Ефект The Matrix

Дискусията в 'Wordpress Форум' стартирана от VladiTheGame, Ян 4, 2018.

1. VladiTheGame

VladiTheGame New Member

Здравейте колеги,
    Имам един въпрос към Вас. - Tрябва ми код за background който наподобява ефекта на матрицата и дали мога да го вмъкна във wordpress тема. Wordpress темата е Business Prime. Искам за background да сложа спускащи се фигурки (не числа и знаци като матрицата), фигурките са около 8 на брой и искам да се спускат от горе на долу, да не следват посоката на мишката. Ще Ви бъда много благодарен за помощта Ви! Благодаря Ви предварително!

2. WPNewbie

WPNewbie Active Member

Мисля, че "матрицата" не е това което ще ти свърши работа.
    Виж това. Има лайв превю и струва 8 долара.

3. ReminD

ReminD Well-Known Member

4. VladiTheGame

VladiTheGame New Member

Въй да мисля, че това ще ми свърши работа с хелоин! Това с партиклес е много интересен ефект също. Как може да се интегрира в самия сайт обаче? Много Ви благодаря!

5. xainov

xainov Well-Known Member

Малко оф топик, ама нали знаете, че знаците от "The Matrix" всъщност са рецепта за суши на японски? :D

tripledeuce харесва това.
  6. slavchev

slavchev Well-Known Member

Само ще ти забози сайта с такива ефекти, иначе почти всички теми имат опция за бекграунд.

scorebg харесва това.
  7. VladiTheGame

VladiTheGame New Member

Здравей slavchev,
    Повечето теми наистина имат опция за бекграунд, но как да се подкара анимация там? Благодаря!

п.с.:) xainov Не знаех, че са изписали рецепти за суши там :)

8. AseasRoa

AseasRoa Active Member

gif анимация вероятно, но и на мен ми се струва нецелесъобразно да се товари сайта с подобни щуротии

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice