Заради БСП, Русия забрани вноса от България

От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Дай ми цитат в който казвам, че загубите са нищожни :)
да се хванем на бас, че не съм го казал?

ако изнасям само за Русия, заради ембаргото ще имам не нищожни, не малки, а катастрофални загуби :wink:
не знам какви са ползите от загърбването на Русия защото не го правя АЗ :beer: иска ми се да правим повече бизнес с тях. А и всеки които иска да изнася има такава възможност.
Виж заглавието на темата и помисли дали съм радостен от факта!
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

би ли повторил, този път членоразделно?
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

а, добре, аз се обърках, че си членоразделен, извинявай
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Като цяло аз мисля, че едва ли има съфорумник, който да харесва Тиквата. А за тези, които са му привърженици пожелавам ето това:

https://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo

хохо

Едит: Забравих да вметна, че не съм за бесепе, атака, депесе, ендесеве и други подобни чифтокопитни и нечифтокопитни партии. Дясно мислещ съм, но в БГ няма такива за съжаление, комунизма не може да си отиде, защото навремето комунистите са казали: С кръв сме я взели тази власт - с кръв ще я дадем.

А доколкото знам кръв не им е пускана... значи сме още в комунизма, или поне сме със същите тиквеници горе.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ако е за теб - не. Виж, за @нанка може :)

Иииииии, направо ми се насълзиха очите от умиление.:wink:
Не си казал, че загубите ще са нищожни, но твърдеше, че износът за Русия не е достатъчно голям, за да ги предпочетем за партньор пред САЩ, което навежда на мисълта, че ги подценяваш, като икономически партньор, а в такъв случай не би трябвало да се притесняваш от ембаргото. Или се вживяваш така, понеже твърдиш, че само комунетата са виновни, че подкрепихме санкциите срещу Москва.?:wink: Естествено, че са виновни, но нали не вярваш, че ако боко управляваше щеше да откаже да ги подкрепи?
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Като цяло аз мисля, че едва ли има съфорумник, който да харесва Тиквата. А за тези, които са му привърженици пожелавам ето това:

https://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo

хохо

хахах, много на място Браво.:D
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Като цяло аз мисля, че едва ли има съфорумник, който да харесва Тиквата. А за тези, които са му привърженици пожелавам ето това:

https://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo

хохо

Едит: Забравих да вметна, че не съм за бесепе, атака, депесе, ендесеве и други подобни чифтокопитни и нечифтокопитни партии. Дясно мислещ съм, но в БГ няма такива за съжаление, комунизма не може да си отиде, защото навремето комунистите са казали: С кръв сме я взели тази власт - с кръв ще я дадем.

А доколкото знам кръв не им е пускана... значи сме още в комунизма, или поне сме със същите тиквеници горе.

Има хора от Първомай , които не харесват Бойко пък са хванали гегата , следвайки съвета :D
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

но твърдеше, че износът за Русия не е достатъчно голям, за да ги предпочетем за партньор пред САЩ

Вярно е, че износа за Русия не е достатъчен (а според теб достатъчен ли е?). Но НЕ съм казал, че предпочитам сащ защото изнасяме малко повече за тях. Това, че не подкрепям БКП, не означава че съм против Русия (има някакво смахнато схващане, че левите (гей съсела) са про-руски. А той дори е украинец.)
Преди няколко поста ти дадох линкове към Биволъ с интересни статии. С тях исках да ти покажа, че Русия ни цака със всеки голям проект и понеже аз (и много други) имаме специално отношение към нея, е толкова болно. затова е най-добре да разделим отношенията на "бизнес" и "лични".
За Турция изнасяме стоки за 2 милиарда. Ти каза нещо за нашите "турци". Сега да не кажеш, че искаш да забраним вноса? бизнеса си е бизнес.


Естествено, че са виновни, но нали не вярваш, че ако боко управляваше щеше да откаже да ги подкрепи?

Естествено, че щеше да подкрепи санкциите. Нали е проруски и протурски както там го наричат червените боклуци. Съгласен съм и го казвах вече!
Съгласете се и вие с мен, че БСП НЕ са проруска партия :) а просто една 100 годишна к*рва която обслужва всеки с пари!
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Има хора от Първомай , които не харесват Бойко пък са хванали гегата , следвайки съвета :D

Всичките дето подкрепяте бойко сте го хванали за гегата, смешко
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Гегата на Боце едва ли е сред силните му черти...
 
От: От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Съгласете се и вие с мен, че БСП НЕ са проруска партия :) а просто една 100 годишна к*рва която обслужва всеки с пари!
Естествено, че НЕ е! Аз индиректно го заявих това, когато попитах ''защо се хабите да делите крадците на партиен принцип'', а ти ми скочи на ушите, като побеснял. Всички папкат парите, давани от НАТО, ЕС и който друг дава, за да сме подчинени и зависими. Боце не е изключение, нека не се заблуждаваме.
 
От: От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

ок! :roll: Но има много хора си мислят, че са.. мен тва ме дразни :)

А много хора си мислят, че като не харесваш герб си комунист - и мен това ме дразни, но ще го преживея.:roll:
 
От: От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

А много хора си мислят, че като не харесваш герб си комунист - и мен това ме дразни, но ще го преживея.:roll:

И обратното е доста срещано - щом не плюеш по (доскоро) "управляващите" - БСП, значи си от ГЕРБ :oops:
Този проблем е нормален за България предвид политическата обстановка и трябва да го приемем. Факт е, че сега се гласува за по-малкото зло, защото хората не виждат кой може да се противопостави успешно на по-голямото и по-малкото зло :)

Само в тази тема, двама казаха, че не са от бсп, герб, дпс. Интересното при тези индивиди е, че не казват от кого са! Питал съм @igry, но не отговаря. Завиждам благородно, като си помисля, че може би е открил някоя много "яка" алтернатива на герб/бсп!

п.п. и не съм се хабил :) Научих доста неща. Попрочетох доста статистика (особено за вноса-износа) и съм доволен.

В което няма никаква логика...

нали уж са противоположни?
едни леви, другите десни
едните про-руски, другите про-американски
?

кажи за кого си, след като не си БСП и ГЕРБ
остава да си за:
- националистическа партия
- малцинствена партия
(други няма)
 

Горе