Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Монополиста:D голямо парти ще спретне тази вечер...

Днес в Син сити, Божков и майката на Пеевски черпят по повод монопола и буквално елиминирането на конкурентите си. Наздраве от мен. ;) Нека богатите станат по-богати по техния си начин. ;)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Интересното е друго. Защо всичко се прави така, че да се мине тихичко, без никой да разбере. Защо големите телевизии не светнаха хорицата, че вече няма да имат достъп до букитата, може би и тук щеше да се заформи някой протест. Нима тази новина е маловажна? Сигурно 10% от българите залагат в онлайн сайтове и не знаят, че ще има подобно органичение. Новите "управници" за 1 месец забъркаха толкова каши, че май са готови да сдадат властта :wink: сигурно си мислят "дай да оправим нашите хора и да вземем парите, па после глупавия народ да се спасява"
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Монополиста:D голямо парти ще спретне тази вечер...

Аз отивам на едно "друго" парти да ги поздравя за "добре " свършената работа. С надпис "Мразя Ви безплатно" :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

АЙДЕ КУРВИ ДОЛНИ БЕСЕПАРСКИ И ДЕПЕСАРСКИ , ИЗЯДОХТЕ НИ ХЛЯБА, МАЙКА ВИ ДАЕБА ПРОСТА!!! ДАНС WITH THE PIG , ПЕЕВСКИ, И С ЦИГАНИТЕ, ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛИ, КОИТО ТОЛКОВА ОБИЧАШ!!! ТИ ЕБА МАЙКАТА ДЕБЕЛАТА СВИНЯ!!!!! АЙДЕ ГДБОП, ПОЧВАЙТЕ ДА АРЕСТУВАТЕ БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ ЗА ОНЛАЙН НАРУШЕНИЯ И ПСУВАНЬЕ ПО ФОРУМИТЕ!!!
да пукнат дано... гейове нещастни, начело със свинята местан и станишев!!!! дейба проклетите лайнари даеба...
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ххахаха Моко извади хранилката :D само така
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Стана ясно и кои сайтове ще се филтрират: http://www.dkh.minfin.bg/bg/pubs/4/546 (втория PDF).

Да им е честито на bet365.com, които набиха толкова пари в реклама (тв и онлайн) тук. :) Няма прошка за никой. Вземат ти парите и после ти треснат едно законче, защото има нужда от още пари и така. :) На мен сайта не ми се отваря вече. Поне проблема е решен на генерално ниво. ;) Няма лабаво, както се вика. :)

При мен си отваря всички сайтове от списъка (не че ми трябва да ги отваря). Не съм с мобилен интернет.

Гледам Явор Колев е в комисията. Тва интернет ченгето ли е?



 
 
От: От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

При мен си отваря всички сайтове от списъка (не че ми трябва да ги отваря). Не съм с мобилен интернет.

Гледам Явор Колев е в комисията. Тва интернет ченгето ли е?

Същият! Пазете си децата! Сега гледам спортала, брат, той зарежда уиджит на bet-a. И тия не им е весело. Тия съсипаха на хората бизнеса. Да им е честит монипола. Но това реално Бойко го гласищува, неговата кожа. Не съм потърпевш, но определено е крачка назад. И тия, да вземат да почнат да си действат нещата тук в БГ, за тези лицензи и тяхната майка.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

http://www.italiabet365.com/ В Италия отдавна излизат под различни домейни :p като го надушат нов :beer:

П.С.
Разпространете линка

Ето още един вариант
http://www.allsport365.com/bg/
 
Последно редактирано:
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ми то и аз тъкмо реших да изкарам някой лев от тия афилейт програми на бетчетата, те па взеха, че ги забраниха :twisted:
 
Re: От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

Ми то и аз тъкмо реших да изкарам някой лев от тия афилейт програми на бетчетата, те па взеха, че ги забраниха :twisted:

Е, вземи изкарай някой лев от доставчици на VPN услуги или проксита тогава.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ми то и аз тъкмо реших да изкарам някой лев от тия афилейт програми на бетчетата, те па взеха, че ги забраниха :twisted:

Да, и за чуждестранният пазар също. Тъкмо почнеш и .... плес, вземи този закон. Поне така беше за Щатите. Но и тук си го направиха тяхното. Да видим колко хора ще започант да залагат през проксита. :) Аз слагам на голям %, междудругото. :) Какво, ще седят тукашните да ги пържат. Баси далаверата, няма що. :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

http://www.italiabet365.com/ В Италия отдавна излизат под различни домейни :p като го надушат нов :beer:

П.С.
Разпространете линка

Ето още един вариант
http://www.allsport365.com/bg/

Това да не са линкове тип "старата" и "новата" замунда? :lol: да ти вземат паролата само :D

Какво няма да вадя хранилката бе, хора?! Че аз единствените пари дето съм ги изкарал от нета са от хазарт!! Аз друга ниша нямам!!! От днес нататък ще я мисля вече, накъде ще хващам. И , да , прави сте, че ГЕРБ предложи закона. Но ГЕРБ не успяха да го вкарат, понеже, ако някой се сеща, още от първи ЮЛИ миналата година трябваше да се спре достъпа до тия сайтове, а афилейтите да спрат дейност. Нищо такова не се случи. Сега няма да се учудя, ако започнат да издирват афилейтите. Защото има хора, дето правят много пари. Който е почнал първи, прави мнооооого пари.
Иначе не съм съгласен с Манта-та - ми дай да накараме Мерцедес и БМВ да направят тука фабрики, че да плащат данъци. Абсурдно е да караш чужда фирма да ти сипва пари. Особено ако знаем, че парите отиват у батко и братко, а не където трябва.

Дано бързо да оправят нещата, понеже губим пари в момента, а повечето хора със сигурност са полудяли, че не могат да си влязат в сметките и да си изтеглят депозираните или спечелените ПАРИ!!!!!!

Не стига фактът, че долните курви ни дават по 300 лева заплати, ами сега ще ни казват и къде да ги харчим, така ли? Айде, майка ви тъпа да еба, махайте Карфур и Била, защото ми пречат, защото са чужди държави и защото точат ДДС-та, водят двойно счетоводство, укриват данъци и експлоатират работниците си. Айде, давайте! Действайте! Курви бесепарски и депесарски... Бял ден да не видят, дано! Да еба мизерниците, да еба... Вместо да подкрепят свободните професии, курвите само гледат как да те изцедят! Пу! Обрязани комунистически фъшкии!! И пак на ПЕЕВ да му еба майката дебела!! Още не си е подал оставката курвата нещастна. ЗАЩО?!

Утре на протест с плакат "Не стига, че ми давате 300 лева заплата, а и ми казвате къде ми е позволено да ги харча"!!! Аман от тъпи комунистически курви!! Бой и ебън!
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Бате, не се стягай толкова и на запад е така - такова малките и дават аванта на големите, защото си го слагат. Въпрос на време бе да приемат нещо такова. Ще видим такива "редорми" и в други области. Като парите ще стигнат пак до определени хора. И все така. Аз за това не пазарувам в големите маркети и вериги. Да вляза за една кутия цигари, или да си купя некви меса дето не знам от коя митница са им ги бутнали, или за да храня селендурите с Бентлитата и накрая парите да излизат от тук, а далавераджийте, които са ги уредили на комисион да купят апартамент на коврата си. Селянията е на макс. Тук се е получило същото, само където не дават голям шанс на останлите. А и няма да ги пуснат, пак без комисион. ;)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Вие попаднахте на тази страница, защото достъпът до сайта е ограничен във връзка с изпълнение на Разпореждане от 17.06.2013 г. на Софийски районен съд.

И мобилните оператори филтрират вече.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

При мен се отварят , странна работа
И мобилните оператори филтрират вече.
 
БТК май не филтрират още, ама те там са такава тежка машина, че да свършат каквото и да е, е нужна поне седмица.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Не се бях загледал ама реших да отворя информационните портали на националните ни телевизии и какво да видя: то това не са го отразили изобщо. Успях да разбера какво четат подчинените на ким чен ун, къде кенгуру яде череши и кой е къртицата, но новината, касаеща толкова хора - НИКЪДЕ. БРАВО!!!
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

И аз това си мислех,и ми е интересно с какво ли ще ги заменят сега
Ся големите поратли.. бая ще го изядът.. спортала особенно.. ще боли много там ;d
 
От: Re: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

Ся големите поратли.. бая ще го изядът.. спортала особенно.. ще боли много там ;d

Той спортала вече излезе с информативна статия: http://www.sportal.bg/news.php?news=432850

Безумието на правителството може да бъде компенсирано по следния начин:
стъпка 1: отивате в Google
стъпка 2: пишете - proxy
...
 

Горе