Забивали ли сте някоя онлайн?

Забивали ли сте онлайн?

  • Да

    Votes: 22 61.1%
  • Не

    Votes: 14 38.9%

  • Общо гласове
    36

chedda

New Member
Абе много фотошоп и грим играят в тия сайтове за запознанства.. Мои познати 70кг+ излизат ебати фотомоделите :) някой престрашавал ли се е да стигне до офлайн среща :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Абе много фотошоп и грим играят в тия сайтове за запознанства.. Мои познати 70кг+ излизат ебати фотомоделите :) някой престрашавал ли се е да стигне до офлайн среща :)
Трагедията е пълна там.:) Имам няколко познати, които са намазвали от там, като се почне от сладур и се стигне до гепи ме. За всеки влак си има пътници, но има и нещо друго - който е готин/а и желан/а такива сайтове няма да му помогнат, тъй като около тях се въртят хора с интерес към тях,:)

Има и случаи в които запознанство през такива сайтове води и до женитба, ама там е дивия късмет.:) Има кяр ако си има и желание да се прави. :wink: Но определено трябва да се гледа много, че големи шедьоври виреят в тези сайтове. :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Абе в скайпа една веднъж почти забих. Казвам почти, защото бях на крачка, но прецених, че не ми е по вкуса и реших да се спра. Иначе си беше готова :lol:
А за сайтовете за запознанства - ноу комент... никога няма да си жертвам пръстите в тракане по клавиатурата с цел създаване на профил в некъв такъв сайт. Ама никога.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Абе в скайпа една веднъж почти забих. Казвам почти, защото бях на крачка, но прецених, че не ми е по вкуса и реших да се спра. Иначе си беше готова :lol:
...

А откъде си сигурен че не си чатил с мен ? Или с някой друг извратеняк като мене :d
 
От: От: Забивали ли сте някоя онлайн?

А откъде си сигурен че не си чатил с мен ? Или с някой друг извратеняк като мене :d
Беше преди почти една година :lol: Едва ли е било с теб, освен ако случайно си от Пещера и си ми набор :mrgreen: Пък и познавам момичето ;)
 
Последно редактирано:
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Едно аверче си намери жена от аха.бг ама наистина жена, преди 2 седмици ми съобщи, че ще се жени за нея, и сега, след 2 месеца ще трябва на сватба да ходя. А са ходили само половин година.... заблудена работа.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Едно време, от любопитство редовно си правих срещи от мирк. Няколко пъти срещите ги "монетизирах". Напоследък, след като се нароиха сума ти сайтове за запознанства, не съм пробвал.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Имал съм гаджета, които за първи път съм виждал в тези сайтове, но не обичам да си чатим много виртуално, или ще е човек на живо, или си ебава майката.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

От сайтове за запознанства никога даже не ги знам повечето, едно време от irc стана филма съвсем случайно и от там се запознах със сегашната си приятелка с която сме заедно от няколко години :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Да Забивал съм. И за статистиката... беше 45 кила.
 
От: От: Забивали ли сте някоя онлайн?

От сайтове за запознанства никога даже не ги знам повечето, едно време от irc стана филма съвсем случайно и от там се запознах със сегашната си приятелка с която сме заедно от няколко години :)

Същата история при мене, само че във форум за уеб дизайн (почти като тоя :eek:). Да се забиеш онлайн няма нищо странно. Виж конкретно с тия сайтове за запознанства, не знам, малко е дървено и май повечето хора там избиват доста комплекси.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Ей ама аз забравих за мене да спомена. И аз съм в кюпа! :) Със сегашната ми приятелка стана случайно работата, включи ми се ей така в скайп (за да ми пишат не им трябва одобрение) в събота и тъй като неделята ми се очертаваше скучна и почти без излизания, се направих на ударен и я питах дали иска да се видим, даде ми и телефона си момичето, уговорихме се (по телефона). Спрях чата, а на следващия ден се видяхме. Онлайн разговора ни да е продължил около 10-15минути... а това след него - вече малко над 2 месеца :)
 
От: От: Забивали ли сте някоя онлайн?

А откъде си сигурен че не си чатил с мен ? Или с някой друг извратеняк като мене :d

Извратеняк... срама нямаш :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Скоро и аз ще забия :) Когато свършя с проекта си ще ходя малко на почивка в София и ако има желаещи които са от там може да дойдат и да гледат шоу, не че ще е дълго, предполагам че за около 15-20 секунди ще съм готов :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Момче, осра форума. Чувал съм че от натоварване с тежести сфинктера се олабва и не може да държи.
 
От: От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Момче, осра форума. Чувал съм че от натоварване с тежести сфинктера се олабва и не може да държи.

Оставете ме на мира, аз искам Радев ! И ще го получа 8)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Едно време от mIRC много ама много готино се сваляха мацки! Свалял съм доста, от мирк, не че съм комплексарче, ами щото работата ми беше 12 ч. в денонощието зад компютър, след работа отново зад компютър, малко вереме за приятели, доста чат. Иначе съм доволен от чат срещичките, дет съм ходил. Е сега вече не правя такива неща, щото си имам жена, моята жена "РОЗА". Но не е от чат, нито пък от сайт за запознанства.

Само ще ви кажа, че за неангажираща връзка - чат стаите или сайтове за запознанства са добро място - тъй си мисля.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

аз от аха се запознавам с разни от моя град и хоп срещичка иначе в гепиме само 1 голяма ударих (lol) ама нали знайте земи си кака да те утрака ;) ама много случаи
уредим си среща а не дойде или се видим и тя няква пъпчасала или леко закръглена
и се окаже че не е мой тип...
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Ох не може да им вярваш на кифлите по сайтовете за запознанства. Аз някой дето ги познавам лично съм ги виждал в такива сайтове и изглеждат доста нереално на снимките.
 

Горе