Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Vik0

Member
Здравейте колеги!
Имам страхотен проблем, забравих си паролата за админ панел-а ли какво стана и аз не знам, но цял ден изчетох какво ли не преправях записите в базата данни configuration.php .htaccess какво ли не и не ще и не ще да ме пусне и това си е.....
Случвало ли ви се е да променяте паролата в phpmyadmin и да продължава да не ви пуска ? Опитах сигурно всичко което пише из нет-а за проблема .....
Моля помагайте ..
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Прати достъп до хоста на лично и ще ти я оправим
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Каквото и да променя в phpmyadmin ... имам 2 юзера Super User и още 1 променям паролата правя всичко точно както трябва и не се сменя ..... Като тръгна да се логвам просто се рефрешва браузъра логин формата и не ме вкарва .... Ужасен проблем изчетох всичко по нет-а изпробвах какво ли не няма оправия .....
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Като променям паролата в phpmyadmin няма нужда преди това да съм я хеширал някъде в MD5 може просто да си я напишеш "pass" и да зададеш в MD5 вариант то автоматично го хешира, ама няма файда .... не ми помага това нещо ..... Направо имам чувството, че се кънектва и не чете базата данни, а сайта си работи без проблемно ....
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

може проблема да е другаде...
направи нов юзър и му дай админ права през phpmyadmin
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Здравейте колеги!
Имам страхотен проблем, забравих си паролата за админ панел-а ли какво стана и аз не знам, но цял ден изчетох какво ли не преправях записите в базата данни configuration.php .htaccess какво ли не и не ще и не ще да ме пусне и това си е.....
Случвало ли ви се е да променяте паролата в phpmyadmin и да продължава да не ви пуска ? Опитах сигурно всичко което пише из нет-а за проблема .....
Моля помагайте ..
Използвай "забравена парола" от юзър менюто в сайта.
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Проблема си мисля, че е от изключен плъгин за Логин/Усер .... трябва да погледна как му беше името точно.

След малко ще ти напиша какво да направиш.


EDIT: Влезни в phpMyAdmin, намираш таблицата хххх_extensions > plg_user_joomla - редактираш и слагаш на enabled и access 1
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Пробвах всички варианти, променям паролата на юзера в базата данни през phpmyadmin и не става и не става, пробвах направих нов юзер и пак не става .......
Нямам логин форма на сайта ...
 
От: От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Колега ma57er влизам в тази таблица pldtm_extensions нямам такъв запис в нея plg_user_joomla .... имам някакви com_mailto com_admin com_users и тн и тн елементи са това пише най-горе ... , пробвах какво ли не , направо не е истина някаква ужасна АНОМАЛИЯ е това ... :(
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

В phpMyAdmin си гледал само първите 25 резултата, обзалагам се!

Имаш няколко страници с разширения в таблицата. Или разлгедай страниците, или най-горе/долу избери да ти покаже всички редове от таблицата и намери pls_user_joomla.
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Да прав си колега... намерих го, но access си е 1 и enabled е 1 ... няма друг такъв фарс просто ... имам чувството, че не си чета базата данни ли ... а сайта си работи ... beach.jetski.bg тук е въпросната Joomla
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Ако не се притесняваш, дай ми достъп до базата данни и FTP да погледна

EDIT: Пробвай да си ресетнеш паролата от: http://beach.jetski.bg/index.php/bg/?option=com_users&view=reset
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

При въвеждане на име и парола, ако са грешни > си дава грешка. Ако само ти рефрешне страницата въведи същите отново и си готов. Случвало ми се е и на мен няколко пъти.
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

s1yf0x иска да ти помогне, ти не искаш :)
 
От: Забравена АдминПанел Парола Joomla 2.5

Проблема е отстранен.

Проблема беше в configuration.php. Беше добавил грешен домейн и кукитата реално не работеха.
 

Горе