Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Гледай сега - всеки може да качи, каквато иска оферта. Пък може да се намери някой...
Преди няколко години имаше един случай за канибал дал обява за това, че търси хора. Един се беше обадил и седнали двамата - канибала му отрязал оная работа и я изяли и после..... Абе свят широк! Та за офертата - може да се намери някой.
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

"Направено е първоначално СЕО, като е достигнат резултат от 99% SEO friendly."
Лъжа! Няма никакво онпейдж seo, още повече "SEO friendly".


"Направена е оптимизация по ключови думи и са постигнати позиции в Гугъл."

Това също не е вярно, единственият постигнат резултат е първа страница, десети резултат при търсене на "Уикенд в България". Предвид заявените претенции и използвани ключови думи в метатаговете и в сайта - това е пренебрежимо малко!

<meta name="keywords" content="Уикенд, България, Почивка, Туризъм, Празници, Градове, Уикенди, София, Пловдив, Варна" />
<meta name="description" content="Уикенд, България, Почивка, Туризъм, Празници, Градове, Уикенди, София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Плевен, Велико Търново, Стара Загора, Видин" />

Това говори само по себе си - коментара е излишен!

<meta http-equiv="refresh" content="3600" />

Начин да се подвеждат потребителите и рекламодателите за количеството разглеждани оферти и отваряни страници в сайта!

Просто са объркали нулите... този сайт не струва и 10 лв. А аз ще го взема само и единствено ако ми го подарят.
Защото, има една игра, сещате ли се:

Открийте разликите:
от продавания сайт и този сайт.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Ми някой ако има излишни 100000 може да ги вкара там. Продавача иска да спечели, а и не знаем всичко за сайта. Ако има договор за реклама в БТВ за следващите 6 месеца, например :)
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Изпреварил ме е! Щях да пускам и йедин мой сайт за толкоз! Нека видим ,дали ще го купят- може пък моя да му се качи сената! :twisted:
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

ПродавамА работещ туристически сайт

Далас... че го купят я ти казуем, ме та мераф ако не го купят за повече. :)
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

чук е
дайте букви бе
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Човека е тругнал за риба, какво толкова ако някой клъвне и мине номера :)
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Гледай сега - всеки може да качи, каквато иска оферта. Пък може да се намери някой...
Преди няколко години имаше един случай за канибал дал обява за това, че търси хора. Един се беше обадил и седнали двамата - канибала му отрязал оная работа и я изяли и после..... Абе свят широк! Та за офертата - може да се намери някой.

Това е Х. Лектър на гей- извратеняците :-o

А офертата са я пуснали аналозите на горепосочените при онлайн предприемачите :)
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

да не кажа,че сайтовете са два .. weekends.bg / weekends-bg.com май иска да става милионер от "малък" :D
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

И как точно при 100,000 продажба не се начислява ДДС? :)
При положение, че при оборот над 50,000 е длъжен да се регистрира...
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

И как точно при 100,000 продажба не се начислява ДДС? :)
При положение, че при оборот над 50,000 е длъжен да се регистрира...

Е чи как, на вноски или ня цялата рода по-малко:D
 
Re: От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

И как точно при 100,000 продажба не се начислява ДДС? :)
При положение, че при оборот над 50,000 е длъжен да се регистрира...

иска да каже, че цената е без начислено ДДС

в смисъл да не се обърка някой и да дойде само със сто бона - неудобно ще се получи
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Хората си накупиха пиксели реклама в един кух сайт, а това си е цял РАБОТЕЩ сайт. Що да не го продаде за 100,000 човека? Даже май малко му иска. С трафика от този форум сигурно вече е удвоил посещенията и цената може да не е актуална вече.
 
Re: От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Хората си накупиха пиксели реклама в един кух сайт, а това си е цял РАБОТЕЩ сайт. Що да не го продаде за 100,000 човека? Даже май малко му иска. С трафика от този форум сигурно вече е удвоил посещенията и цената може да не е актуална вече.

Това сериозно или се шегуваш? :cry: Аз имам едни стари маратонки, мога да ги дам за 12 000, щото са работещи...
 
От: Re: От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

иска да каже, че цената е без начислено ДДС

в смисъл да не се обърка някой и да дойде само със сто бона - неудобно ще се получи

Хахахахаха - утепал съм се от смях.
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Мисля че се получи малко гадничко, ама се свързах с човека..не за друго-стана ми интересно и...договорихме се за 90 000.Едвам се нави човека :lol:
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Абе може и някой да го вземе всичко е възможно на този свят нищи не може да ме изненада вече.Те хората са клонират вий...... :D :D :D
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

Аз пък реших да видя какви толкова оферти за почивки предлага този сайт. Логично се насочих към "Градове" и...
This web site needs a different Google Maps API key. A new key can be generated at http://code.google.com/apis/maps/documentation/javascript/v2/introduction.html#Obtaining_Key.
След това може ли да твърдим, че е наличен работещ сайт?
 
От: Е няма такава оферта 100 000 лева за сайт на 3 месеца :))

За да даде някой 100k за тоя сайт,трябва да е супер идиот.
А супер идиот никога не може да има 100k:)
 

Горе