Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя когато ми влезнат в базата с 12ска зелоти , а аз имам 2 драгуна :D

зелоти.драгуна какво е?
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя е твърде силна дума за някакви всекидневни простотии. :))
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

много хора си го задават тоя въпрос явно - http://mrazia.com/anketa


Мразя когато ми влезнат в базата с 12ска зелоти , а аз имам 2 драгуна :D

а от това направо дигам кръвно!!! crazy_mini.gif:evil:
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Хах в тази тема зеха да прелитат феи и херувимчета, всички обичат и никой не мрази или пък всички са скрити лимонки и не знай кога ще избухнат :lol:
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Според мен за да мразиш някого,трябва първо да си го уважавал.Хората,които са загубили уважението ми, по-скоро получават безразличие и за мен са безлични вече, защото не мога да губя време и нерви да мразя някого,който вече не ме интересува.Има доста отрицателни качества и характеристики в поведението на хората,които не харесвам и не толерирам, и ме ядосват, ако са насочени към мен или който и да е било, но думата "мразя" е прекалено силна и трябва да се е случило нещо много много лошо (не дай си боже) за да се настрои човек да мрази и ненавижда.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Според мен за да мразиш някого,трябва първо да си го уважавал.Хората,които са загубили уважението ми, по-скоро получават безразличие и за мен са безлични вече, защото не мога да губя време и нерви да мразя някого,който вече не ме интересува.Има доста отрицателни качества и характеристики в поведението на хората,които не харесвам и не толерирам, и ме ядосват, ако са насочени към мен или който и да е било, но думата "мразя" е прекалено силна и трябва да се е случило нещо много много лошо (не дай си боже) за да се настрои човек да мрази и ненавижда.

виждам че човек който си обичал най-мразиш, така ли е?
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

виждам че човек който си обичал най-мразиш, така ли е?
Така ли е прозвучало? :) Нищо такова, просто теоретически говоря и споделям някакво мое виждане. И се радвам,че не ми се е случило да обичам някого много, за да го мразя след това. Иначе се намират двама или трима "познати" в работата,които са си лицемери, и заради тях дадох примера с безразличието.
 
От: От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Така ли е прозвучало? :) Нищо такова, просто теоретически говоря и споделям някакво мое виждане. И се радвам,че не ми се е случило да обичам някого много, за да го мразя след това. Иначе се намират двама или трима "познати" в работата,които са си лицемери, и заради тях дадох примера с безразличието.

най-добрата защита от тях е твоето лицемерие
взаимствай от тях
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Правилна е поговорката "Каквото повикало,такова се обадило", обаче не ми се пада на тяхното ниво, а и като показваш безразличие и незаинтересованост,още повече ги е яд. :)
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Правилна е поговорката "Каквото повикало,такова се обадило", обаче не ми се пада на тяхното ниво, а и като показваш безразличие и незаинтересованост,още повече ги е яд. :)

с тази тактика пикаят ОЦЕТ!
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Чак да мразим не ама все се намира някой идиот да ми вдигне нервите. Преди малко се връщам от кафе и правя завой на една бая шибана и тясна улица, за капак инженер Мангасарян турил 20 санта бордюр. Понеже съм голям нема как да вляза като по книга(то с малка кола е зор) и един тумбак виждаме от далеч, че завивам со зор и бърза да се навре и той там. На какъв косъм се разминахме не знам. Къ немат малко мисъл да пусне газта да се разминем за 1 секунда? :)
 
Оо, това е нещо нормално човек. Аз съм казал, че като не започне с дебелите глоби, няма оправия. Другото сме го виждали, издърпване през прозореца и шутове. :) Вчера се прибирам с колата и спирам на пешеходна пътека, за да минат майка с дете. И някой се зад мен се напопва на клаксона. Вдигнах ръце, като се надявах да ме разбере, че му се чудя на решението да ми дава зор, докато чакам минувачите. :) Аз за това и си спестявам ходенето насам-натам с кола, освен всичките задръствания и чакане по светофарите, много олигофрени човек. :) Без нерви, просто ги има такива.
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Мразя е твърде силна емоция, в повечето случай необратима, избягвам да изпадам в крайности
 
От: Re: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Оо, това е нещо нормално човек. Аз съм казал, че като не започне с дебелите глоби, няма оправия. Другото сме го виждали, издърпване през прозореца и шутове. :) Вчера се прибирам с колата и спирам на пешеходна пътека, за да минат майка с дете. И някой се зад мен се напопва на клаксона. Вдигнах ръце, като се надявах да ме разбере, че му се чудя на решението да ми дава зор, докато чакам минувачите. :) Аз за това и си спестявам ходенето насам-натам с кола, освен всичките задръствания и чакане по светофарите, много олигофрени човек. :) Без нерви, просто ги има такива.

Тези турбо гъзари с клаксоните са ми най-смешни. Мижитурки от класа, но в бмв-то от 90-те се преобразяват и всички са им длъжни на пътя:)
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Системната несправедливост.
 
Re: От: Re: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Тези турбо гъзари с клаксоните са ми най-смешни. Мижитурки от класа, но в бмв-то от 90-те се преобразяват и всички са им длъжни на пътя:)
Големи изроди човек. Днес едик свири ка друг, докато пуска пешехотците по пътеката. Докато не почнат да глобяват и селяните на сапун. Това пък е най-отвратителното. Да си изхвърлиш фаса през прозореца, а отзад да седи детето ти. И тия заслужават да изсъхне ръчичката, с която изхвърлят фаса. Баси модата. Да пушиш и да караш, че и пепелника си да държиш чист. Свине в човешки кожи.

А тия с този тип коли са кретени от класа. Ще мине с 100 км/ч в тесни улички. Баси селяците. Не да мразиш. А да избиваш, човек. :)
 
От: Защо мразите? Кое ви кара да мразите?

Омразата, както и всички негативни емоции, са предизвикани от страхът. Страхът е противоположността на любовта и е източник на всичко "лошо".
 

Горе