Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

"Професионалисти" отвсякъде:

Георги Енев звънял в bTV: Не съм обирджия, а бизнесмен

Георги Димитров Енев, съименник на обирджията Георги Енев, който открадна 1,5 милиона лева от инкасо автомобил, се обади в bTV и обясни, че не е крадец, а почтен бизнесмен.

Водещите на сутрешния блок на телевизия се извиниха на мъжа, след като снощи в новините, вместо снимки на бившия рейнджър, бяха показни фотоси от фейсбук с почтен бизнесмен. Оказа се, че въпросният човек е с абсолютно същите имена като на обирджията - Георги Енев.

Източник

:lol:
 
От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

Да бе...
"Чай да гепим парите на инкасото, после от Тимбукту ще си върна кредитите, и никой няма да разбере. Важното е да съм чист пред БАНКИТЕ... "
Страшни тъпанари са тия. Или журналистите, които си измислят версии де.

Е то е ясно, че не краде парите да връща заема просто това че има да връща 40к на заплата 500 лв е достатъчен мотив да им тегли една майна на банките и да ги запали с милион и половина.

Естествено, че висящ заем може да бъде мотив.
 
От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

Не е възможно на заплата 500 лв. да му отпуснат заеми за 40к
 
От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

Не е възможно на заплата 500 лв. да му отпуснат заеми за 40к


Не съм на ясно какъв е договора му, мисълта ми беше друга. Така казаха по телевизията дали е вярно - не знам.
 
От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

ROFL

252774_378302612223464_61702073_n.jpg
 
От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

Да бе...
"Чай да гепим парите на инкасото, после от Тимбукту ще си върна кредитите, и никой няма да разбере. Важното е да съм чист пред БАНКИТЕ... "
Страшни тъпанари са тия. Или журналистите, които си измислят версии де.
Айде не се правете на толкова глупави... То е ясно, че сега няма да връща нищо, но ако не беше избягал щяха да му вземат и кола, и апартамент и всичко заради този кредит. Та не е откраднал от хубаво...
 
От: Защо не коментирате най-коментираната тема тия дни?

Айде не се правете на толкова глупави... То е ясно, че сега няма да връща нищо, но ако не беше избягал щяха да му вземат и кола, и апартамент и всичко заради този кредит. Та не е откраднал от хубаво...

Кредита е последната причина според мен да се извърши такова нещо. Аз си казах, че според мен сумата е доста над 1.5 милион, ама другата е била писана в "тефтера" и това го е изкушило.
 

Горе