Защо Слави Бинев ще се издъни на изборите

apostol

New Member
ЗАЩО СЛАВИ БИНЕВ ЩЕ СЕ ПРОВАЛИ НА ИЗБОРИТЕ


Гледаш предизборния телевизионен клип на „Атака” и недоумяваш- толкова ли са тъпи тези хорица, толкова ли са бедни, та не могат да си наемат един професионален съставител на рекламни текстове?... Защото това, което ни говори Слави Бинев от телевизионния екран, е повече от глупаво. То със сигурност е писано от някой дилетант и то дилетант на квадрат.

Защо ли? Ами нека да се заслушаме в текста. Очакваш устрема, яростта и замаха, присъщи на „Атака”, а чуваш псевдофилософски брътвежи: „Достойният човек се изправя пред проблемите”. Да не говорим за това, че един истинският патриотар, за какъвто се представя Бинев, не би трябвало да използва чуждицата „проблеми”, а българската дума „трудности”.

Става още по- лошо… „На това аз уча децата си.” Като че ли някой се интересува от това на какво учат Иван, Драган и Петкан техните децата. Бинев продължава в същия дух: аз, аз , ние, ние…

В маркетинга такъв род обръщения се наричат „аз- текстове” и се дават като пример за неудачна, несръчна, неефективна комуникация. Добрият рекламно- пропаганден тест трябва да е изграден изцяло върху така наречения „вие- текст”.
Например: ако ме изберете, ВИЕ ще се избавите от бездомните кучета; ВИЕ ще се избавите и от разбитите улици; ВИЕ никога не ще се страхувате в тъмното и т. н.

Но!... Казано е: простотията ходи по хората, а не по говедата. И още: най- голямото зло, което може да застигне човека, е невежеството.
Та затова Слави Бинев ще изгуби изборите. Защото на този свят всеки получава точно това, което заслужава!

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
а бе атака уж нямаха пари, а тази реклама я гледам всеки ден по всички телевизии, явно Бинев се е самоспонсорирал... съгласен съм, че рекламата е накадърно направена, обаче далеч не рекламните клипове печелят политически избори.. много по-важно е какъв му е имиджа, какво приказва по диспутите, на срещите с избиратели и не на последно място от коя партия е...
фаворита за кмет на софия бате бойко, също набляга много на това 'аз', но той най-вероятно няма да се издъни
 
lyust каза:
фаворита за кмет на софия бате бойко, също набляга много на това 'аз', но той най-вероятно няма да се издъни

На ББ мисля му е най-слаба кампанията. Може би разчита на стара слава или си вярва, че хората толкова го обичат, че ще го оставят пак да прави бабунки по булевардите...

Най-добрата кампания е на Заимов, а просъствието му в интернет е най-добро - личен блог и сайт на кампанията...
 
Georgi каза:
Най-добрата кампания е на Заимов, а просъствието му в интернет е най-добро - личен блог и сайт на кампанията...
Хубава рекламна кампания, но некачествен "продукт" :wink: Уважавам Борисов, защото не харчи от парите на хората за излишна реклама.
 
Лично аз не харесвам никои, а мнението ми е че Заимов е ебати лицемера още повече сам сигурен сега като гледах изказването му по Нова. Обичал София и щял да докара железни хора, срам ме е от текива ...

И двамата опоненити на Борисов не могат да му стъпят на малкия пръст защото те са в управлението на София и на страната и яко се дънят или са се дънели.

Иначе към Апостолов: Бинев ще загуби не за друго а защото атака не могат да стгнат нито БСП, нито ГЕРБ по финансов ресурс.
Иначе кампанията му е най-смислената от всичките а това което казваш не важи тука в България и то при политиката.
 
Мадамата е яка, и няма да се учудя ако съдере много гласове. Моя го има. :roll: И без това само идиоти и грозници се бутат да лапат, засега за никой друг не бих станал рано през почивните дни.

На мен лично ми харесва идеята тя да ни е кмет, иначе само далавераджий и както каза тя бивши полицаи и мутри. А тя 100% не е една от тях - в това съм сигурен. :wink:
 
Blinky каза:
Мадамата е яка, и няма да се учудя ако съдере много гласове. Моя го има. :roll: И без това само идиоти и грозници се бутат да лапат, засега за никой друг не бих станал рано през почивните дни.

На мен лично ми харесва идеята тя да ни е кмет, иначе само далавераджий и както каза тя бивши полицаи и мутри. А тя 100% не е една от тях - в това съм сигурен. :wink:
:D :D :D Преди кфа мислиш, че беше. Беше мутреса и тфа нз кой не го знае просто.
 
Blinky каза:
:) То като мине време, остават само хубавите спомени. :)
Иначе ми е ясно че малко от тези "първенци" са с чисто минало. Абе незнам ама си предпочитам да гледам нея по телевизията, отколкото "героя на дена". :wink:
Е сигурно ако Иван Костов беше модел(красавец), най-вероятно още щеше да оправлява и щяхме да сме още по-бедни.
 
memorex каза:
Blinky каза:
:) То като мине време, остават само хубавите спомени. :)
Иначе ми е ясно че малко от тези "първенци" са с чисто минало. Абе незнам ама си предпочитам да гледам нея по телевизията, отколкото "героя на дена". :wink:
Е сигурно ако Иван Костов беше модел(красавец), най-вероятно още щеше да оправлява и щяхме да сме още по-бедни.

То, бате всеки е там за да лапа. Няма читав и честен, който да седи зад интереса на столицата/столичаните. Няма какво да се лъжеме, то като не можеме да ги избираме по кадерност, поне ще почнеме по друг критерии, а да не се гласува не е опция. :wink:

И Иван Костов си е красив, като кон. :roll: А дали щяхме да сме по-бедни. Тук не се знае със сигурност. :roll:
 
Абе Блинки е хвърлил око на манекенката усещам :) Няма лошо бате ама ако искам да гледам нещо хубаво пред мен бих си го купупил естествено ако имам пари хехе.

Иначе си прав свестни няма и си мисля че ще ставаме по зле и по зле.
При Иван Костов си бяхме добре сравнение с комунистите, които още веднъж доказаха освен, че са крадливи и лъжливи са и некадърни.
 
безпристрастно

....погледнете обаче кампанията на Мартин Заимов!

Аз лично няма да дам гласа си за него, но не може да се отрече че кампанията му е доста силна и професионално проведена.

Мн съвременна и това действа! - повече млади хора ще гласуват на тези избори и голяма част от тях ще гласуват за него, и то не толкова защото са запознати с политическата му позиция и взаимоотношения, а само заради ПР кампанията.
 
vitohol, бате да манекенката си е добра. Но да не забравяма че и тя има какво да даде на София и то не само красота. :) Не че съм на 100% за нея, ама имаше една приказка: "Красотата ще спаси света". :lol: Или май беше за добротата. :roll:

elenamitova, аз вече познавам един човек, който ще даде гласа си за него. Което означава че имаш право за воденето на кампанията му. Но не искам да те разочаровам но май пак Бойко ще оглави и тази път.:(
 
Сбъднато пророчество

Не се правя на пророк, но Бинев се издъни с гръм и трясък. Добър пример за това, колко важна е добре направената рекламна комуникация.

Забелязахте ли и още нещо?... Бат Бойко използваше предимно похвати на Guerilla Marketing- а! Като основният му похват беше "дето ме не садят, там никна". Един пример: кметът пуска водата в някакво шадраванче...

Всъщност, не бива да се учудваме. Срещал съм стотици млади хора, завършили маркетинг, които ми се оплакваха от безработица, недоимък, мизерия. Жалко, но факт! Та Борисов се е оказал може би "пристанище" за мнозина от тях- високо квалифицираните маркетинг- експерти.
 

Горе