Еф Бет Affiliate некоректни масово ощетяват партньорите си!

Да, това с маймуняка Рачков го приемам, но донякъде, защото е измъкнал една торба с пари, но пародията с божинката, перуката и двете курвета заслужава да ги закрият ефбет
Не е точно така. Тези са топ инфлуенсъри в България. По-странното е, как собственик на букмейкър притежава отбор в А група, спонсорира първенството, спонсорира другите отбори, името е Ефбет лига, а сега и националния ще спонсорира. Меко казано е фрапантно. Той си определя коефициента на неговия отбор, той решава как да завърши мача.
 
Съжалявам, че го пиша това тук, но напълно го мисля. Ако някой смята, че има каквито и да е футбол на ниво в България, явно аз нещо съм с криви разбирания. Тук нека си правят каквото искат, да играят едните леваци с другите, да си ходят в чалготеки и по златки, я после на тренировки рано сутрин, но излязат ли на вън не може един равен мач да вземат. Чак им се възхищавам на тукашните фанатизирани фенове, които с такъв ентусиазъм и любов говорят за тях, следя мачовете, дерат се като животни по стадионите, стрелят от терасите си при гол на отбора им. Не знам дали има т. нар. Черно тото тък, но е факт, че са една затворена в купол екосистема, която не може да излезе на вън от него. А излезе ли, бива изядена за секунди. Много е тъжно и жалко. Това определено не са отборите, котка някога да били създавани, за да радват публиката си. Това са банда некадърници, взимали едни пари за нещо, които имена никога няма да се запомнят в историята на футбола. Малко съм краен, но това мисля, че е мнението на едно 80% от хората.

Но и с ръка на сърцето мога да кажа, че съм впечатлен от нашия волейбол, лека атлетика, ски, бягане, и др.
 
Футбола отдавна е вече само кинти. Що мислиш един футболист читав струва милиони. В бг няма пари от футбола (най-малкото щото и няма залагания), значи няма да има и футболисти. Който е читав - отива навън, където плащат. За мен са нормални нещата, не е само в бг така, във всички бедни държави е така, както и в първенства, където не се залага ;)
 
И пак идва заветния въпрос Кой, по дяволите, гледа тези пиянски по нашите родни стадиони? Някой с много свободно време и никакво желание да направи нещо смислено с живота си. :)

Тия двамата калцуни са щастливи. Сигурно не са афилиейти на ефбет. :)

IMG_20210626_103711.jpg
 
Последно редактирано:
А афилиейтите са някакви херувимчета ,нали? Бучането тук не е от хора, които се надяват да прилъжат хора с уклон към пристрастяването, надявайки се с еднократно прилъгване в тъпите им сайтове цял живот да цоцат, докато оня си проиграва имуществото, живота, роднинските и приятелски връзки?

Ма видиш ли, що били Валери, Николетка и Златка. Кой трябваше да бъде? По вашите афилиейт сайтове с Моцарт и Шекспир ли сте набирали клети души да ви цъкат по спамърските линкове?
 
Съжалявам, че го пиша това тук, но напълно го мисля. Ако някой смята, че има каквито и да е футбол на ниво в България, явно аз нещо съм с криви разбирания. Тук нека си правят каквото искат, да играят едните леваци с другите, да си ходят в чалготеки и по златки, я после на тренировки рано сутрин, но излязат ли на вън не може един равен мач да вземат. Чак им се възхищавам на тукашните фанатизирани фенове, които с такъв ентусиазъм и любов говорят за тях, следя мачовете, дерат се като животни по стадионите, стрелят от терасите си при гол на отбора им. Не знам дали има т. нар. Черно тото тък, но е факт, че са една затворена в купол екосистема, която не може да излезе на вън от него. А излезе ли, бива изядена за секунди. Много е тъжно и жалко. Това определено не са отборите, котка някога да били създавани, за да радват публиката си. Това са банда некадърници, взимали едни пари за нещо, които имена никога няма да се запомнят в историята на футбола. Малко съм краен, но това мисля, че е мнението на едно 80% от хората.

Но и с ръка на сърцето мога да кажа, че съм впечатлен от нашия волейбол, лека атлетика, ски, бягане, и др.

Определено не гледаш спорт редовно :D В момента волейболистите са на ниво футболния нац.отбор. При другите изброени сме си на ниво А група от 30 години поне. Футболът ни е слаб - факт, ама пък кое ни е силно :D Колкото до фанатизираните фенове - нарича се любов, ама е трудно да я обясниш и още по-трудно да го разбере някой, който не го изпитва. Изключваме наркоманите и файтърите, които ходят, щото не могат да ги приемат никъде и така се чувстват "значими". То като видиш какви хора са президенти и ръководители - как да станат нещата?
 
Определено не гледаш спорт редовно :D В момента волейболистите са на ниво футболния нац.отбор. При другите изброени сме си на ниво А група от 30 години поне. Футболът ни е слаб - факт, ама пък кое ни е силно :D Колкото до фанатизираните фенове - нарича се любов, ама е трудно да я обясниш и още по-трудно да го разбере някой, който не го изпитва. Изключваме наркоманите и файтърите, които ходят, щото не могат да ги приемат никъде и така се чувстват "значими". То като видиш какви хора са президенти и ръководители - как да станат нещата?
Гледам. Би ли сложил пари, че греша за женския волейбол? :)

Всъщност ръководството няма общо със спортните ни постижения. Бяхме #4 при най-смехоизглеждащия Президент. Нашите управляващи няма да са на ниво никога, докато шансът на спорта е къде къде по-голям и зависи изцяло от идеята да си добър в това. Нещо, което се тренира и се показва.

Нивото проличава, когато излезеш навън и премериш умения с другите извън средата, в която вирееш. Все едно да мислиш, хамстерите са най-добрите бегачи измежду гризачите, като не ги сравнил с останалите от семейството им. :)

Сигурно може да е любов, не знам. И то тежка явно. Трудно обичаш нещо, което ти носи само разочарования и почти никаква радост. :)
 
Последно редактирано:
Нашите са агънца.. Да видите английски свини как грачат в пъб след мач, нема такава картинка. А като отидат некъде в ЕУ нема такова мазало, тва неандерталците имат по-висока култура.
Я ходи да видиш по Гърция какво е, или Хърватска леле леле
Всички футболни фенове са така, нашите в сравнение, наистина са културни, вервайте ми :)
 
Гледам. Би ли сложил пари, че греша за женския волейбол? :)

Всъщност ръководството няма общо със спортните ни постижения. Бяхме #4 при най-смехоизглеждащия Президент. Нашите управляващи няма да са на ниво никога, докато шансът на спорта е къде къде по-голям и зависи изцяло от идеята да си добър в това. Нещо, което се тренира и се показва.

Нивото проличава, когато излезеш навън и премериш умения с другите извън средата, в която вирееш. Все едно да мислиш, хамстерите са най-добрите бегачи измежду гризачите, като не ги сравнил с останалите от семейството им. :)

Сигурно може да е любов, не знам. И то тежка явно. Трудно обичаш нещо, което ти носи само разочарования и почти никаква радост. :)
Ами...женският волейболен нац.отбор постигна успех - най-добрият от най-слабите. Смисъл, не искам да звуча като хейтър, ама това е все едно баскетболните ни отбори, когато играят финал за т.нар. Балканска лига. Иначе мъжкия нац.отбор по волейбол предишното поколение беше много силно, но сега нивото е ниско.

Колкото до футбола, например миналата година ЦСКА направи добро представяне. Турците също играят постоянно в Европа, макар, че и те разчитат на коефициента натрупан от преди 7-8 години, че да играят със слаби отбори и влизат в групите на европейските турнири. Във футбола вече всичко е пари, а в България няма. Няма и да има, защото идеята тука е да докараш 10 кафета без пари и да продадеш 1-2 за 3-4 милиона, че да вържеш бърза печалба. Голяма част от собствениците на клубовете са спуснати отгоре и само като ги чуеш как говорят ти става ясно, че няма как да се получат нещата.
 
Общо взето има ли вече заведени дела по казуса и обмисляте ли колективен иск? Някъде има ли групи в които се събират потърпевши?
 
Общо взето има ли вече заведени дела по казуса и обмисляте ли колективен иск? Някъде има ли групи в които се събират потърпевши?
Според мен няма. Но доста хора ближат рани. Едни тук, други в социалните мрежи и другите форуми. Като цяло ще отшуми, и с това отшумяване много хора ще останат без парите си. А те ще имат пари за още по-комедийни образи от тези в рекламите си сега. :) :) :)

Очаквам следващата реклама с Луна, Джорджано, Нора Недкова, Митьо Пищова, Пеньо, Пацо, и други. И без това са тръгнали натам. ;)
 
Последно редактирано:
Искам да попитам ако някой вече е завел иск или ако има група завела колективен иск да ми даде малко информация как точно се процедира.

Какъв е срока за подаване на иск , колко време след като се е случило "прекратяване на достъпа и спиране на акаунта" ?
 
Ядете на потника ръкава и това е за жалост. Единственото, което ви остава е да ги хлебите по интернет и навсякъде. Пускате статии от типа - ЕФБЕТ МЕ УЖИЛИХА С ХХХХ ПАРИ и такива заглавия, че хората да кликат, ако вече не сте ги преживели тия пари.
 
Според мен не можеш да ги осъдиш за това че са спрели акаунта ... при регистрацията в общите условия пише , че могат да го спрат по всяко време .
Колега, сподели как успяваш да оцелееш, защото едва ли е от сайтовете който гледам в подписа ти. Нито се класираш по нещо за ефбет, каква е договорката? Какво приемат тези мошенници за да те държат? Сподели, ако трябва на лично, интересно е. Хора с доста качествени сайтове и добре оптимизирани заминаха, ти си седиш ......
 

Горе