Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

От: защо?

Защото ЗАЩО, завършва на О :D

тия детски лафове не ми излизат от главата ; ) АМА ПА НАЙ-ПАСВАТ НА ТЕМИ КАТО ТАЗИ :lol:
 
Re: защо?

Днес като се прибирах към нас един селяк с голф 2-ка беше запушил улицата, паркирал на цялата улица, а имаше места за паркиране. С две думи мразя когато хората са мърлячи и ги мързи да мислят. :) Което в повечето случаи второто е следствие от първото. :)
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

злоба.
неразбиране на ДРУГОТО.
страх.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя хората с мега материално и селско мислене.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Не трябва да се мрази никой и нищо, просто е загуба на ценни нерви това:)
Гледаш отгоре на нещата просто:)
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя повечето хора. Хората са гаден биологичен вид. Не съм много социален. По-лесно ми е така.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Не трябва да се мрази никой и нищо, просто е загуба на ценни нерви това:)
Гледаш отгоре на нещата просто:)

твоите думи са за ТРАНСПАРАНТ !
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

"кара(т) ме" да [изпитвам] (о) мраза/я несъвършенствата /недостатъците в хората. Осъзнавам, че и аз ги имам и за мен самата са дразнещи, но се старая да не притеснявам с тях околните.
Заради тези "бъгове" се оформя и едно дразнещо "мислене". Еталон или пример за подражание. Все по-малко се използва съвестта и моралът като цяло в преценките и мисленето на хората.
Така една част се превръщат в зомбита или роботи. От къщи на работа, семейство, приятели (ако има време и повод да почерпят)- нищо излишно от заобикалящият ни свят не ни прави впечатление. Може да отминем или да прескочим припаднал човек, но това ще е защото бързаме или беше тъмно или ни е страх, да не е алкохолик/наркоман симулант, който ни дебне всъщност със счупена бутилка в ръка, да ни пререже гръкляна и да ни вземе петте лева за бира/доза.
Ей такива неща- тоталната параноя и в същото време безхаберие. Онази киселост на мутрите, сякаш ще получат мускулна треска, ако се усмихнат веднъж.
Необоснованата и непредизвикана злоба- било от комплекси, алчност или завист. Онази непоносимост, която те отблъсква на светлинни години и ти се иска, да го срещнеш тоя Бог и да му шибнеш един, заради скапания опит, който не му се е получил ...

надявам се, достатъчно обосновано и хейтърско звучи 8)
 
Последно редактирано:
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

"кара(т) ме" да [изпитвам] (о) мраза/я несъвършенствата /недостатъците в хората. Осъзнавам, че и аз ги имам и за мен самата са дразнещи, но се старая да не притеснявам с тях околните.
Заради тези "бъгове" се оформя и едно дразнещо "мислене". Еталон или пример за подражание. Все по-малко се използва съвестта и моралът като цяло в преценките и мисленето на хората.
Така една част се превръщат в зомбита или роботи. От къщи на работа, семейство, приятели (ако има време и повод да почерпят)- нищо излишно от заобикалящият ни свят не ни прави впечатление. Може да минем или да прескочим припаднал човек, но това ще е защото бързаме или беше тъмно или ни е страх, да не е алкохолик/наркоман симулант, който ни дебне всъщност със счупена бутилка в ръка, да ни пререже гръкляна и да ни вземе петте лева за бира/доза.
Ей такива неща- тоталната параноя и в същото време безхаберие. Онази киселост на мутрите, сякаш ще получат мускулна треска, ако се усмихнат веднъж.
Необоснованата и непредизвикана злоба- било от комплекси, алчност или завист. Онази непоносимост, която те отблъсква на светлинни години и ти се иска, да го срещнеш тоя Бог и да му шибнеш един, заради скапания опит, който не му се е получил ...

надявам се, достатъчно обосновано и хейтърско звучи 8)

колко хубаво си го описал/а
отдава ти се и в този ред на мисли
драсни една статия за морето, любовта и още нещо!
 
Последно редактирано:
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мерси :)
За морето патоса ще е друг ;)

чакам ти петъчната тема с нетърпение :)
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя е сериозна дума, аз не мразя никого. Просто не харесвам хората, които нямат собствена оценка за нещата около тях ,а гледат другите. Също мразя и тези които се оплакват постоянно,но нищо не правят ,за да го променят. Повечето ми познати плюят държавата ,бедна държава , лоши политици, нямали пари ,а всеки ден са по дискотеките. И всеки път няма работа... не че няма просто са мързеливи. По добре им е да щракат пръсти и да се оплакват. Като гледам фейсбук и тъжно ми става.

Както каза колегата по горе и аз като него не съм много социален. По добре сам срещу света от колкото , заедно с тълпата овце срещу света.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя е силна дума. Аз не мразя!

Обаче на моменти някакви прости индивиди ме дразнят с присъствието си. Но това не е омраза, хич не ми дреме за тях, само да не ми се набиват в очите с простите си изпълнения.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Блах, даласеееееееее, не всеки ден е петък бре човек такъв....
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя да ми дават акъл безплатно, мразя и полициците, а защо ги мразя ли? Мразя и този въпрос
 

Горе