Затворен кръг от хора да направим ?

cecipenev

New Member
Да можем да си гласуваме през свежо и навсякъде общо взето, само наши си статии и сайтове, проекти и т.н. ? бяхме говорили за таен раздел, само, че нещо се развали организацията, кажете си мнението ?
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Вътре съм. Ако ме вземете :)
Мнението ми...
Ами добре е да си гласуваме за диг, да си букмаркваме взаимно статиите и т.н. във форума, но си мисля, че нещата може и да станат по-лесно и по-добре с някоя система като BMsubmitter - вкарваме си акаунтите в системата и когато някой събмитне нещо, то се появява във всички акаунти без да са нужни действия от наша страна.
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Кой може да го направи, решете ако искате може.. :)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Предната тема изчезна безследно... дали и тазиняма да я последва?
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Предната тема изчезна безследно... дали и тазиняма да я последва?
Не изчезна, просто беше слята с друга подобна, за да не се пише едно и също по няколко пъти. Това е ставало на въпрос не веднъж, но определено е хубаво да се внимава с тези скрити неща, аз лично изгърмях (а и не само аз) от диг по този начин. Имаше таква секция във форума.:)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Какви хора НЕ трябва да влизат или ще бъдат гонени от този таен раздел?
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Аз потърсих в интернет за подобна система на BMsubmitter, както и за безплатна версия, но не намерих за съжаление... Аз бих се включил, бих предоставил също и хостинг, стига да има желаещи :)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Ем не знам, кажете си мнението и ако искате да направим, самми предлага и хостинг, но пък ако искате да не слагаме някаква система, а просто форум, които ще си направим скрити раздели?
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Да или просто да направим форум скрит от търсачките :)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Ми ако може , ще го направим скрит, но във всеки случай да се пропускат хората, след като бъдат леко подбрани, а не всеки да се регистрира ..
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Ми ако може , ще го направим скрит, но във всеки случай да се пропускат хората, след като бъдат леко подбрани, а не всеки да се регистрира ..

Примерно с препоръки от 2-ма юзъри :wink:
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Еми може и така :) Мисля, че ще си помогнем доста :)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

С тия глупости няма да спечелите нищо, само лъжете себе си, това е като да поддържаш жив труп в кома на системи, сайтове които по естествен път не могат да се развият са мъртви и колкото и реаниматори да се съберете ефект няма да има и само ще си изгубите времето за жълти стотинки.
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Ми ако може , ще го направим скрит, но във всеки случай да се пропускат хората, след като бъдат леко подбрани, а не всеки да се регистрира ..

Когато някой от админите прецени, че даден потребител е достатъчно сериозен и опитен в това, което се дискутира в тайния раздел, може да му пращат покани :)

Според мен това ще е подходящ начин да отсеят сериозните ;)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

AxCx някой кара ли те да участваш в тази група? Това, че на теб не ти харесва е лично твой проблем ;)
 
От: От: Затворен кръг от хора да направим ?

С тия глупости няма да спечелите нищо, само лъжете себе си, това е като да поддържаш жив труп в кома на системи, сайтове които по естествен път не могат да се развият са мъртви и колкото и реаниматори да се съберете ефект няма да има и само ще си изгубите времето за жълти стотинки.

Тук бих се съгласил с AxCx. Е не мисля, че сравненито е жив труп е много на място, но и според мен си правите лоша услуга с тази затворена група ;)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Добра идея! Аз сега прохождам в социалните мрежи, обаче затворената група не е толкова лошо. При положение, че се измисли схема, да кажем всеки да гласува на 1/3 от темите на даден човек. Че иначе наистина ще е лоша услуга.

А и естественият път едно, обаче от допълнителен тласък никой не се е оплакал. :)
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Щом до сега не е направено, значи който трябва да го направи е против, нали се сещате ;) Другият вариант е да е направено, но ние да сме аут от системата :lol: бунт бунт! :lol:
 
От: Затворен кръг от хора да направим ?

Преди време имаше такъв раздел. Ентусиазма трая около седмица и след това никой вече не пишеше там.
 

Горе