Ефективна присъда срещу Цветанов

От: Ефективна присъда срещу Цветанов

За не-тата на Цветанов -присъда , а за Бисеров кражбите няма присъда , за Сидеров за хулиганство - няма присъда, за Костинбродската афера в деня на размисъл , няма присъда, за Бобов дол "купуването на гласове е престъпление" - няма присъда, за загубените секретни документи от Станишев - няма присъда. Безпристрастен български съд.
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Що не пуснат малко повече инфо така излиза, че той просто казал НЕ! Кво щеше да става ако за всичко казва ДА. Разхищения на ресурс и масово подслушване за щяло и не щяло. В западните страни му се вика ефективно ползване на средства. Прокуратурата трябва барем да каже защо е трябвало да се подслушва и принципно не ли решението изцяло на министъра дали ще да даде разрешение или не? Все едно да съдиш съдия, че не ти е разрешил на куките да подслушват бай Йордан, а съдията казал не, щото нямало доказателства. В смисъл само за това ли се хванаха го вкарат в затвора ЦЦ?
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Некой иска ли да се хванем на един символичен бас, че ще го оправдаят на по-горна инстанция?
А някой да иска да се хванем на още един бас, че никой политик няма да влезне в затвора? Никога.
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Той обяви, че ще обжалва решението.
Само започва разправията
 
От: От: Ефективна присъда срещу Цветанов

За не-тата на Цветанов -присъда , а за Бисеров кражбите няма присъда , за Сидеров за хулиганство - няма присъда, за Костинбродската афера в деня на размисъл , няма присъда, за Бобов дол "купуването на гласове е престъпление" - няма присъда, за загубените секретни документи от Станишев - няма присъда. Безпристрастен български съд.
не е работа на съда да разследва, ама това герберастюгите не го разбират, а глупака цвъчко след като не е разбрал, че просто съгласува заявките за СРС-та(по-просто не може да каже НЕ, може да върне заявката за доуточняване примерно с някаква резолюция), а не ги разрешава, което е работа на съдия от районен съд
 
От: От: От: Ефективна присъда срещу Цветанов

не е работа на съда да разследва, ама това герберастюгите не го разбират, а глупака цвъчко след като не е разбрал, че просто съгласува заявките за СРС-та(по-просто не може да каже НЕ, може да върне заявката за доуточняване примерно с някаква резолюция), а не ги разрешава, което е работа на съдия от районен съд
Цветанов за 1ви път се противопостави на мафията и успя да вкара доста в затвора. Затова е целия цирк с присъдата. Виж делото на Станишев за секретните документи какво става ? Ще го съдят ли , че е загубил (как се губят такива документи, по правилно е унищожил) секретни документи ?
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Айде гледайте кво става сега веднага и вие сте обвинени , че сте комунисти :lol:
Само да се вясне бърнито или някой друг гербер и до там ви е :lol:
 
От: От: От: Ефективна присъда срещу Цветанов

И копат трупове нали :lol:
Цветанов за 1ви път се противопостави на мафията и успя да вкара доста в затвора. Затова е целия цирк с присъдата. Виж делото на Станишев за секретните документи какво става ? Ще го съдят ли , че е загубил (как се губят такива документи, по правилно е унищожил) секретни документи ?
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

мазния ГЕЙ загуби секретни документи, ДПС щяха да назначат СВИНЯТА на пост имащ достъп до най-секретната информация

за МАЛОумните и НИСКОинтелигентни избиратели на БСП ще кажа, че тук става въпрос за НАЦИОНАЛНАТА СИГУРНОСТ.
Щом гейчето не може да опази два листа, какво очаквате от него?
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Простата кратуна окраде държавата, заедно с същия тоя дето защитаваш. Слагай си аватар с логото на гроб, и не ми се прави вече , че не си от тях. Да не го чувам, че иначе наистина както ти каза биаро ставаш смешен....
До онзи ден (ама аз не съм от тях ама това онова днес съвсем друга песен запя). Аз се съмнявам дали стария норт, не си е продал профила на някой гербераст за да промива мозъците на хората.....
мазния ГЕЙ загуби секретни документи, ДПС щяха да назначат СВИНЯТА на пост имащ достъп до най-секретната информация

за МАЛОумните и НИСКОинтелигентни избиратели на БСП ще кажа, че тук става въпрос за НАЦИОНАЛНАТА СИГУРНОСТ.
Щом гейчето не може да опази два листа, какво очаквате от него?
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

ГЕЯ загуби документите преди ГЕРБ да спечелят изборите.
Един прост въпрос: според теб дали е вярно, че са "загубени"? ако не - къде са и на кого са предадени?
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Простата кратуна окраде държавата, заедно с същия тоя дето защитаваш. Слагай си аватар с логото на гроб, и не ми се прави вече , че не си от тях. Да не го чувам, че иначе наистина както ти каза биаро ставаш смешен....
До онзи ден (ама аз не съм от тях ама това онова днес съвсем друга песен запя). Аз се съмнявам дали стария норт, не си е продал профила на някой гербераст за да промива мозъците на хората.....
Ти добър аватар си си подбрал - приличаш на платен ромски избирател от забутано пловдивско село.
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Има си прокуратура и съд за това, що мен питаш да не съм ги загубил аз?
Нали вие го съдихте, що не го осъдихте? Ти тотално почна да бъркаш нещата, щом е виновен в затвора. Ама то много има за там, обаче ни един не сме видели до сега, и на този ще му се размине аз съм на 100% сигурен.
ГЕЯ загуби документите преди ГЕРБ да спечелят изборите.
Един прост въпрос: според теб дали е вярно, че са "загубени"? ако не - къде са и на кого са предадени?
 
От: От: От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Цветанов за 1ви път се противопостави на мафията и успя да вкара доста в затвора. Затова е целия цирк с присъдата. Виж делото на Станишев за секретните документи какво става ? Ще го съдят ли , че е загубил (как се губят такива документи, по правилно е унищожил) секретни документи ?
цвъчко се противопостави на конкурентните мафиоти, а покровителстваше "техните си", затова ще си лежи, като газиш съдебната система, а сега тя гази теб - по-добре нИдей рИва, не ме интересува другите какво били правили, също като съдията по делото.
 
От: От: От: От: Ефективна присъда срещу Цветанов

цвъчко се противопостави на конкурентните мафиоти, а покровителстваше "техните си", затова ще си лежи, като газиш съдебната система, а сега тя гази теб - по-добре нИдей рИва, не ме интересува другите какво били правили, също като съдията по делото.
За кво да рева - и с Цветанов и без Цветанов , Герб бие БКП. На всички избори досега - винаги. Факт.
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Абе калъф, не ми обсъждай аватарите, щото ни можеш ми стигнеш на знанията ни на нищо. Виж кви сте тъпи и ограничени герберите, ти човек след море виждал ли си, или там дето ходиш да береш ягоди няма слънце?
Изключително си малоумен и се надявам админите да вземат мерки, че облъчи целия форум с простотиите си, а тук уж нямаше място за малоумни като теб.
От 2055 мнения 99% са ти в подкрепа на тиквата в форума, платен драскач се нарича това..... Хайде тичай сега да си хванеш нормата, че да не оберат ягодите други преди теб. Некадърник.
Ти добър аватар си си подбрал - приличаш на платен ромски избирател от забутано пловдивско село.
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Нали вие го съдихте, що не го осъдихте?

А бе, нали имаше неква независима съдебна власт? Кои са тия "вие" и "ние"?

Цялата държава, съд и всичко, което се храни от данъци, е пълен ташак.
 
От: От: От: От: Ефективна присъда срещу Цветанов

За кво да рева - и с Цветанов и без Цветанов , Герб бие БКП. На всички избори досега - винаги. Факт.
какви избори има тука, говорим за дясната ръка на Покровителя на Мафията!
 
От: Ефективна присъда срещу Цветанов

Племенника ми разсъждава повече от бурнхикса, ама той не е тук да мисли, а да агитира.
 

Горе