Забрана на песни в ютуб.

dalasweb

Well-Known Member
Реших да направя един микс от стари ретро бг песни.За да си спомним, какво правехме в дискотеките и да знаят тези танцуващите с плейстейшъни.Конвертирах песните с една снимка във видео и го качих в ютуб.Написах, че нямам права и не печеля от клипа.Нямам реклами. Да, но ютуб ми забрани клипа, заради правата.Толкова много видеа с песни съм гледал едва ли да притежават правата, но не са им блокирани. Как го правят?
 
Последно редактирано:
Естствено, че ги има.От там съм ги взимал.Софка,Райна,Сашо рома, Тони Дачева и Найден, дует Шик
 
Едва ли всички са блокирани.
Пробвай една по една песните да качиш и то ще ти каже коя не е ок.
После просто не я включваш в компилацията.

На повечето изпълнители може да си качваш спокойно, кви са тия рестрикции с нашите не знам.
 
Реших да направя един микс от стари ретро бг песни.За да си спомним, какво правехме в дискотеките и да знаят тези танцуващите с плейстейшъни.Конвертирах песните с една снимка във видео и го качих в ютуб.Написах, че нямам права и не печеля от клипа.Нямам реклами. Да, но ютуб ми забрани клипа, заради правата.Толкова много видеа с песни съм гледал едва ли да притежават правата, но не са им блокирани. Как го правят?
Дай да го видим де. В какъв смисъл ти го е забранил?
 
Последно редактирано:
Блокиран е заради правата ютуб ми забрани клипа,
как да ти го дам, като ми е блокиран, но на мп3, ако искаш?
 
Блокиран е заради правата ютуб ми забрани клипа,
как да ти го дам, като ми е блокиран, но на мп3, ако искаш?
Не, дай да видя клипа. А ти виж на какво основание ти е блокиран.
 
Заради това, че нямам права над някои от песните.
Така пишеше и за кои песни става въпрос.А клипа си е чиста мп3ка със една снимка само.
 
Заради това, че нямам права над някои от песните.
Така пишеше и за кои песни става въпрос.А клипа си е чиста мп3ка със една снимка само.
В инфото на клипа напиши точно кой песни на кои автори си използвал.
 
всичко съм писал изпълнител и певец и пак не става.
Само дето не съм писал кой притежава правата уф затова е.Откъде ли да ги намеря?
 
Трябва да посочиш на кого принадлежат правата.
 
Можеш да оспориш забраната, отнема време, но работи. На мен се опитаха да ми блокират видеото от сватбата, няма да казвам колко навътре ги приех нещата.. Идиоти какво да ти кажа!
 
На мен нищо не са ми спирали в тубата. Имам клипове от памтивека, в които и като музика и като кадри съм ползвал такива с авторски права. Но съм посочил всичко изчерпателно в инфото.
Това е автоматизирана система и едва ли някой ръчно ти е дал забрана. Ботовете преценяват. Алгоритми.
 
Последно редактирано:

Горе