Еф Бет Affiliate некоректни масово ощетяват партньорите си!

Разпространете темата до повече уеб мастъри.
Дали с дирекни съобщения до мейлите описани в сайтовете им или които има познати.
Важно е да се съберем повече хора с голяма аудитория.
 
Здравейте,

Темата е за всички които са ощетени от последните действия на Еф Бет.
От извесно време Еф Бет изпращат писма с непостежими таргети.
Пример: Вземат най-силния ви месец и ви слагат таргет по 2 ако не го покриете ви закриват акаунта.
Което е крайно не коректно от тяхна страна.

Призовавам всички пострадали от некоректните действия на Еф Бет да се обидиним и да информираме аудиториите си и да ги призовем да не ползват услугите на Еф Бет под формата на статии и постове.
Вместо да набиваш още от времето си в небитието, не е ли време за поука?
 
Последно редактирано:
Нещата не ги виждах добре, откакто затвориха два Еврофутбол-а на мои хора, защото ги били "засекли че имат афилиейт акаунти в ефбет". Това беше предтекст, но реално нещата са си други по линия Божков / Найденов
 
Нещата не ги виждах добре, откакто затвориха два Еврофутбол-а на мои хора, защото ги били "засекли че имат афилиейт акаунти в ефбет". Това беше предтекст, но реално нещата са си други по линия Божков / Найденов
То в България е нещо нормално да има всеки ден рано или късно ще затворят всички афилиейт няма да плащат.
 
Закриха ми моята win bt и сметка защото нямам 5 регистрации имах (семейни причини) и по болест казах ги имах в баланса 3000 лв и те изгоряха. А колко пари съм дал от джоба си за да направя един хубав сайт къде е моята печалба
 
Последно редактирано:
Хитри са... гледат да не дават пари, викат си така и така хората са закачени вече и се чудят как да се правят на луди. Всичко е умишлено да не плащат за афилейт.
 
Колегата е прав , нямат нужда от афилейтите вече . С навлизането на фб рекламата за тях е по изгодно да си правят сами рекламата , от колкото да плащат на афилиейти . Но е редно ако ще спират програмите , поне като бета да изплащат комисионните за досега доведените клиенти .
За жалост няма как да ги задължиш, в тях е ножа-те колят, те бесят. Варианта е спиране/преместване в друг сайт.
 
За жалост няма как да ги задължиш, в тях е ножа-те колят, те бесят. Варианта е спиране/преместване в друг сайт.
Няма как да ги задължиш ... въпрос на фирмена култура вече дали ще бъдат коректни с партньорите си или не
 
Колегата е прав , нямат нужда от афилейтите вече . С навлизането на фб рекламата за тях е по изгодно да си правят сами рекламата , от колкото да плащат на афилиейти . Но е редно ако ще спират програмите , поне като бета да изплащат комисионните за досега доведените клиенти .
1
 
Последно редактирано:
И аз мисля, че ще успеят да сместят там някакви пари за себе си, ама ей такива разгневени афове какви поразии могат да направят. Чували с пари за реклама няма да успеят да го изчистят. Не знам защо такива фирми си вкарват такива автоголове. :)
 
Последно редактирано:

Горе