Задържан Бойко по пижама в полицията!

276123254_3121425048110362_3229461897442583529_n.jpg
Бай Ставри? :)
 
Голям цирк е. Признавам ги герберутките - стриктно спазват опорките, че даже и в един глас викат. Бас хващам, че това е репетирано около Коледа:)
 
Даже изобщо няма да се учудя сам да си е спретнал целия цирк, още повече напоследък мераците му пак да управлява :)
Умна лисица е тоя, познава много добре простолюдието.. "и аз, вика, съм глупав, не само вие" :D:D
 
"Аз ако бех, нямаше да допусна война, всички ме слушат" ахахахахаха
 
Бате тия управляващи в момента хич ги няма хахаха
иначе тва си беше чисто и просто скриване на срещата с министъра от америка .. направиха някаква схема там няма начин само това ще да е..
 
Бате тия управляващи в момента хич ги няма хахаха
иначе тва си беше чисто и просто скриване на срещата с министъра от америка .. направиха някаква схема там няма начин само това ще да е..
Чиста трагедия са, но то се и знаеше. Реално няма каква схема да са направили, защото той Буци си кляка така или иначе. Искали са да го стреснат, за да отслабне малко.
 
Мен ми липсват троловете на ГЕРБ в темата, да не са им спрели пачките? :eek:
Според мен все повече и повече поприключват парите. Но пък за сметка на това доста добро ядене беше последните 2 десетилетия. :)

Няма да има правителства, които да свлекат толкова много както го направиха тези. За жалост нищо няма да се случи. Моментна радост за българския народ.
 
То няма какво да се случи. Бай Ганьо ни занули отвсякъде. Никакво производство, никакви инвестиции, превърнахме се в данъчна държава, която чака само на хранилката...
 

Горе