Заминавам за Барселона :)

SS_BOY

Member
Здравейте колеги :)
Скоро ще чета и пиша във форума от Барселона. Идеята на тази тема е ако има някой от форума там да се свържа с него може да се видим там и така нататък. :)
Като пристигна там ще пиша как е :)
 
От: Заминавам за Барселона :)

Пиши непременно и успех там!
 
От: Заминавам за Барселона :)

Браво бате, там опредлено ще ти е интерсно, особедно ако отиваш за първи път. Да постнеш снимки тук, за да споделиш малко радост и емоции с нас. А това, че ще влизаш през чужд интернет искам да метнеш едно бързо око тук: http://www.eset.bg/about/news-68.html

Приятно изкарване. ;)
 
От: Заминавам за Барселона :)

Blinky, За първи път утивам там и наистина се надявам че много ще ми хареса. Благодаря много за съвета :)
mantodeus, по принцип отивам да си подам документите в 1 университет там и ако ме приемат ще си поседя доста време :)
Довечера пътувам към София а утре към Барса. Стискайте палци да не падне самолета :D
Скоро пак ще пиша ;)
 
От: Заминавам за Барселона :)

Blinky, За първи път отивам там и наистина се надявам, че много ще ми хареса. Благодаря много за съвета :)
mantodeus, по принцип отивам да си подам документите в 1 университет там и ако ме приемат ще си поседя доста време :)
Довечера пътувам към София, а утре към Барса. Стискайте палци да не падне самолета :D
Скоро пак ще пиша ;)

Барселона е хубав град и разполага с много добре развита и удобна метро система. Ако имаш време - разходи се с влак към морските курорти. ЖП линията върви по морската ивица, а влакът спира по всички курортчета. Известният стадион Camp Nou се намира в Зона Университария, на около половин час (може би и повече) с метро от централната част.

Успех с кандидатстването!
 
От: Заминавам за Барселона :)

Мерси много Lill :)
Има ли някой онлайн който може да хвърли 1 око на 1 есе което ми е за кандидатстването, че ми се струва малко куца граматиката ми :(
 
От: Заминавам за Барселона :)

Ако е на английски език - прати ми го на лична.

Лил
 
От: Заминавам за Барселона :)

Приятен престой и дано да не се върнеш от там, защото наистина си заслужава човек да учи и работи на запад. Не съм бил в Барселона, но ще е по-добре от София със сигурност ;)
 
От: Заминавам за Барселона :)

И аз в момента съм в едно курортно градче до Барса, така че някой път може да измислим нещо и да се видим.Пътуването за мен беше доста приятно - летях с wizzair и всичко беше на ниво.Няма начин да не ти хареса полета освен, ако нямаш страх от летене :)
 
От: Заминавам за Барселона :)

Lill мерси, аз вече се оправих :)
Митака, ще видим как е скоро ще кажа ;)
mantodeus и аз с тях ще пътувам. За старх от летене незнам не съм летял ама не ме е страх :) иначе да може да се видим след като се настаня там всичко като мине
 
От: Заминавам за Барселона :)

Lill мерси, аз вече се оправих :)
Митака, ще видим как е скоро ще кажа ;)
mantodeus и аз с тях ще пътувам. За старх от летене незнам не съм летял ама не ме е страх :) иначе да може да се видим след като се настаня там всичко като мине

За нищо, аз не успях да помогна.

Впрочем, присетих се да добавя, че интернет достъпът беше плачевен преди години (приблизително 3) из околията на Барселона. Дано да има подобрения.
 
От: Заминавам за Барселона :)

За съжаление положението не е кой знае колко добре откъм интернет,но 400-500k download е що годе задоволително.Уплоада обаче е наистина много зле едва 30-40k
 
От: Заминавам за Барселона :)

Позволявам си да говоря от името на SS_BOY и искам да ви уведомя, че е кацнал без проблем и в момента се настанява. Тия дни трябва да е сред нас.

П.С.
Ей .. дръж се батка ... ще успееш!! (Ако ли не ... имаме план, нали знаеш)
 
От: Заминавам за Барселона :)

хех Martin3s мерси :)
Сега бързам но по-късно ще пиша
 
От: Заминавам за Барселона :)

Здравейте от Барселона :) Страхотен град! Всичко е супер. Намерих си квартира даже при 2 българки. Скоро ще постна и снимки :)
 

Горе