Е*и му майката

Sky

Well-Known Member
В община „Тунджа” активно се работи по разширяване на ромски квартали в селата Завой, Хаджидимитрово, Бояджик и Кукорево, за да се подпомогне решаването на жилищните и социалните проблеми на ромското население....
http://www.yambolpress.bg/?p=51429
За маймуните безплатно аз за нас хората не ?
 
Ами те гласуват активно, а ние хората (повечето от нас) - не. За това те са заслужили граждани, а ние - не. Кой ни е виновен?
 
От: Re: Е*и му майката

100% тука има "роми" и винаги ми е било интересно защо не пишат в подобни теми?
Ами те гласуват активно, а ние хората (повечето от нас) - не. За това те са заслужили граждани, а ние - не. Кой ни е виновен?
А за кой трябваше да гласувам?? Аз не можах да реша за кой да гласувам,те си бяха едни и същи пак
 
Като не ти харесва никой - кандидатирай се и гласувай за себе си. Или се пиши циганин и тогава ще гласуваш за който ти кажат, и ще се грижат за теб.
 
От: Re: Е*и му майката

Охх то да има начин веднага се пиша мангал...
Като не ти харесва никой - кандидатирай се и гласувай за себе си. Или се пиши циганин и тогава ще гласуваш за който ти кажат, и ще се грижат за теб.
//надявам се правите разлика между мангал и циганин
 
Има начин, що да няма? Ето примерно Цветелин Кънчев - той не е етнически циганин. Това пречи ли му?
 
От: Е*и му майката

начи номера е да се гласува - все тая за кого. не знам кой амбреаш навремето махна задължителното гласуване обаче със сигурност е било умишлено и целенасочено. знам че ще ревете до небесата че искам диктатура с задължително гласуване ама тоз прост народ по друг начин не можеш го накара да разбере, че само от него зависи кой ще го управлява. сички знаем че има контролиран вот, ако той е 500 000 гласа едно са 500 000 на 3500000 гласували друго са на 6000000
 
От: Re: Е*и му майката

Мотивира ме! Ще взема да се пробвам и аз , все пак прабаба ми е албанка
Има начин, що да няма? Ето примерно Цветелин Кънчев - той не е етнически циганин. Това пречи ли му?
 
От: Re: Е*и му майката

Имаше и по-различни тази година, но явно не си обърнал достатъчно внимание.

100% тука има "роми" и винаги ми е било интересно защо не пишат в подобни теми?
А за кой трябваше да гласувам?? Аз не можах да реша за кой да гласувам,те си бяха едни и същи пак
 
От: Re: Е*и му майката

Не съм го казал това за да се подигравам с тях , а с учудването,че не взимат страна по тези въпроси.
Наистина ми е интересно какво мислят интелигентните "роми" ,защото досега не съм попадал на такива(не че няма)
нищо чудно и да няма :D
 
От: Е*и му майката

Роми не знам дали има, обаче със сигурност има бели и черни мангали, които чакалят :)
 
От: Е*и му майката

Един познат се беше направил навремето циганин. Напълно сериозно е, беше се записал в някаква циганска партия и имаше разни привилегии. Не знам как точно го направи, но явно има начини :)
 
От: Re: Е*и му майката

Не съм го казал това за да се подигравам с тях , а с учудването,че не взимат страна по тези въпроси.
Наистина ми е интересно какво мислят интелигентните "роми" ,защото досега не съм попадал на такива(не че няма)

направих (сериозно :mrgreen:) елементарни математически изчисления и най-оптимистичната цифра показа, че може би има около 2,5 човека-циганина във форума.

Сметка ще е г/д правилна само ако всички грамотни цигани знаят за форума! А то не е така - значи може да се каже, че около 0,5-1 циганина евентуално може да имат рег тук.

:-o
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: Е*и му майката

Страшна сметка :lol:
направих (сериозно :mrgreen:) елементарни математически изчисления и най-оптимистичната цифра показа, че може би има около 2,5 човека-циганина във форума.

Сметка ще е г/д правилна само ако всички грамотни цигани знаят за форума! А то не е така - значи може да се каже, че около 0,5-1 циганина евентуално може да имат рег тук.

:-o
 
От: Е*и му майката

Фшъъй младеж ти що не спиш бе?
А за това с наименованието Роми преди търсех инфо ама така и не намерих
А някой може ли да ми обясни от къде идва наименованието "роми"? Да не е от Румъния :p
 

Горе