Запитване за плъгин!

Здравейте,
Какъв плъгин ще им препоръчате за влизане в уеб сайт със социални мрежи - най вече Фейсбук и коментиране.
Уеб сайтът е кулинарен блог, търся лесен плъгин за употреба, като подчертавам съм опитала почти всички който намерих, става дума за безплатен плъгин за вход със социални мрежи.
 
Здравейте,
Какъв плъгин ще им препоръчате за влизане в уеб сайт със социални мрежи - най вече Фейсбук и коментиране.
Уеб сайтът е кулинарен блог, търся лесен плъгин за употреба, като подчертавам съм опитала почти всички който намерих, става дума за безплатен плъгин за вход със социални мрежи.
Препоръчвам ти да даваш повече техническа информация, когато търсиш подобен тип помощ. В случая може да спестиш, че става дума за кулинарен блог само ако кажеш каква е системата. Ако използваш WordPress - просто търсене в Google според мен ще реши проблема


Казваш, че си пробвала почти всички - поясни какво те спира да ги ползваш.
 
Нито Social login нито останалите като Social Login Wp и всякакви подобни, не ми вършат работа. След като инсталирам и настроя плъгина неога да вляза със своя профил, други хора също не могат.
AccessPress Social Login ми е любим, но нито един от изброените в мрежата безплатни не мога да ползвам. Wordpress използвам за сайта.
 
Ползвала съм:
AccessPress Social Login
Social login
Social Login Wp
Nextend Social Login
WordPress Social Login by miniOrange

Това се сещам,има плъгини който не са налични вече за сваляне. Не ме устройва платен плъгин, нямам ги тези средства, сайта има contact for 7 и съм благодарна на всички , който пишат и искат да помогнат да намеря подходящ. Търсенето продължава.
 
Според мен не е в плъгините проблемът - такъв голям списък надали имат проблем. Някаква грешка ли излиза, когато се опитвате да се логнете? Какво точно се случва ?
 
По-скоро не можете да си ги настройте правилно. Освен това настройките на фейсбук страниците по едно време съвсем не бяха лесни и постоянно правеха проблеми, тоест проблема може въобще да не е в плъгините, а по-скоро в настройките на стрницата.
 
Здравейте, благодаря на всички, сама успях да разреша проблема и днес вече имам работещ плъгин за вход в моя кулинарен блог със социални мрежи- Фейсбук и Гугъл. Social Login, Social Sharing by miniOrange е това което използвах.
 
Последно редактирано:

Горе