Задава се нов мега-скандал

ReminD

Well-Known Member
Започва да става много интересно. Нали знаете, че Емо ротманса или Емо фаса ( Емил Димитров ) - един от най-влиятелните хора в ГЕРБ, се укри от България и каза, че го е страх за живота му защото знае на какво са способни Борисов и Цвинокио. Те нещо май покрай далаверите в морето са се скарали с Цветанов, пък и от медиите на НОВА ТВ излезе разкритието, че ОРЛОВ МОСТ всъщност е патерица на ГЕРБ ( гражданска ).

Та гледайте какво се случва:
www.novini.bg/news/132415-прокурату...кретни-документи-касаещи-станимир-флоров.html

Софийска градска прокуратура е започнала проверка за изясняване на факти и обстоятелства около документи, изпратени до медии, и свързани с директора на ГДБОП Станимир Флоров, съобщиха от пресцентъра на Прокуратурата.
www.novini.bg/news/132415-прокурату...кретни-документи-касаещи-станимир-флоров.html



АФЕРА.БГ публикуваха имейла :



http://afera.bg/mishena/41424.html


ЕКСКЛУЗИВНО! ЕМО РОТМАНСА ЗАВЕРИЛ НОТАРИАЛНО В ЛОНДОН 100 СТРАНИЦИ ЗА КОНТРАБАНДАТА. ВЪТРЕ СТАНИМИР ФЛОРОВ И ДЕПУТАТЪТ ОТ ГЕРБ ИВАН ПЕТРОВ!


Бившият депутат Емил Димитров от ГЕРБ, който напусна България, обявявайки, че чувства заплаха върху себе си и семейството от страна на бившите си приятели Борисов и Цветанов, непрекъснато сменя дестинациите в чужбина, разкри АФЕРА. Емо Ротманса сменя европейските държави през няколко дена – ако днес е в Лондон, вдругиден е в Берлин, след два дни в Париж…

Димитров се страхувал както за своята сигурност, така и за сигурността на семейството си, тъй като бил абсолютно наясно с маниерите на бившите си ортаци по власт Борисов и Цветанов.

АФЕРА разкри и че Емил Димитров е заверил нотариално в Лондон над 100 страници документи, свързани с контрабанда, в която били намесени шефът на ГДБОП, близък до Цветанов – Станимир Флоров, както и ексдепутатът от ГЕРБ Иван Петров.

Емил Димитров не само описал всички схеми, но и ги е подплатил с документи. Това, смятал той, била единствената му застраховка живот срещу посегателството, което очаква от страна на Борисов и компания – главни действащи лица в контрабандните канали.


http://afera.bg/razsledvania/41464.html
 
От: Задава се нов мега-скандал

Не знам, но се задава нещо много голямо, Емо фаса си е много влиятелен човек, и определено беше грешка от ГРОБ да се карат с него, сега ще видим какво ще се случва, но нещата стават много сериозни.

Иначе Миро Мършата и Дянков продажника - те са балами, ще мълчат за далаверите, ама Емо Фаса.... май хич не си поплюва и ще видим какво ще се случва.




new : http://news.bgnes.com/view/1080285

Полека лека....

www.pik.bg/флоров-покровителствална...0-дойче-марки-засекли-службите-news67838.html
 
Последно редактирано:
От: Задава се нов мега-скандал

Не знам, но се задава нещо много голямо, Емо фаса си е много влиятелен човек, и определено беше грешка от ГРОБ да се карат с него, сега ще видим какво ще се случва, но нещата стават много сериозни.

Иначе Миро Мършата и Дянков продажника - те са балами, ще мълчат за далаверите, ама Емо Фаса.... май хич не си поплюва и ще видим какво ще се случва.



Цирка, определено ще е огромен. Не знам какво точно ще стане, но знам, че е ставало нещо много интересно даже аферите и маферите ще са смешни с това което е ставало тук. Ще има як филм, но ще видим има още време нека изкарат насветло
new : http://news.bgnes.com/view/1080285

Полека лека....

www.pik.bg/флоров-покровителствална...0-дойче-марки-засекли-службите-news67838.html

Цирка, определено ще е огромен. Не знам какво точно ще стане, но знам, че е ставало нещо много интересно даже аферите и маферите ще са смешни с това което е ставало тук. Ще има як филм, но ще видим има още време нека изкарат насветло още неща. :)

Форума, не работи коректно след ъпдейта!!!
 
  • Like
Реакции: snux
От: Задава се нов мега-скандал

@uni-web, викаш да драснеш един ред защото никои друг не го прави? :lol:
 
От: Задава се нов мега-скандал

@uni-web, викаш да драснеш един ред защото никои друг не го прави? :lol:

Мнеммм, викам да драсна, пък някой да вземе и той да се сети да сподели нещо интересно което е научил. :p
 
От: Задава се нов мега-скандал

Мнеммм

за малко да ти повярвам :mrgreen:

Кажи ми защо ще гласуваш за БСП? само защото не си доволен от Герб?
това достатъчно ли е?
 
От: Задава се нов мега-скандал

за малко да ти повярвам :mrgreen:

Кажи ми защо ще гласуваш за БСП? само защото не си доволен от Герб?
това достатъчно ли е?
Ако обичаш се придържай към темата, има си тема за гласуването, там говори небивалиците си.
 
От: Задава се нов мега-скандал

Ако обичаш се придържай към темата, има си тема за гласуването, там говори небивалиците си.

:D
това само към мен ли се отнася?
защото @uni-web пише, че форума не работи коректно, а пък за поста на @coolice да не говорим :mrgreen: - нищо общо с темата/

дай нещо друго
какво мислиш за американските бази? доволен ли си, че са и тук?

п.п. какво да се придържам към темата
виж, че не е интересна и никои не пише по нея...а този сайт АФЕРА - това е като клюки, скандално или там другите от същия тип

п.п.2 - много си възпитан :D
 
От: Задава се нов мега-скандал

за малко да ти повярвам :mrgreen:

Кажи ми защо ще гласуваш за БСП? само защото не си доволен от Герб?
това достатъчно ли е?

За мен е достатъчно, не искам повече ТИКВАТА да го чуя и видя.
 
От: Re: Задава се нов мега-скандал

кое не работи коректно ?

Лошо, Седларов - не си писал, че пишеш офтопик!
 
От: Задава се нов мега-скандал

За мен е достатъчно, не искам повече ТИКВАТА да го чуя и видя.

Помисли много внимателно :wink: все още имаш време да си промениш мнението.
серГейчо точно на това разчита - на недоволните хора и разбира се на част от пенсионерите - той по друг начин никога няма да може да събере нужната подкрепа (не че сега ще може) :beer:


==================

ReminD в тази тема май вече няма да ми репликира... не се и учудвам :-o
 
От: Задава се нов мега-скандал

Факт е, че ГЕРБ са много отмъстителни хорица. Преди около година работех за 1 новинарски сайт (няма да споменавам името) и всеки път като се напишеше негативна за управляващите новина, сайта беше атакуван от хакери, а веднъж дори се опитаха да затрият всичко, но добре че имаше бекъп. Така че няма да ме учуди ако някой хора "изчезнат" мистериозно :)
 
От: Задава се нов мега-скандал

боко и цвъто ги знам, защото се разнасят от уста на уста, но тезИ нови звезди емо фаса и киро теслата ще трябва да са новизлюпени паразити на пол. сцена:) емо фаса министър ще го праим така ли. еми нека да е емчо, друго е да се разхожда с костюм и правителствен самолет. данъците ще покрият сичкото помпозност а раята веднъж на 4тръ годинс да прай митинги за един ден не е проблем и инвестицията в плакати и платени репортажи в боклуктътъ определено си заслужава. С това е желателно дъ приклуча този адски нечленоразделен и определено неприятен пост:wink:
 
От: Re: Задава се нов мега-скандал

кое не работи коректно ?
Това си е чист спам. Очевадно новия юсър coolice спами нагло темите до заветните 10 мнения, за да си пусне бъкс линковете. Определено този пост ще бъде репортнат на администраторите на форума и се надявам оторизираните органи да вземат съответните мерки:)
 
От: Re: Задава се нов мега-скандал

Това си е чист спам. Очевадно новия юсър coolice спами нагло темите до заветните 10 мнения, за да си пусне бъкс линковете. Определено този пост ще бъде репортнат на администраторите на форума и се надявам оторизираните органи да вземат съответните мерки:)

Само така! Бой по спамърите! Този форум трябва да се пази чист!
 
От: Задава се нов мега-скандал

Абе, тоя форум за бизнес или за политика е... Взеха да ми писват политическите теми....
 
От: Задава се нов мега-скандал

Абе, тоя форум за бизнес или за политика е... Взеха да ми писват политическите теми....

Ами пусни тема и се оплачи там, да не започна да влизам аз в твоите да ги пълня с глупости.
 

Горе