Защо Да Стана Афилиейт (Affiliate)?!

Вярно че има някои некачествени, ама щом от водещите хербал продукти на пазара хората се връщат и си купуват още не вярвам да го правят от мазохизъм.Вярно че има голямо предлагане ама то със всичко е така.Като излезе нещо ново и ако е качествено и носи пари веднага всички се втурват към него.Голяма конкуренция винаги ще има..целта е да излезеш пред тях.То ако беше толкова лесно всеки щеше да се занимава със това.Аз вярвам че затова сме се събрали тук - да си помагаме, да обменяме опит и т.н и да натръшкаме чужденците.Българите винаги доминират било то по спорт, по интелект , по красота и т.н..време е и този сектор да бъде завладян :D
 
AxCx каза:
В тоя сайт вече понятията много започват да се объркват. Ако влезе някой който не знае за какво става на въпрос със сигурност ще остане с впечатлението че Affiliate Program означава да се продават хапчета, а SEO е да се пишат статии по блогове.

И в краина сметка защо да не е seo Ето и адванс версия на това с блогчетата:

vitohol каза:
Според мен направи си 50 блога строго спецялизирани в дадени ниши и то с афилиейт програми и първоначално ги напълни, после може и по спокойно на месец по 1 статия, но яко ги напомпай с линкове :) е тогоава тези дето почнат да докарват пари си ги упдейтвай останалите ги насочи към тези дето вадят пари и така за 1 година работа ще си правиш 10x парите от адсенс за 300 блога упдейтвани често.

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=658

Мерси на Витохол за поста му в другия форум и разбира се хубава тема е отворил Peter

Преди да почнеш да тичаш първо трябва да се научиш да ходиш :mrgreen:
 
:) Това с блоговете много се разминава с моите представи за SEO щото се превръща в хамалска работа, решение е, но не е елегантно, и затова лично аз не бих го нарекъл оптимизация. Всеки може да плува с пояс на кръста.
 
coolice каза:
finty каза:
....Честно казано, билковите продукти за мен ЛИЧНО тръгват от едно доста губеща позиция защото има твърде много предлагане.

Аз продължавам да твърдя: Back to basics! А основата на изграждането на сайт който е печеливш и събира много читатели е уникалното съдържание...

Малко лично го приемаш :) Както виждаш форума се развива точно Back to basics, това обаче не ни пречи да ти казваме че билковите продукти в монета са много хот на запад и че няма да съжаляваш ако си добавиш още няколко сайта/ блога към портфолиото в тези ниши.

Пазарът им се е уголемил наколко пъти в последните 3 години .. Можеби един ден и тази мания ще изчезне както е било с кристалните продукти в началото на 90 като прозрачна пепси кола :) (само съм чувал не съм виждал:()... но засега върхът не е достигнат ;)

Както бях споменал някаде сега е момента да навлезете на този пазар а след 2 години ще доминираме по нишите :)

coolice, виждам че си приел думите ми като упрек или подценяване, а съвсем не е така и се надявам да не са прозвучали така :D Супер е че печелите от това, просто на мен не ми е интересно и искрено се радвам на някои интересни и оригинални проекти които се постват тук, например serialite.com за мен е с много потенциал. Далеч съм и от мисълта да ви уча как се прави бизнес, наясно съм, че съм в началото и има много хора които разбират много повече от мен.

Аз няма да работя с GenBucks, лично така съм си го решила.
Но наистина, според мен има много подценявани ниши, в които поне пишещите тук не са се похвалили че работят.
 
Браво - момиче с принципи. Голяма рядкост в наши дни, особено в по-големите градове :).
С ГенБъкс ако продадеш над определен минимум от дадени хапченца може да ти направят индивидуални етикети с име по твой избор. Моите ще са "Карамел Му".
 
coolice каза:
ascella каза:
Един съвет към iNDESiGN:
Като си се регистрирал в GENBUCKS с потребителско име bgcriminal, същото се появява на края на URL-то на сайтовете ти и именно criminal може да прогони колебаещи се купувачи.
Тва е мое мнение де, ако греша поправете ме.
И друго - знае ли някои как мога в GENBUCKS да проверя от къде ми идват посещенията и кои сайтове аджаба се посещават. Много обща ми се вижда статистиката им и не ми помага много.


товно под картинките на дефултните сайтове в ляво има линкче адванс линкинг и там е показано как д ати ги направиш с тракинга

iNDESiGN можеш да добавиш такинг ид към линка да го замаскираш ако те притеснява...

Ако не съм много нахален може ли да ми обясниш от каде по-точно, че не згрявам... :)
 
AxCx каза:
:) Това с блоговете много се разминава с моите представи за SEO щото се превръща в хамалска работа, решение е, но не е елегантно, и затова лично аз не бих го нарекъл оптимизация. Всеки може да плува с пояс на кръста.

Ами не е хамалска просто симулираш едстесвен подбор отпадналите се пренасочват и накрая ще имаш 10тина качествени блога които правят кеш ... как и да е иначе и аз си падам покласическото развитие на един сайт ама трудно и отнема време. Пичовете с блогчетата направо ме учудват че става толкова бързо :) И им желая още много упсехи :)



finty каза:
coolice, виждам че си приел думите ми като упрек или подценяване, а съвсем не е така и се надявам да не са прозвучали така :D Супер е че печелите от това, просто на мен не ми е интересно и искрено се радвам на някои интересни и оригинални проекти които се постват тук, например serialite.com за мен е с много потенциал. Далеч съм и от мисълта да ви уча как се прави бизнес, наясно съм, че съм в началото и има много хора които разбират много повече от мен.

Аз няма да работя с GenBucks, лично така съм си го решила.
Но наистина, според мен има много подценявани ниши, в които поне пишещите тук не са се похвалили че работят.

Ами можеш да пробваш джобъкс :) Макар че на ГБ сайтчето за сатенени чаршафи може и да ти пасне за сайта идеално (нямам идея как съм и цените) :)

Иначе относно празните ниши в бг наистина има много празни онзиден открихме че няма артикл директории на бг така че това е по добра идея отколкото поредния плигг
 
Ами един пич попита ама не открихме и аз пуснах линк до една рема в дигитал поинта за безплатен скрипт за артикъл директоии

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2039

така че ако искаш деиствй си тази в тази ниша има вакум и докато не санат поне 20 ще продължава да го има....
 
От: Защо Да Стана Афилиейт (Affiliate)?!

Наистина един добър начин за печалба
 

Горе