Задава се нов мега-скандал

От: Задава се нов мега-скандал

Нов съм тука и не му разбирам много, но Coolice не е ли owner, защото поне така пише :oops:
Да те вкарам в час - КуулАйс, на български. :wink:
Като е owner, да не е хванал сърГея за бюлетината? Той се интересува повече от хостинги, отколкото да разкрие 250 000 работни места. И е прав! :|
 
От: Задава се нов мега-скандал

Ами пусни тема и се оплачи там, да не започна да влизам аз в твоите да ги пълня с глупости.
А колкото до теб, имам чувството че си в този форум, само за да водиш политическа агитация....
 
От: Задава се нов мега-скандал

А колкото до теб, имам чувството че си в този форум, само за да водиш политическа агитация....

Не, но с удоволствие бих започнал политическа агитация в твоите теми, много приятно ще ти стане предполагам?
 
От: Задава се нов мега-скандал

Не, но с удоволствие бих започнал политическа агитация в твоите теми, много приятно ще ти стане предполагам?
Простно мнение... Имайки предвид политическата буламащина, с която ни заливат отвсякъде, не ми е приятно да я има и тук... Но разни хора, разни идеални...
Продължавайте да си ги чепкате...
Всичко най-най от мен!
 
От: Задава се нов мега-скандал

Просто не влизаш в темата, ако не ти изнася, не пишеш ?
Защо ми съсипахте темата всичките....


mihluzine - ако искаш да сравним темите, които сам пускал от 2008 до сега всравнение с твоите в другите теми - оптимизация, пари от интернет и колко от тези теми са важни, сигурно толкова, колкото всички твои теми изобщо - като искаш пиши в тях? Като гледам убили сте се да пишете в полезни SEO теми... Така че се въздържай от такива коментари - ако нещо не ти изнася - пусни си тема и се оплачи в нея, не 4-5 души да се наговорите да ми съсипете темата, която е доста сериозна.
 
Последно редактирано:
От: Задава се нов мега-скандал

Всъщност адски лошо впечатление прави менторския ти тон в почти всяко мнение, но явно е вирус от Бузлуджа . Иначе имаш право-твоя е темата, ама какво-да не четем, да не пишем, или да се разкараме от темата ти (несъгласните )
Принципно си искате 100% подкрепа (то е от повече от 100% години де)
Може би не трябва форум, а само едноцветен монолог на съгласните?
 
От: Задава се нов мега-скандал

Еми форта ако е пей пер пост го разбирам, ама ако го прави за едната усмивка е голям фейл:)
 
От: Задава се нов мега-скандал

Всъщност адски лошо впечатление прави менторския ти тон в почти всяко мнение, но явно е вирус от Бузлуджа . Иначе имаш право-твоя е темата, ама какво-да не четем, да не пишем, или да се разкараме от темата ти (несъгласните )
Принципно си искате 100% подкрепа (то е от повече от 100% години де)
Може би не трябва форум, а само едноцветен монолог на съгласните?

Бъди несъгласен бе пич, ама коментирай по темата, съсипахте темата, утре я пускам наново.
 
От: Задава се нов мега-скандал

Е**хте темата на чуека уе, как не ви е срам!
:lol:
Това вашето на нищо не прилича!
Алъна нещастен ще заспи :S
 
От: Задава се нов мега-скандал

Е**хте темата на чуека уе, как не ви е срам!
:lol:
Това вашето на нищо не прилича!
Алъна нещастен ще заспи :S

Голяма работа, утре ще избухне с нова тема, бълха го ухапала..
 
От: Задава се нов мега-скандал

Мнеммм, викам да драсна, пък някой да вземе и той да се сети да сподели нещо интересно което е научил. :p

Значи само в тази тема познах четири неща:

1. uni-web драсна първото мнение за да потръгне темата - от политко-съфорумна колегиалност (ако може така да се изразя - уни е съфорумец на Remind и изповядват едни и същи политически пристрастия :D)
2. uni-web ще гласува за БСП само защото не е доволен от Герб - което за мен е абсурдно
3. Remind повече няма да ми репликира в тази тема
4. Темата не е интересна и всеки пише за всичко, само не и по темата :lol:
 
От: Задава се нов мега-скандал

Разкри всичко, ще те предлагаме за главен прокурор. :lol:

Значи само в тази тема познах четири неща:

1. uni-web драсна първото мнение за да потръгне темата - от политко-съфорумна колегиалност (ако може така да се изразя - уни е съфорумец на Remind и изповядват едни и същи политически пристрастия :D)
2. uni-web ще гласува за БСП само защото не е доволен от Герб - което за мен е абсурдно
3. Remind повече няма да ми репликира в тази тема
4. Темата не е интересна и всеки пише за всичко, само не и по темата :lol:
 
От: Задава се нов мега-скандал

Разкри всичко, ще те предлагаме за главен прокурор. :lol:

хахахаха :D
нещата са очевадни и всеки който иска - може да ги види.
Проблема е, че много не искат :confused:
 
От: Задава се нов мега-скандал

Уволниха ортака на Цветанов - шефа на ГДбоп Станимир Флоров.
 
От: Задава се нов мега-скандал

Уволниха ортака на Цветанов - шефа на ГДбоп Станимир Флоров.


Дам. А одеве Цоцко пак мрънка в новините, че го тормозели и очерняли предизоборно. ББ пък нещо се дървил на Цацаров....


Изобщо цирка им е пълен. За съжаление има хора с лоботомия и ще гласуват като кучето на Павлов на тези избори
 

Горе