Закупен домейн от Netfirms

От: Закупен домейн от Netfirms

Мого добро място за регистрация.
Анонимността е безплатна.
Сега си смениха панела и новия им панел не ми харесва много.
 
От: Закупен домейн от Netfirms

Вчера си купих домейн от тях изпратиха ми данните опитах да се логна и не става и не става. Проверих на whois домейна ми не е регнат. Какво става тези да не са некви мошенници ??? Някой да има идея или да има същия проблем ???
 
От: Закупен домейн от Netfirms

Подобен проблем с подновяване имам и аз. Платих и не ми го подновиха. Писах на съпорт и ми писаха да повторя плащането и нямало да ме чаржат. Плащам аз вземат ми още 20 лева и пак пиша на съпорта и отговор нямам, но се поднови. Изнервиха ме вече. Ще местя от тях домейните.
 
От: Закупен домейн от Netfirms

Аз никога не съм имал проблем с тях, вече трета година. Само където се правят на дяволи...задавам в админ панела че не искам автоматично подновяване на домейна, всичко е ОК. Но след два месеца гледам отметката пак е на автоматично подновяване, задавам пак НЕ, след месец отметката пак си е на Авто. Така че си наблюдавайте тези опции и домейните при тях. Иначе е хубаво че с домейна върви и Private.
 
От: Закупен домейн от Netfirms

На много места прайвита е без пари вече. Не съм имал и аз с тях над година проблеми, но неадекватния съпорт ме ядосва а и добавят ауто събскрипщън в пейпал след всяко плащане. Много номера стават вече.
 
От: Закупен домейн от Netfirms

На много места прайвита е без пари вече. Не съм имал и аз с тях над година проблеми, но неадекватния съпорт ме ядосва а и добавят ауто събскрипщън в пейпал след всяко плащане. Много номера стават вече.

Аз забраних в админа на ПейПала авто плащанията за Netfirms, и така си реших проблема.
 

Горе