Залог в букмейкър въпроси

naskobg

Well-Known Member
Здравейте
искам да попитам ако на един мач заложа на три опции
залагам на точен / краен резултат
залагам на 2
залагам на x
всичките залози ли се смятат?

извинявайте за глупавия въпрос но искам да се пробвам на някой друг мач пък може и да ми излезе късмета.
Някой който е вещ моля да обясни.

предварително благодаря.
 
От: залог в букмейкър въпроси

Говориш за отделни залози нали , защото няма как да ги комбинираш в една колонка - взаимоизключващи са.
Ако залагаш на отделни залози , няма проблем.
Има и залози от тима двоен шанс 1х, х2, 12. Така се покачва шанса да спечелиш , но коеф е по нисък.
 
От: залог в букмейкър въпроси

Примерно бет 365 ми дава няколко залога на мач. Ще пробвам да видя какво ще стане
 
От: залог в букмейкър въпроси

Да но няма как да обединиш в една колонка 2 залога за един и същи мач , които се изключват.
Пример : мач Левски - ЦСКА
Колонка
1ви залог Х
2ри залог 1

това е невъзможно. Но може да играеш двоен шанс 1Х и ако Левски бие или мача е равен - печелиш. Само ако ЦСКА бие , тогава залога ти губи.
Иначе може да комбинираш примерно Левски да бие (1ца) и че ще има повече от 12 корнера - защото 2та залога не се самоизключват.
Надявам си да си ме разбрал.
 
От: залог в букмейкър въпроси

Значи да разбирам че може да се заложи печели x и краен резултат на точен в един мач ?
 
От: От: залог в букмейкър въпроси

Значи да разбирам че може да се заложи печели x и краен резултат на точен в един мач ?

Мисля да , но не съм го пробвал. Би трябвало да даде да играеш Х и примерно резултат 1-1.
Тествай- ако ти приеме залога , значи е ок. Пък може и да ги питаш по чата.
 
От: залог в букмейкър въпроси

Всъщност не може, не знам дали въобще може да комбинираш залози от един и същ мач. Но в конкретния случай със сигурност не можеш да заложиш краен резултат и точен в една колонка. Така примерно ако някой е решил да го играе 1:1, е естествено да сложи и X или пък под 2.5 гола или и двата отбора да отбележат, но естествено букмейкъра няма да позволи, защото това вдига печалбата многократно.
 
От: залог в букмейкър въпроси

Не съм се логнал в бет.365,но експериментирах и ето какво показа:
a81487f7a50a076e08431be7695bf50c.jpg
 
От: залог в букмейкър въпроси

Не мога да разбера от картинката , като 2 отделни залога ли ги брои (защото под всеки има печалбата само от този залог) или позволява в колонка ?
За мен не би трябвало да има проблем с такива залози , ако не се взаимоизключват. Но пък и защо да залагаш такъв залог - ако мислиш , че ще познаеш точния резултат играеш само него - коеф и без това е много добър....
 
От: залог в букмейкър въпроси

Дааа,прав си!Това,което показвам са си обикновени залози,не са комбинация!
 
От: залог в букмейкър въпроси

Аз залагах на тенис

7 залога - 4 печеливши
като един от загубените го направих по погрешка, а останалите бяха за подсигуряване :D
 
От: От: залог в букмейкър въпроси

значи да разбирам че п отози начин мога да заложа...Ще питам и съпорта за всеки случай..ама пък от проба глава не боли.
Не съм се логнал в бет.365,но експериментирах и ето какво показа:
a81487f7a50a076e08431be7695bf50c.jpg
 
От: От: залог в букмейкър въпроси

Залагай спокойно, брои се като един залог отделен. А и аз не знам как се прави фиш.
 

Горе