ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

Статус
Not open for further replies.

IVO_PIF2

Banned
BLINKY ТИ ПОЗДРАВЯВАШ ВСЕКИ КОИТО ДОЙДЕ В ФОРУМА САМО НА МЕН НЕ КАЗА ДОБРЕ ДОШЪЛ КАТО МИ СЕ ИЗВИНИШ ТОГАВА ЧЕ СИ ПРАВИМЕ БИЗНЕС И ЧЕ ТЕ ВКАРАМ В ДАЛАВЕРКИ С МН ПАРОНЦИИИИИ:twisted::twisted::twisted:
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

ПО ГОЛЕМА МАИМУНА ОТ ТЕБЕ НЕМА
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

НЕ ЗНАМ АДМИНА ЗА КВО МЕ РЕЖЕ КАТО НЕ ГОВОРА ГЛУПОСТИ НИТО ПИША НА ЦИГАНСКИ НЕ ВИДЕХ ТЕ ЛИ ЧЕ ОТ МЕН ОТЪРВАНЕ НЕМА
 
ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ако си оправиш бакиите за които си в черния списък може и да спре да те реже но след това дълго време само ще трябва доказваш че си се променил а не си тук за да се пробваш да изпържиш някои

пп в тази тема може да съобщаваш до къде си стигнал с оправянето на бакиите засега още си тук но очакваме напредък....
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

АЗ САМ ВИ ЛУБИМЕЦА-ЖРЕБЕЦА САМ ВИ НА ВСИ4КИ ОБИ4АМ ВИ
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

ЗА КВО МИ Е ДА ВИ ПЪРЖА НЕ6ТЕМ
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

Аз доколкото разбирам няма бакии от кой е взел пари и го е измамил ? На всички е върнал парите ! Или поне такава е моята информация , ако е взел от някой пари и го е излъгал моля да съобщи тука ( ако не са му върнати ) !
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

да сагласен сам с братока нека някои които сам мъ взел нешто да сподели слушам ви да ви видия оценката сичко правех щото никои не помага и се подиграва ма медеаторат не вижда това. Нека обърне внимание кои сам ограбил бадете чесни
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

4Е ТЕ ЛУБИМЕ У АНАЛО МА С ЧУВАЛО НА ГЛАВО ОТИ НЕ КЕ СИ НИ НЕПРИЯТЕН ЕМИ ПРОСТО СИ МИ ГРОЗЕН.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

евала бе еи за тва става вапрос винаги така става и накрая аз виновен аиде сега кои е за спам
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

Като се научиш да пишеш грамотно и направиш нов ник, който никой не познава, за да не знаят хората, че си говоря с лайно, натрупаш iTrader 5+ и поне още 2-3 репутация, тогава се върни. Дотогава можеш само да ми лижеш топките от небръснатата страна.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

глеи са ку4ко яжно никои нема да вземе мерки то дали така или не тебе 6те оправа обе6тавам ти отворко 6те пострада6 ти и цялото ти смрадливо семеиство
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

после 6те се моли6 и топките да ми лиже6 ма нема не6то по ло6о за тебе
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

Хайде баннете го тоя ! Днес пак ли ще му четем простотията...
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

За такива заплахи, че и към семейството даже, бан по ИП е най-малкото.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ МИЛИ ДРУГАРИ ДРАГО МИ Е

Не го ли баннахте това момченце вчера? Кулис, стига вече с тая толерантност, ако ти изсипят на торбата чувал с бълхи ще ги търпиш ли? Не, нали? Схвана ми намека.

Пифчо я кажи на коко години си, нещо не ми мязаш да си на повече от 13-14.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе