Задържан Бойко по пижама в полицията!

Кой нормален вярва на прокуратурата?
Кой нормален си мисли, че правителството в лицето на Петков и Рашков са тръгнали просто ей така за PR, да приберат баце?
Кой нормален очаква от днес за утре, че ще се оправят батаците?
Батаците са навсякъде, но най-интересно ще е когато Гешев се махне, по един или друг начин, какво ще излезе от тая прокуратура.
В момента единствената причина баце и компания да не са подсъдими е, че прокуратурата буквално ги пази и става все по очевадно.
Не случайно Гешев държи кокала и не пуска..

А някой забеляза ли мъжа на ПИ АР СЕВИ, с предоставена джипка от фирма стройтел на газопровод?
ПИ АР СЕВИ мъж, който е в борда на директорите на Булгартранс Газ?
Това е корупцията. Но човека имал документи, всичко е законно.
 
Петков наивник ли е? Маша ли е? Интересен персонаж.
 
От "работния" гледах, дет е с фул блок, и мислех, че си го затрил превантивно :)
Иначе кърти мифки, не бях го гледал :D
Всичко хубаво и креативно към Бойко не смея да махам, просто наистина съм забелязал, че българите са доста креативни по отношение на усмиване и сарказъм. :)
 
..просто наистина съм забелязал, че българите са доста креативни по отношение на усмиване и сарказъм. :)
Тва ни остана, тва правиме, до като все още е безплатно или поне не боли чак толкова :D:D:D
 
Дали са му направили калинка на шлифера - късане през средата, за да застанат двете половина като крилца.

Ще ми се пак да го видим по късните новини.
 
Дали са му направили калинка на шлифера - късане през средата, за да застанат двете половина като крилца.

Ще ми се пак да го видим по късните новини.
Нищо не са му направили, виж че даже и белезници нямаше. А по негово време помним какви арести имаше и как се биеха неудобните ;)
 
Нищо не са му направили, виж че даже и белезници нямаше. А по негово време помним какви арести имаше и как се биеха неудобните ;)
Та всичко в рамките на фантакстика отново. Нищо, и тази седмица има петък, както каза Рашков. ;)
 

Горе