Е такъв спам не бях получавал

Maverick

Well-Known Member
Здравейте,
Как си? Моето име е Роуз и аз просто виж профила си на адрес (www. alabala . bg) и аз имам привлечени към вас. Искам да знаете повече, защото вашият профил е интересно и да изготви
ми да you.please ми отговорите, на този имейл адреса си ([email protected]), така че мога да знам това, което каза и да ви изпратя снимки и да ти кажа повече за мен.
благодаря и да очакваш вашата електронна поща.
Роза

Моля отговорете ми в този имейл
([email protected])



Hello,
How are you doing ? My Name is Rose and i just see your profile at(www.alabala.bg) and i got attracted to you. i want to know your more because your profile is interesting and have draw
me to you.please reply me back on this my email address ([email protected]) so that i can know what you said and also send you my pictures and tell you more about me.
thanks and expecting your email.
Rose

Please reply me in this email
( [email protected])

Даже не съм сигурен, че въобще имам регистрация в тоя сайт

Edit: едитнах малко линка на сайта ама пощата я оставям с активен линк :)
 
Аз оня ден получих подобен от едно "леко момиче". :D

Здравейте скъпи, аз ви пожелавам Честита Нова година,
Моето име е Мариян, аз съм леко момиче, аз видях профила си и след минаването през него след това
Аз реших да се свържем с вас моя приятел, аз ще оценят получаването на отговор на личния ми имейл ( [email protected] ), така че л ще ви изпратя снимки и информации за мен. очакване за положителен отговор ..
с любов
Мариан.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Hello
How are you doing ? my name is miss linda doumbia and i just sew your profile and i got attracted to you. i want to know you more because your profile is interesting and have draw me to you. please reply me back so that i can know what you said and also send you my pictures and tell you more about me.
thanks and expecting your email.
LINDA .
bi.gif

Please reply me in this email.
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Е то така се е получило щото Marian си е женско име, ама това че не трябва да се превежда Мариян... :lol:
То тези мейли аз редовно ги получавах, преди да мина на gmail-a. Не че ги няма и сега ама са дооооста по малко.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

А неее...на мен вс ден на вс пощи ми пращат покана за женитба...и това на админ пощи.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

А неее...на мен вс ден на вс пощи ми пращат покана за женитба...и това на админ пощи.
И ти какво още чакаш? Ще си избираш най цицестата спамърка ли?
 
От: Е такъв спам не бях получавал

И ти какво още чакаш? Ще си избираш най цицестата спамърка ли?

Да ве...те от Африка...я докопали комп от съседна държава и са се възползвали от възможността да ме оспамят... а и като ги гледам с две декади (години) по-дърти от мен.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Hello,
How are you today? I hope you are fine.My name is Rita Timbo, 26 years. I am single girl looking for honest and nice person. Somebody who care and fear God whom i can partner with. I don't care about your color or ethnicity.

I would like to know you more, most especially what you like and what you dislike.I'm sending you this beautiful mail, with a wish for much happiness. I am looking forward to hear from you.
Thanks and God bless.
Love from,
Miss. Rita

Тая ще я вземам... :D
Че изпратена на мейла, който използвам за сериозни неща. Как ги намират - не знам.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Голям филм са тея спамъри... преди време един приятел беше лапнал въдицата от един подобен имейл. Някакво момиче му беше изпратила имейл с нейна снимка алабала живеела при лошата си тъща, баща и беше някакъв зает бизнесмен и тя искаше да избяга от тъщата си. Размениха по 2-3 имейла щеше да му праща пари да и купи самолетен билет, след това дори по телефона разговаряха и в краи на сметка тя му поиска нещо от рода на 200-300$ че да може да плати на някои си че да вземе пари за билета :D
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Ахахах, преди 2 години някаква от бежански лагер в Сенегал ми пишеше некви такива простотии, ама тва там бяха модерните за онова време финансови измами тип "имам 100к долара, ама не мога да ги използвам, трябва да ги преведа в европейска банка, за да мога и ще ти ги пратя на твоя акаунт, даже ще задържиш част от тях, ако ми дадеш 10к долара за гаранция".

Мислех, че тая мода отдавна е отминала, ама май пак се навъртат такива индивиди.
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Здравейте мили,
Как сте днес? С надеждата, че това ми съобщение ще получите най-доброто си състояние
на здраве. Още благословии върху вас тази нова година.
Аз съм Мис Юлиан Джоан, добре изглеждащ млад грижа и любов момиче. Бих искал да има
силна връзка с вас. Надявам се да чуя от вас, така че можем да споделяме снимки и
повече информация помежду си, чака за вашата поща скоро.
Вашият искрен приятел,
Мис Юлиан
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Тези са лесни за разконспириране . Има обаче едни които пак почват по тоя начин и вие си мислите че накрая ще искат пари . Да ама не само че не искат пари ами ви питат за ИБАН на сметката ви и другите данни . След като ги дадете почват да пристигат едни колосални суми от по 20 000 USD/EUR/GBP на ден и вие си мислите че сте ударили куцото :) . След като спрат да пристигат преводите ония ви пише да му пратите 20% от сумата по WU и вие се съгласявате надявайки се да ви почнат пак да ви пращат . След 3-4 месеца идва Икономическа полиця с 4 джипа и обграждат кооперацията/къщата/блока в който живеете и почва филма .
 
От: Е такъв спам не бях получавал

Бързо всеки да фаща по един тъмнокож и веднага до банката да му направят една сметка с карта. После само ще седим и чакаме за такива спамчета.
 

Горе