Започване на СЕО Агенция в България ?

От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Акаунтите ви са одобрени от доста време може ли да ми кажете впечатленията си ?
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Тъкмо се чудех къде да пиша да питам относно ревю.
Моите впечатления са, че услугата е повече от перфектна! Единственото опасение ми е как би реагирал google при такова количество линкове (доста и от "по-такива" сайтове) и мисля да си направя опит специално със някой сайт за експерименти.
Иначе за тези, които не са имали пробна версия ще кажа, че е много удобно и лесно за употреба.
Добавяш ключови думи и URL-та (не видях какво е ограничението).
За пример правиш нов проект - в него можеш да добавиш доста на брой ключови думи, които да бъдат рандъм анкори на добавеното URL (като има възможност да бъдат и повече от едно URL за един проект).
Можеш да избереш и коментар, но според мен е по-добре да се остави празно мястото и да се ползват коментарите, които ползва софтуера.
Можеш да "паузираш" различни проекти (като не искаш всеки ден да има линкове към тях)

Отчетите са разделени на блог коментари и форум профили, които можеш да разгледаш.
Така като гледам се пингват, тъй като доста бързо почна да нараства броя на линковете в GWT.

Както казах много съм доволен, но си имам притесненията, че може да се получи "престараване", затова бих си позволил да линквам единствено сателити и блогчета на първо време.

Отново казвам - заслужава си!
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Оказа се че ще се забави отварянето на офисът за средата на Юли, още търся хора които да обуча понеже тези дни бях зает ;)
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Оказа се че ще се забави отварянето на офисът за средата на Юли, още търся хора които да обуча понеже тези дни бях зает ;)
Трудно се намират за работа или просто няма време ?
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Нямах време тези дни :)

Сключихме споразумение с 2 нови големи клиента + Dripable ми отнема доста от времето :)
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Нямах време тези дни :)

Сключихме споразумение с 2 нови големи клиента + Dripable ми отнема доста от времето :)
Гледам жънете доста успехи с Dripable. Успех и занапред ;)
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Един приятел се занимава със СЕО от 1-2 години и смята да си отваря офис в Бургас(Естествено клиентите му са чуждестранни, никой не обича българските клиенти), и се чудеше следните неща:


Колко е наема ? Като гледах видях че има от 200 БГН до 2000 БГН :D

Също се чуди какви заплати са приемливи, или дали заплащането трябва да става на база Извършен Проект?

Тука говориш за един приятел, а сега мина на АЗ ... да нямаш раздвоение на личността?
 
От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Дефакто те са двама - soulravager и botwiz т.е., когато soulravager говори за "един приятел" най-вероятно има предвид botwiz. От друга страна като прехвърлям темата само си представям ако беше писал "искам да открия сео агенция в Бургас с 6 души персонал" - хейт, подигравки и заливане от смях до попикаване.

Мдаа, трудно му е на човек да повярва, че някакво пишлеме може да върти бизнес за десетки хиляди месечно. Естествено скептиците ще се нахвърлят - ти пък хабер си имаш. Само едно жокерче ще им дам - месечната такса за банер в бху не е 20 долара, не е 200, не е и 2000.

Ако някой има тема в техния пазар е наясно колко е трудно изобщо да бъдеш допуснат да продаваш там, да не говорим, че само разходите за стартиране на темата ще се сторят космически на болшинството "стари кучета", които щедро сеят мъдрост из българското интернет пространство и основно из двата форума.

Конкуренцията е жестока и ежедневно се подават десетки нови заявки за теми. Повечето от тях никога не виждат бял (в случая черен) свят. За сметка на това ако темата ви е одобрена и предлагате качествена услуга, можете да очаквате дневни постъпления по-високи от месечните приходи на средностатистически хейтър.

Не познавам лично soulravager - чатъркаме по скайпа от дъжд на вятър, не сме се виждали, няма и да се видим и нямаме общ бизнес. Във всеки случай това хлапе е потвърждение само на едно нещо:

Единствените граници са тези, които сами си поставяме

Пожелавам успех на всички и do not think outside of the box - there is no box
 
От: От: Започване на СЕО Агенция в България ?

Дефакто те са двама - soulravager и botwiz т.е., когато soulravager говори за "един приятел" най-вероятно има предвид botwiz. От друга страна като прехвърлям темата само си представям ако беше писал "искам да открия сео агенция в Бургас с 6 души персонал" - хейт, подигравки и заливане от смях до попикаване.

Мдаа, трудно му е на човек да повярва, че някакво пишлеме може да върти бизнес за десетки хиляди месечно. Естествено скептиците ще се нахвърлят - ти пък хабер си имаш. Само едно жокерче ще им дам - месечната такса за банер в бху не е 20 долара, не е 200, не е и 2000.

Ако някой има тема в техния пазар е наясно колко е трудно изобщо да бъдеш допуснат да продаваш там, да не говорим, че само разходите за стартиране на темата ще се сторят космически на болшинството "стари кучета", които щедро сеят мъдрост из българското интернет пространство и основно из двата форума.

Конкуренцията е жестока и ежедневно се подават десетки нови заявки за теми. Повечето от тях никога не виждат бял (в случая черен) свят. За сметка на това ако темата ви е одобрена и предлагате качествена услуга, можете да очаквате дневни постъпления по-високи от месечните приходи на средностатистически хейтър.

Не познавам лично soulravager - чатъркаме по скайпа от дъжд на вятър, не сме се виждали, няма и да се видим и нямаме общ бизнес. Във всеки случай това хлапе е потвърждение само на едно нещо:

Единствените граници са тези, които сами си поставяме

Пожелавам успех на всички и do not think outside of the box - there is no box

Благодаря за милите думи :)

И банера в BlackhatWorld ни струва 3500$ на месец + Sticky BST Thread.

Благодаря и за съвета който ми даде по скайп последния път когато говорихме.

Да и ставаше въпрос за Botwiz, понеже ще бъде съвместен проект между него, мен и собственика на една Online Reputation Management & SEO компания в Маями :)

Дано нещата преминат добре.

Късмет на всички в бизнеса, ако някой има някакви въпроси за BH SEO или програмки да ме добави в скайп, днеска и утре съм по свободен и мога да помогна на някой.



Haters gonna hate.
 

Горе