те нахраня обилно , замълчи си просто .
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

едит : недей да ми отговаряш , за да не те нахраня обилно , замълчи си просто .

хаха мн се страхувам от теб колега, не ме бий плс :D ебати смешните хора има тук... Всеки се мисли за нещо...

Няма да посещавам сайта мн се страхувам от този шибан селянин... :D :D :D
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

И на мен ми писна да влизам тук заради шибаняци като тебе /букс идиоти и какви ли още не глупаци , които развалиха форума .
 
От: Ето най добрият сайт който плаща за сваляния | Hotfile

Кой те задължава да влизаш?
 

Горе