Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

fAdsmaker

New Member
Искам да попитам всички webmaster-и дали тия Pay To Click / BUX сайтовете са законни и ако искам да пусна такъв сайт мога ли да го хостна в България или ми трябва чуждестранен хостинг? Също така искам да попитам дали са законни сайтовете за запознанства - защото примерно сайтовете за онлайн игри - хазартни със SMS - тип пирамида са забранени? :wink:
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Ами трябва да имаш фирма :mrgreen: иначе не се незаконни
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Ако нямам регистрирана фирма към сайта какво може да стане? И може ли да ми дадете някаква идея за законен сайт?
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Я прочети пак това:
Ако нямам регистрирана фирма към сайта какво може да стане? И може ли да ми дадете някаква идея за законен сайт?

Може и без фирма да направиш, едва ли ще стане трън в очите на данъчните...

и какво значи законен сайт ?
аз за незаконен освен такъв за съхранение на материали с чужди авторки права не се сещам ? (и такъв с п***о с непълнолетни :mrgreen: ) за Бг мисля, че всякакъв такъв е забранен ...
за това по-добре не хоствай в Бг такъв сайт
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Блог със статии интересни и авторски : )

Хем е легално, хем трафик ще буташ.
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Направи си, букс никой нищо няма да ти каже.
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Направи си, букс никой нищо няма да ти каже.
Да, ще спечели луди пари, и аз преди 3 години бях тръгнал да правя букс сайтове... няма смисъл
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Преди 3 години и сега има голяма разлика. Една реклама и ще печелиш само от предлагане на реклами, но няма да са големи парите.
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Никой не рекламира в букс сайтове, ако ми трябва букс трафик, отивам и си купувам 10 000 за 5$ в bhw, отделно тия реклами дето си въртят в букс сайтовете са им от гадните мрежи, така са се оплели, че афилейт линкове само има и някакви малумни други буксове от мрежата им.

Не е оферта, пак ти казвам, и другите ще ти обяснят защо.
 
От: Законни ли са PTC/BUX сайтовете?

Законни са но ако се надвиши определен лимит трябва да се плащат данъци
 

Горе