Е избих рибата

Affilliate

Member
Преди по-малко от 10 минути направих този блог...
Чичо Гугъл ме индексира веднага,кандидатствах за Адсенс то взе,че ме прие без одобрение ... Мм нещо става тука :Д

Код:
http://bestongoogle.blogspot.com/
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Е избих рибата

Момчета давайте банерите си на сайтовете да правя статии да ви идексира,че да хапна и аз един огромен трафик,че днес съм на кеф! ^^
 
От: Е избих рибата

Мм нещо става тука :Д

Нищо особено не става. Просто ползваш тяхната услуга Blogspot, а и напоследък са много бързи при одобряването на нови кандидати, защото много хора се отказват от AdSense, а малко се записват.
 
От: Е избих рибата

защото много хора се отказват от AdSense, а малко се записват.
На какво се дължи това според теб?
 
От: Е избих рибата

Какво ще кажете за идеята на блога ми? Трафика ми за 10 мин стана 133

Трафика към празния сайт ли? Колко според теб ще се върнат да го гледат? Един надпис и 2 реклами.
И кви банери те мъчат?
 
От: Е избих рибата

you can find big information
Див български селянин съм, но това не ми се струва на особено блестящ английски :lol::p
 
От: Е избих рибата

Аз го писах на 2 на 3...
След няколко минути ще го редактирам не ми е това проблема....Опитвам се да вържа една схема дано да стане
 
От: Е избих рибата

не мисля, че много се отказват а малко се записват.

Аз пък съм съгласен щото лично на много от сайтовете ми няма адсенс вече зареди шашавите им правила.
 
От: Е избих рибата

Аз пък съм съгласен щото лично на много от сайтовете ми няма адсенс вече зареди шашавите им правила.

Че твоите сайтове са български, какво общо има с масата, " много се отказват, малко се записват" - и къде ходят en уебмастерите? adbrite / bidvertiser? не мисля.
 
От: Е избих рибата

Че твоите сайтове са български, какво общо има с масата, " много се отказват, малко се записват" - и къде ходят en уебмастерите? adbrite / bidvertiser? не мисля.

Е да прав си бг. са. За другите не мога да кажа нищо. :)
 
От: Е избих рибата

Че твоите сайтове са български, какво общо има с масата, " много се отказват, малко се записват" - и къде ходят en уебмастерите? adbrite / bidvertiser? не мисля.
Че да не са само тези? Отделно, че Google държи на позициите си не само в САЩ, Канада, Великобритания и по-развитите страни, но и в по-небогатите страни. С политика да бута цените привлече много рекламодатели, но загуби много издатели. Мен от известно време ме занимават с "предложения" от Google Adsense, а тези дни ми метнаха и някакъв въпросник за това от какво съм (не)доволен от Adsense. Аз отдавна ги зарязах (май ги ползвам само за един не точно мой сайт, но там няма и половин долар на месец), но ако намеря време и съм на кеф, мога да реша да им попълня въпросника. С ниски цени примамват рекламодатели, но губят издатели. Ако не взимам поне $10 на ден от сайт с аудитория над 1000 просто не си струва да се занимавам. По ми е изгодно да си ги извадя тези пари от джоба отколкото да се занимавам с такива рекламодатели.
 
От: Е избих рибата

С оглед на ника ти и заглавието на темата, реших че си направил добра продажба с някой афилейт сайт, а то какво било....
Ти да видиш :)
 
От: Е избих рибата

На какво се дължи това според теб?

Много са комплексни причините, заради които си правя този извод. Според мен приходите са паднали до нива, които правят използването на AdSense лишено от смисъл. Това не важи само за БГ, но и при всички останали държави. Светкавичното отговаряне на кандидатури за нови издатели е само един от многото симптоми. Сериозните чужди сайтове, на които има AdSense са малко, да не кажа че вече са на изчезване.
 
От: Е избих рибата

Те имат много други източници на приходи, освен рекламите.
 
От: Е избих рибата

Аз го писах на 2 на 3...
След няколко минути ще го редактирам не ми е това проблема....Опитвам се да вържа една схема дано да стане

Което бързо гори, бързо изгаря :)
 

Горе