Заемите и БСП

От: Заемите и БСП

...платените драскачи все още удържат фронта по форумите...

Крадеца вика, дръжте крадеца.

Манта, аре кажи колко ти плащат и каква далавера ти прецакаха "гробарите", та емигрира?
 
От: От: Заемите и БСП

Подкрепям :)

Абе Манта как е пазара на био стоките в УК-ско, че тук мисля едни неща по линия био земеделието, но търся пазари за износ.

Как да е до нормалните продукти са наслагали същите само че на тях пише органик и ги продават двойно - За всеки влак си има пътници

За да може да продаваш трябва да се свържеш с някоя от големите вериги Теско АСДА Лидъл Алди и тн. там по стар обичай ще те опънат през гащите както и в БГ го правят подобните вериги.

Разсрочено плащане фири такси и тн. Трябва да си много мощен за да можеш да издържиш докато си вземеш парите на финала.

Една позната беше ходила да бачка в УК оранжерия за домати - Дали е вярно незнам но ми каза следното - Масовото производство го отглеждат на биопоника а Органика на земя - И на едните и на другите обаче им наливат едни и същи гадости.
 
От: Заемите и БСП

Не си мислете, че ако беше друго правителство няма да е същото.
Герб използваха резервите за социални плащания, отделно окрадоха поне 2-3 милиарда.
Сега като няма пари.. а социалните плащания растат всяка година - ами ще видим как тепърва ще се теглят заеми.

Спасението е само в промяна на социалната политика и социалните плащания.
 
От: От: Заемите и БСП

Как да е до нормалните продукти са наслагали същите само че на тях пише органик и ги продават двойно - За всеки влак си има пътници

За да може да продаваш трябва да се свържеш с някоя от големите вериги Теско АСДА Лидъл Алди и тн. там по стар обичай ще те опънат през гащите както и в БГ го правят подобните вериги.

Разсрочено плащане фири такси и тн. Трябва да си много мощен за да можеш да издържиш докато си вземеш парите на финала.

Една позната беше ходила да бачка в УК оранжерия за домати - Дали е вярно незнам но ми каза следното - Масовото производство го отглеждат на биопоника а Органика на земя - И на едните и на другите обаче им наливат едни и същи гадости.

С една дума има търсене, аз тук проучвам за УК и западна ЕС органик пазар и това което виждам над 12% годишно развитие. Това, което имам на предвид е Б2Б и говорим за износ на суровина към фермите - намерих няколко големи производители в УК-ско, но да питам как е от консуматрската страна. Ок мерси все пак.
 
От: Заемите и БСП

Абе аз така и не разбрах на ранобудните пенделчета какви точно са им исканията и какво им е отношениеото към финансовите афери на президента.

Чудно ми е как никой не ги попита след като искат нов морал що не навестяват и президентството
 
От: Заемите и БСП

Това че Бареков е обвинил президента в финансови афери , не е като да е истина. Виж Бисеров знае защо напусна всички постове за 1 ден..... Там търси финансови афери.
 
От: Заемите и БСП

Абе аз така и не разбрах на ранобудните пенделчета какви точно са им исканията и какво им е отношениеото към финансовите афери на президента.

Чудно ми е как никой не ги попита след като искат нов морал що не навестяват и президентството

Прост беше и прост ще си останеш...
 
От: Заемите и БСП

Айде просвети ме като си по умен - Какво е отношението на тия пенделчета към финансовите афери на президента и защо след като са за нов морал в политиката не ходят да стачкуват пред президентството ?!?!?
 
От: Заемите и БСП

Айде просвети ме като си по умен - Какво е отношението на тия пенделчета към финансовите афери на президента и защо след като са за нов морал в политиката не ходят да стачкуват пред президентството ?!?!?
Не можеш да оправиш всичко наведнъж. Президентът няма голяма власт в тази държава, а тези, които гласуват глупости в момента са тези в НС. Студентите са се насочили срещу тях (депутатите в НС) и е логично, че надали имат намерение да решават и проблемът с глобалното затопляне.
 
От: Заемите и БСП

(double post)
 

Горе