Започвам и аз Affiliate..

От: Започвам и аз Affiliate..

Край :д Мерси на Noke!

Срам ли те е от нещо, че си започнал дискусия, пък в един момент си затрил изначалната движеща сила на дискусията?

Наистина ми е интересно какво е било написано в първия пост.
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Срам ли те е от нещо, че си започнал дискусия, пък в един момент си затрил изначалната движеща сила на дискусията?

Наистина ми е интересно какво е било написано в първия пост.

Хах, понеже отначало ставаше въпрос за друг блог, както и за друг продукт. Бях тръгнал да продавам Hoodia, но Ноке ме светна, че моята няма да я бъде и се отказах.
Но в последствие смених продукта и някак си темата продължи.. :)
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Ясно, мерси за пояснението :)
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Абе с една дума .. зле..

Еми зле ще е ти си го направил тип адсенс сайт. Няма достатъчно информация, картинки, графики...Вика му се афф. маркетинг щото продаваш нещоси, което влезлият в сайта ти да се зариби и да го купи. Ти били купил нещо от сайт направен тип "ако мине номера"?

Трябва да сложиш информация за вредата от тютюнопушенето и как този Niconot ше помогне. Позови се на разни авторитетни издания за вредата, из нета има бол. "Английски учени от криха албански учени!" виж как по-авторитетно звучи (*примерът е за базик).

Сложи графика, сложи по-дълги статии и към всяка статия картинка, сложи Testimonials. Пример (пак е базик):

70 години пушех цигари като старо кюмбе докато не открих Niconot. Той ме отказа, баба от тютюнопушенето и сега мога да прекопавам по 2 декара лозе на ден!
Баба Вуна, Долен Пущиняк на 87 години.

Много работа имаш още по сайта докато ти докара продажби. :)
 
Последно редактирано:

Горе