Защо ми изчезват парите от adsense?

mvmrik

Well-Known Member
Отдавна не съм го ползвал и сложих реклами в един сайт. Имаше сутринта 11 цента, по едно време видях че има 2 клика и бяха станали 47 цента. Влизам по-късно и пак са 11 цента. Преди малко имаше още 1 клик и станали 17 цента, а сега гледам пак са 11 цента. Кликовете си ги пише, но парите са изчезнали, това нормално ли е?
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

За да се актуализират данните по-добре провери утре сутринта към 11:00,12:00.Тогава с точност би трябвало да ти покаже колко пари имаш за миналия ден т.е. за днес! :)
 
По принцип през определен период се прави приравняване. Ако се засекат невалидни кликове, то парите се връщат на рекламодателя и се махат от сметката ти. Това е нормално да става в края на месеца. Моя съвет също е да изчакаш, както казаха по-горе.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Там е работата, че те се появяват в профила и после изчезват. Този сайт има 3 клика днес и 0 приходи, защото изчезнаха. Да не трябва от някъде да го одобрявам, преди поне така беше, но сега са променили дизайна. От "Допускане и блокиране на реклами" съм добавил сайта, друго нещо трябва ли да се прави.

Не ме интересуват там някакви стотинки че са изчезнали, просто мисля тоя сайт да го развивам и се чудя дали са наред нещата.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

По някой път така става, отчита кликове с нула приход. Или се бъгва или са невалидни.
Най-точното е месечния отчет, всичко останало са "Приблизителни приходи", както си и пише де.

Ако ти е включено одобрението и има изчакващи те просто не се показват.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Ами няма ги. Дава ми пари и после изчезват. Пише броя на кликовете и срещу тях - 0. За това става въпрос http://psihologia.indexbg.net виждате ли нещо нередно, например при разположението на рекламите, знам ли? Аз доколкото разбрах, тоя домейн го е имало и преди, като го регистрирах си беше свободен. Да не е нещо наказан?
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Не знам дали е бил наказан, обаче тая фиксирана реклама дето ти върви с слайдера им не мисля, че е по правилата им. :)
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Не знам дали е бил наказан, обаче тая фиксирана реклама дето ти върви с слайдера им не мисля, че е по правилата им. :)

Ако е така ще го махна това, ще сложа някоя друга реклама тогава там. Сигурно ли е това, че е забранено, защото съм виждал и на други сайтове така?
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Е това нормално ли е, имаше 5 цента реди малко и изчезнаха и те. Въобще не се задържат пари, 10-на минути и изчезват.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Рекламите Ви наскоро са се показвали на уебсайтове, които не сте упълномощили. За да избегнете загубата на приходи, не пропускайте да упълномощите всички сайтове, на които показвате реклами, чрез настройките на профила си.
Май това е проблема, излезе ми съобщение в профила. Преди пак така беше, но рових по менютата и не можах да го намеря, а сега ми даде линк.

Добре, добавих го. А сега какво става, аз добавих само домейна, то ми предлага и поддомейна да добавям. Този сайт ще бъде най-вероятно със стотици, дори хиляди поддомейни. Трябва ли всеки по отделно да добавям или само главния домейн ще върши работа, защото ми предлага и поддомейна да упълномощавам.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Ако е така ще го махна това, ще сложа някоя друга реклама тогава там. Сигурно ли е това, че е забранено, защото съм виждал и на други сайтове така?

Не мога да кажа със 100% сигурност, но мисля че е забранено!
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

А как си упълномощавате сайтовете с поддомейни, едва ли добавяте всеки по отделно? Домейна го добавих и продължават да ми излизат поддомейните, че не са упълномощени. Не става ли нещо от сорта на *.indexbg.net, търсих информация и нищо не намерих за това.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Нали нямаше да се занимаваш вече със сайтове, каталози и други щурутии :) май не те сдържа на едно място :D

Упълномощаваш това което гуго ти е казал, че не си упълномошил, ако ще и да са 200 поддомейна, немаш много избор :wink:
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Нали нямаше да се занимаваш вече със сайтове, каталози и други щурутии :) май не те сдържа на едно място :D

Упълномощаваш това което гуго ти е казал, че не си упълномошил, ако ще и да са 200 поддомейна, немаш много избор :wink:

Отказах се от сериозните сайтове, ще се занимавам с подобни щуротии :)
А това с тия поддомейни много глупаво ми се вижда, ако някой има сайт с 5000 поддомейна какво прави, добавя като луд ли всеки един :)
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

А как си упълномощавате сайтовете с поддомейни, едва ли добавяте всеки по отделно? Домейна го добавих и продължават да ми излизат поддомейните, че не са упълномощени. Не става ли нещо от сорта на *.indexbg.net, търсих информация и нищо не намерих за това.

При мен няма проблем аз слагам всеки в различен канал и всичко е 6+.
 
От: Защо ми изчезват парите от adsense?

Само главния домейн се добавя. То си има и обяснения по въпроса в Адсенс. А това, че още ти се появяват надписи, че има неупълномощени е заради това, че гугъл реагира бавно - може и след 2-3 дни да след като си ги добавил да изчезнат предупрежденията. Малко е тъпо с тази оперативност, но е така.
 

Горе