Защо не мога да пусна тема?

aWeS

New Member
Защо не мога да пусна тема тук?
Търсих из форума, но не можах да намеря. :(
 
От: Защо не мога да пусна тема?

Трябва да имаш и десет дни от регистрацията. До момента нацвъка няколко мнения набързо ама все пак културно. Използвай времето в тези десет дни за да опознаеш форума и да спечелиш доверието на потребителите. Как? ами участвай в дискусиите, пусни нещо интересно, сподели твоя опит - то ще се получи от само себе си

ПП добре дошъл и успех!
 
От: Защо не мога да пусна тема?


Благодаря, но съм ги прочел и не видях къде пише.


Трябва да имаш и десет дни от регистрацията. До момента нацвъка няколко мнения набързо ама все пак културно. Използвай времето в тези десет дни за да опознаеш форума и да спечелиш доверието на потребителите. Как? ами участвай в дискусиите, пусни нещо интересно, сподели твоя опит - то ще се получи от само себе си

ПП добре дошъл и успех!

Благодаря за бързите отговори, но аз мисля, че съм регистриран повече от 10 дни. :)
 
  • Like
Реакции: soyo
От: Защо не мога да пусна тема?

Вярно, регистриран си от повече от десет дни. Не виждам причина да не можеш да пуснеш тема. Ако имаш някакви проблеми пиши ги тук в темата- администраторите ще отговорят.
 
От: Защо не мога да пусна тема?

Днес съм щедър от към репи, дано си заслужава това, което ще продаваш
 
От: Защо не мога да пусна тема?

Имаш зелена репутация от мен. Пробвай сега.
 
От: Защо не мога да пусна тема?

аз също не мога смятам че целта на форума е да пишат само тези със старите идеи а новите като нас ни пренебрегват каквито и идеи да имаме
 
От: Защо не мога да пусна тема?

аз също не мога смятам че целта на форума е да пишат само тези със старите идеи а новите като нас ни пренебрегват каквито и идеи да имаме

чакай, чакай. Защо смяташ, че някой те пренебрегва? Откъде на къде да не можеш да споделиш своите идеи?!?! Пиши бе човек! Отвори една стойностна тема и ти гарантирам, че шестте червени правоъгълничета под ника ти ще се превърнат на зелени. Първото го имаш от мен. Само отвори наистина полезна тема!
 
От: Защо не мога да пусна тема?

не ми дава да направя тема,излиза ми едно описание че съм неподходящ
 
От: Защо не мога да пусна тема?

не ми дава да направя тема,излиза ми едно описание че съм неподходящ

ема аз не съм ти казал пусни тема в пазар. Пусни някаква полезна тема в другите секции на форума. Гледам имаш СЕО в ника вероятно някаква стратегия за линк билдинг или изводи от твой експеримент. Просто прецени какво би било интересно и полезно
 
От: Защо не мога да пусна тема?

Имаш зелена репутация от мен. Пробвай сега.

Благодаря сега мога да пиша даже пуснах тема.
Благодаря на всички отговорили в темата. :) :beer:
 
От: Защо не мога да пусна тема?

може ли и за мен няколко зелени че някои ги боли от истината и ме насраха
 
Вече няма проблеми, но форума е ограничен от към период на регистрация и мнения. Както е много важно да не светиш в червено.

@ SEO_megamaster, това което ти препоръча BullBlogger е много добре за твоя случай. Тук се тръгва добре и ако поддържаш такова поведение, няма как да не ти се върне, я като поръчки, я като партньори и каквото се сетиш. Като начало, оправи си репутацията с няколко хубави мнения или постове/теми.
 
От: Защо не мога да пусна тема?

може ли и за мен няколко зелени че някои ги боли от истината и ме насраха

що просто не ме послушаш за темата? пусни една полезна тема
 
може ли и за мен няколко зелени че някои ги боли от истината и ме насраха
Баси хората. После що видят с червени репутации, по-лесно му е да попита някой да му даде перче, вместо да седна и да напише нещо полезно и да подпомогне развиването на форума. Сега стана ли ти ясно защо седиш червен? И мани ги тези глупости за инстината, това го говорят хора, които имат проблеми със света. Нищо лично, но аз само тогава бих ти лепнал зелено, само ако те видя да даваш нещо на това общество, защото доколкото виждам къде искаш да пишеш, със сигурност ще вземеш нещо от него.

Пичове, стегнете се.....отправям това към всички глезли и тарикати.
 
От: Защо не мога да пусна тема?

Здравейте, съвсем нова съм и все още разглеждам сайта и възможностите му. Аз също имам въпроси, на единия от които вече получих отговор от тази дискусия, а другия въпрос ми е защо не мога да си сложа профилна снимка и да правя промени в профила си?
 
Здравейте, съвсем нова съм и все още разглеждам сайта и възможностите му. Аз също имам въпроси, на единия от които вече получих отговор от тази дискусия, а другия въпрос ми е защо не мога да си сложа профилна снимка и да правя промени в профила си?

Здравей и добре дошла тук. Поради същите причини с ограничението. Виж тази страница, дано успее да отговори и на други твои въпроси: http://www.predpriemach.com/faq.php . За пазара има други правила, които може да видиш там. Ако имаш други въпроси, пиши ни. Успехи и приятен престой тук и до нови срещи в други теми. :)
 

Горе