Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

seller3

New Member
Ако искате да запонете печеливш бизнес с дропшипинг, трябва да имате истински и коректни дропшипъри ,с добри цени ,за да можете да реализирате по-големи печалби. Това е доста трудно за намиране ,защото 90% от така наречените дропшипъри са пълен скам. Първото важно правило е -истинският дропшипър не иска пари при регистрация! Аз се занимавам с този вид бизнес почти от 2 години. Нямам собствен сайт, а просто препродавам в различни аукционни сайтове ,като главно разчитам на eBay и Amazon. Не можете да си представите колко безсънни нощи имам пред компютъра ,в търсене на истински доставчик. Ако искате да разберете кои са дропшипърите ,с който работя, посетете dropship.hit.bg
 
Последно редактирано:
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Пич, не искам да ти се бъркам в бизнеса, НО... ако вадеше добри пари от това, щеше да споделиш методите си напълно безплатно или пък изобщо нямаше да ги споделиш. Сумата, която си подбрал е доста НЕлогична. Ако имаше добри приходи, щеше да "продаваш" бизнеса си на доста по-висока цена.
Успех с продажбите, но все пак ще кажа, че всеки САМ може да си намери 6 фирми, които са коректни.
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Абе аз се занимавам с дропшипиг и ви казвам че за 2лв си заслужава да научиш нещо дето струва много месеци работа, защото и аз толква се бъскаш. Ама само като гледам сумата, начина по който се рекламира, и вобще кой ще си даде хляба за 2лв просто скам та скам. Според мен ги е взел от някакво ревю на някой сайт и е решил че генялната идея е да го продаде за 2лв на СМС.

Залко че тука стана такава мизерия във форума, един продава скрипт дето струва 50$ за 30, точно под него някакъв праща линк към доунлоад-а на скрипта за без пари. Еми така ще бъде ...
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Първо аз не продавам бизнес, а информация която може да бъде полезна и както каза да спести мн време и пари. Мога да ти дам колкото искаш сайтове за дропшипинг но аз предлагам само 6 с които съм работил, проверени и сигурни с най-ниските цени!!! Виждал съм същите продукти в други сайтове да дропшип, даже сум плащал за да се регистрирам и като видя цените им ми става лошо.. абсолютно всеки в ебаи предлага по евтино.
Така че за да избегнете този момент ви препоръчвам да дадете 2 лева, това е символична цена тази информация найстина може да се продаде за мн повече.
 
Последно редактирано:
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Еми за да бъда максимално обективен и да докажа че не искам да се заяждам с никой, ще кажа че моето мнение е следното:

Наистина много е трудно да си намериш дропшипери, но относто точно тази инфо дето продаваш, като се има предвид колко би трябвало да е ценна, не мисля че за 2лв някой ще я даде и то на СМС :)

По скоро ще я намерите на някой ревю сайт същата. Както казва Доналд Тъмп - "You have to price it right!, Price it low and they won't buy, price it high and again they won't buy. Мился че всеки знае защо
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Пич, не искам да ти се бъркам в бизнеса, НО... ако вадеше добри пари от това, щеше да споделиш методите си напълно безплатно или пък изобщо нямаше да ги споделиш. Сумата, която си подбрал е доста НЕлогична. Ако имаше добри приходи, щеше да "продаваш" бизнеса си на доста по-висока цена.
Успех с продажбите, но все пак ще кажа, че всеки САМ може да си намери 6 фирми, които са коректни.

Да може след доста месеца търсене и мн загубени пари аз ги намерих :wink:
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Боже,за какво се превземате така.За 5 минути мога да намеря dropshipping фирми.Оп ето няколко:

http://www.doba.com/
http://flowergirlprincess.com/
Тук има доста повече от 6 свързани с wholsale dropship :
http://www.wholesaledistributorsnet.com/


И всичко това само от 1 страница при търсене на гугъл :

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=Dropshippers+checked&btnG=Търсене&meta=

И то в бг гугъла

И нещо наистина добро със:
3 000 000 продукта от 120 000 dropshiping сайта:

http://www.dhgate.com/
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Боже,за какво се превземате така.За 5 минути мога да намеря dropshipping фирми.Оп ето няколко:

http://www.doba.com/
http://flowergirlprincess.com/
Тук има доста повече от 6 свързани с wholsale dropship :
http://www.wholesaledistributorsnet.com/


И всичко това само от 1 страница при търсене на гугъл :

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=Dropshippers+checked&btnG=Търсене&meta=

И то в бг гугъла

И нещо наистина добро със:
3 000 000 продукта от 120 000 dropshiping сайта:

http://www.dhgate.com/

Ехх колко пъти да го обяснявам повечето искат пари за регистрация.. да знаете искат ли ви пари значи не са истински дропшипъри защото истинския дропшипър иска да има колкото се може повече хора да продават за него..
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Първо аз не продавам бизнес, а информация която може да бъде полезна и както каза да спести мн време и пари.
'Може' е точната дума тук.
 
От: От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

'Може' е точната дума тук.

Ако се занимаваш сериозно със дропшипинг, то тази информация със сигурност ще ти буде мн мн полезна.
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Виждам че всички се отнасят с недоверие, това е нормално все пак сме Българи ;)
Много скоро моят сайт посветен на дропшипинга ще е готов. Там ще има описание на различните дропшипъри с примерни продукти и цени. Но тогава за да видите адреса ще трябва да се плаща чрез смс поотделно! :)
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

И понеже наистина искаш да изкараш 2 лв, ще ги пратя, но само и единствено ако сайта ми допадне и ще пльосна линковете тук във форума.
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

И понеже наистина искаш да изкараш 2 лв, ще ги пратя, но само и единствено ако сайта ми допадне и ще пльосна линковете тук във форума.

Ми кво да ти кажа май ще се отказвам от идеята си заради такива идиоти като тебе ;)

До сега всичките ми проекти бяха извън БГ, за пурви път исках да напрая нещо тука ама май и за последен... Грешката е в мен... аз гледам да помогна на хората.. ама то може ли да се прави работа с Българи ??! секи гледа да те прекара ... не ни е виновна държавата просто нацията ни е шибана :D
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Хах... наричаш това, че искам да помогна 'идиотщина'? Странна птица си ти. Работа с българи се прави трудно, понеже ние сме тарикати и трудно може да ни преметне човек. Да лъжеш чужденците, че продаваш нещо качествено, а всъщност да продаваш глупости.
Ако пък наричаш това проект... е, значи наистина по-добре си работи извън България, че тук доста трудно ще просперираш.

С пожелания за много успехи!

ПП: Който зло мисли - зло намира ;)
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Доколкото разбрах искаш да постнеш линковете които ще получиш след като изпратиш смс.. ами ако ще е така какъв е смисула аз да се занимавам. кажи ми тва не е ли идиотщина и подигравка с моят труд?
вярно тарикати сме и чужденците се лъжат лесно, ама аз нямам за цел да лъжа никого!! просто да помогна на тези които сега започват с този вид деиност, и естествено няма да го направя без пари въпреки че печалбата ще е минимална (ако вообще има такава) но се е нещо. На мен нямаше кой да ми помогне и всичко съм изградил сам, не искам да давам труда си за едно мерси и все пак искам да светна братята Българи! :) няма нищо по хубаво да си чиклиш в БГ и парите ти да идват от Англия нали? ;)
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Стига си ни занимавал с глупостите си, бягай другаде да си профаваш сайтовете...
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

абе хора вие имате сериозни комплекси казвам ви... просто не сте за бизнес... вчера дадох 10$ за линк към, който дори не е свързан със продавача.. и онзи линк ми помогна много и ще ми помогне ;) Но явно вие не мислите така... оставете човека на мира, той предлага услуга, който иска купува, който не - не купува и не проваля бизнес модела на човека... жалки сте!
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

абе хора вие имате сериозни комплекси казвам ви... просто не сте за бизнес... вчера дадох 10$ за линк към, който дори не е свързан със продавача.. и онзи линк ми помогна много и ще ми помогне ;) Но явно вие не мислите така... оставете човека на мира, той предлага услуга, който иска купува, който не - не купува и не проваля бизнес модела на човека... жалки сте!

ЕЕЕ най-накрая да чуя нещо умно в тая тема, почнах да съжалявам че съм я пуснал. Благодаря за подкрепата!!! ;)
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

абе хора вие имате сериозни комплекси казвам ви... просто не сте за бизнес... вчера дадох 10$ за линк към, който дори не е свързан със продавача.. и онзи линк ми помогна много и ще ми помогне ;) Но явно вие не мислите така... оставете човека на мира, той предлага услуга, който иска купува, който не - не купува и не проваля бизнес модела на човека... жалки сте!

Без коментар. Жалка картинка, цц.
 
От: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

Еми и аз се чудех какво да отговоря на това :) Ама не исках да наливам масло в огъня. Но ти бате ми прочете мислите :)

Проблема е че този пич още от първия пост във тема за Правене на пари пуска това. Аз си сядам си с удоволствие исках да прочета какво ново за дропшипинга, и гледам пратете 1 СМС за 2лв. Как да отговориш на това. Админа му премести темата и така ... не виждам какво сам жалък. Нека всеки си прави бизнеса ама във пазар темата и да сложи по едно КУПУВА или ПРОДАВА във заглавието.

Лоша работа е това че след 2 години форума вместо да се развива западна. Но има интересни теми де :) Затова го чета, ама май само с четенето ще си остана.

Поздрави и дано всеки почне да прави колкото твърди във форума :)
 

Горе