Защо имам по 3 посещения от Google

От: Защо имам по 3 посещения от Google

не е невъзможно, но идеята ми беше, че няма смисъл да се ползва GA за анализ на конкуренцията в SERP-a, понеже не е достатъчно обективен фактор. Как използването на реклама от google ще ти подобри позициите в SERP - никак. За мен анализ на първите 10-20 резултата е по-важен критерий колко силни са сайтовете в тази ниша.
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

На мен ли ми струва или авторът на темата и пет пари не дава за това, че се провежда дискусия относно поставения въпрос. Може да греша и просто да следи мълчаливо.
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

На мен ли ми струва или авторът на темата и пет пари не дава за това, че се провежда дискусия относно поставения въпрос. Може да греша и просто да следи мълчаливо.

Не ти се струва. :roll:

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later. :(
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Напротив. Следя темата.
Благодаря за всички включили се, наистина получих някои много добри съвети.
Колкото до това, че сайтът е отнесъл наказание - не съм сигурна. Имам ключови думи по които съм дори на 1ва позиция в гугъл, което не изключва ли възможността за наказание? Не зная, нещо странно (за мен) се случва, което не мога да разбера, затова и попитах тук.
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Напротив. Следя темата.
Благодаря за всички включили се, наистина получих някои много добри съвети.
Колкото до това, че сайтът е отнесъл наказание - не съм сигурна. Имам ключови думи по които съм дори на 1ва позиция в гугъл, което не изключва ли възможността за наказание? Не зная, нещо странно (за мен) се случва, което не мога да разбера, затова и попитах тук.

Определено е наказан.
Не се класираш първа дори по "Езда на Магаренце и Въжена градина", което си е направо постижение... Първо място под картинките! (което открих набързо) "Колие Рубинено сърце" - Около 3 620 резултата (0,41 секунди) ; вади само 4 резултата.
Определено има доста гнило в Дания. И вместо да се терзаеш, като принц(еса) Датски, залягай над проблемите и търси решения.
Има ли наказание... или няма наказание.... Това не е въпросът...
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Toчно затова и трябва нов старт, тоест нова тема като за начало, което е задължително.
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Тъй де, търся решение. Нали затова съм помолила за съвети.
Отсявам си полезните неща и търся решение :)
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Да, това с дублираното съдържание и изключително малкото текст под някои артикули сега го отчитам като голям пропуск...
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

СЕО стратегия липсва
СЕО структура на сайта липсва

<h1>Букети и Кошници</h1>

Къде са <h2> <h3> до 6

Няма таговЕ. Няма производители/марки

Ключовите думи по менютата са изобщо нереални за нишата в която искате да се пласирате - индексирате и т н..................

Не ви трябва СЕО специалист - трябва да разберете СЕО логиката....................... СЕО специалиста ще ви иска минимум 250-350лв по фактура с ДДС всеки месец за неща, които вие трябва да сте наясно и да сте покрили.................... като спрете да му плащате падате отново от топ 3 до топ 30 примерно..................
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Няколко съвета и от мен (не че разбирам много):
1. Не използвай картинки за важна информация, като данни за контакт (красиво е, но до там).
2. Прочети повече за релевантност на ключовите думи
3. Социалните мрежи не хапят - използвай ги :)
4. Повече текст, навсякъде, но само с ценна информация
5. Прочети повече за СЕО модулите (плюсове и минуси), особено на този, който ползваш, ако използваш такъв де.

Успех!
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

СЕО стратегия липсва
СЕО структура на сайта липсва

<h1>Букети и Кошници</h1>

Къде са <h2> <h3> до 6

Няма таговЕ. Няма производители/марки

Ключовите думи по менютата са изобщо нереални за нишата в която искате да се пласирате - индексирате и т н..................

Не ви трябва СЕО специалист - трябва да разберете СЕО логиката....................... СЕО специалиста ще ви иска минимум 250-350лв по фактура с ДДС всеки месец за неща, които вие трябва да сте наясно и да сте покрили.................... като спрете да му плащате падате отново от топ 3 до топ 30 примерно..................

Само в този форум има цяла пачка теми с такива анализи и коментари.
Ама няма кой да чете...
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Само в този форум има цяла пачка теми с такива анализи и коментари.
Ама няма кой да чете...

You must spread some Reputation around before giving it to Вискяр Бг again.

Има многоооо теми ... дано се получи още една хубава, като гледам, ще се получи. Давайте още съвети. Мерси. ;)
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

Може ли малко повече разяснения относно " <h1>, <h2> <h3> до 6"? Не ми е ясно как трябва да се направят.
 
От: Защо имам по 3 посещения от Google

това са ти заглавията на отделните елементи по страницата, подредени по степен на важност като h1 е с най-голяма тежест. От тази гледна точка гоогле първо ще прочете h1 , за да разбере като цяло за какво става въпрос в тази страница, след това h2 за "подробности" и т.н. Та най-важни са първите три. Всичко това се редактира в кода на сайта. Виж за кои елементи какви headlines са зададени и ги промени така, че най важният елемент да е с h1. абе много зависи какъв е сайта, всеки сам си преценява . Виж конкурентите как са си структурирали сайтовете и се учи от тях. Най-лесно ползвай приставката на mozilla - десен клик върху обект от страницата, избираш inspect element.
 

Горе