Ех това е невъзможно

MsGeR

New Member
И тъй докато днеска разглеждах сайта на Великя А.Апостолов http://www.superastro.net/ видях нещо и направо
Сергей Станишев:

"Апостол Апостолов е не само велик астролог; той е и голям мислител, истински философ."

Саддам Хюсеин:

"Този велик българин е най-големият пророк на нашето време!"

Ебати възможно ли е чак такава лъжа :)
 
Ама ... той човека не лъже просто централния процесор не е добре и му се объркват нещо source и destination адресацията от което съответно настъпват грешни sql ъпдейти в основната база и престави си какво мазало е :lol:

Да не говорим, че най-верояно NTPd и той изостава бая от което пък цялата операционна система се държи подозрително. :lol:
 
ЩО БЕ човека е прав , който вярва на астрология ще повярва и на това за СУСАМ ХУсеин...
 
Аз съм шокиран :shock: :roll: :twisted:
 
BRAIN_PAIN каза:
Аз съм шокиран :shock: :roll: :twisted:

Мене направо ми се присра (с извинение)! :lol:
Някой забеляза ли, че линковете на неговите testimonies са невалидни? :D


:idea: Такъв добър копи-райтър сигурно сам си пише коментарите от клиентите..
 
Аз забелязах че си е направил малък мини нет. Сайт А -> сайт Б -> Сайт С .... и връщане към сайт А. Евалата за това. Хитро е и доста стратегическо, а и препращането на трафика си е друга основна черта в интернет, както и факта че във всеки едни момент може да се сложи нов в мрежата. :wink:
 
Blinky каза:
Аз забелязах че си е направил малък мини нет. Сайт А -> сайт Б -> Сайт С .... и връщане към сайт А. Евалата за това. Хитро е и доста стратегическо, а и препращането на трафика си е друга основна черта в интернет, както и факта че във всеки едни момент може да се сложи нов в мрежата. :wink:

Дам, спор няма за това. Учудвам се, че му е дошло на ум.
И аз съм я подкарал по тази стратегия.. дано не стана озлобен копирайтър и аз. :lol:
 
yMladenov каза:
Дам, спор няма за това. Учудвам се, че му е дошло на ум.
И аз съм я подкарал по тази стратегия.. дано не стана озлобен копирайтър и аз. :lol:
Няма да станеш такъв копирайтър, ако сам не искаш. :) Но всеки си има неговия собствен стил в нета, това му е един вид подпис, с който останалите разбират че е той/тя.
 

Горе